دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - 6 Dec 2021
 
۳
۱۰

تصاویر دیده‌نشده از اردوگا‌ه مرکزی منافقین/ روایت مردی که 27 سال فرمانده تانک مجاهدین خلق بود+ فیلم

سه شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱
کد مطلب: 769702
اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی که به شدت حفاظت می‌شود شرایطی فوق سری دارد و ورود حتی خبرنگاران رسانه‌های بین المللی هم به آن ممنوع است.
تصاویر دیده‌نشده از اردوگا‌ه مرکزی منافقین+فیلم
به گزارش جهان نيوز، اردوگاه سازمان منافقین در آلبانی، محل نمایش سه روزه آنلاین این فرقه مخرب، در منطقه‌ای دور افتاده میان شهر تیرانا پایتخت و شهر ساحلی دورس Durrës قرار دارد.

در سال ۱۳۹۵ تمامی اعضای این سازمان از عراق به آلبانی منتقل شدند و مریم رجوی نیز بعد از اخراج از فرانسه و اتحادیه اروپا در این مکان مستقر شد. این سازمان از طرف عربستان سعودی تأمین مالی و از جانب اسرائیل پشتیبانی تبلیغاتی می‌شود و دنباله روی سیاست های آمریکاست.

این نمایش اینترنتی که در روز‌های ۱۹ تا ۲۱ تیر ۱۴۰۰ برگزار شد همچون سنوات قبل حتی یک سخنران ایرانی به غیر از مریم رجوی نداشت و نزدیک‌ترین متحدان ایرانی فرقه رجوی هم اجازه اظهار نظر در آن را نیافتند. سخنرانان این نمایش طبق روش جاری این سالیان، از میان منفورترین و افراطی تری سیاست مداران سابق و غیر مؤثر آمریکایی و غربی انتخاب شده بودند که با دریافت دستمزد‌های کلان برای سخنرانی چند دقیقه‌ای آنلاین دعوت شده بودند.

اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی که به شدت حفاظت می‌شود شرایطی فوق سری دارد و ورود حتی خبرنگاران رسانه‌های بین المللی هم به آن ممنوع است. یکان سایبری مجاهدین خلق مستقر در این مکان شامل ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر اعضای این سازمان با متوسط سنی بالای ۵۰ سال است که در شرایط طاقت فرسا زندگی می‌کنند. آنان شبانه روز به تولید شایعات و اخبار جعلی علیه ایران مشغول هستند و در راستای اهداف دشمنان ایران و ایرانی امنیت روانی جامعه را هدف قرار داده اند.

ناظران سیاسی آگاه و متخصصین بین المللی معتقدند که هدف از برگزاری این گونه نمایش‌ها حفظ نیرو‌های فعلی و ممانعت از ریزش بیشتر نیرو‌هاست. فرقه تروریستی رجوی به این ترتیب تلاش می‌کند تا در برابر نیرو‌های سرخورده و مأیوس و روحیه باخته خود ابراز وجود کرده و به آنان امیدواری بدهد. همچنین تلاش می‌کند تا با برگزاری این گونه نمایشات تبلیغی به حامیان بین المللی و منطقه‌ای خود نشان دهد که سرمایه شان خیلی به هدر نرفته و این سازمان هنوز می‌تواند اسباب مزاحمت را برای جمهوری اسلامی ایران فراهم نماید.
 
  سازمان منافقین در حال حاضر یک معضل امنیتی یا حتی سیاسی یا اجتماعی برای ایران نیست، بلکه حقیقتا یک مقوله حقوق بشری است. نزدیک به ۲هزار نفر در اسارت ذهنی و فیزیکی این سازمان در آلبانی در شرایط برده داری نوین از کم ترین حقوق انسانی محروم هستند و خانواده‌های آنان در ایران از عدم اطلاع از وضعیت آنان و عدم امکان ارتباط با آنان رنج می‌برند. کشور‌های غربی و سازمان‌های بین المللی و حقوق بشری نسبت به این موضوع به دلایل سیاسی بی تفاوت بوده و به فرقه مخرب رجوی دست باز در نقض حقوق اعضای خود را داده اند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
روزی که ۸ هزار مسلمان در سکوت سیاه غرب به قتل رسیدند
Iran, Islamic Republic of
چه کسی گروهک تروریستی منافقین را به وجود آورد؟ فرانسه عامل اصلی به وجود آمدن گروهک تروریستی منافقین بود/ فرانسه به همراه سایر کشورهای اروپایی، صدام دیکتاتور و با کمک مالی عربستان سعودی به سرکردگی آمریکا درسایه سکوت سازمان های بین المللی بود.
Iran, Islamic Republic of
سازمان مجاهدین خلق که یک گروهک تروریستی است تاکنون بیش از ۱۷ هزار ایرانی بی گناه را ترور کرده است. .
Iran, Islamic Republic of
قتل عام سربرنیتسا؛ سکوت غرب در برابر بزرگترین نسل کشی اروپا
Iran, Islamic Republic of
اینا حالا گروه ب پ پ ..... هستند!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
چرا همیشه سعی در فریب مخاطب دارید
شما چه تصویری از پادگان نشان دادید؟
این که همش در ایران و گفتگو با یک زوج بود
Iran, Islamic Republic of
هنوز جای زخمی که اینا به مردم ایران و عراق زدن تازه است
تعجب می کنم از بی دردی شما
Iran, Islamic Republic of
اشتباه مثبت دادم. تصاویر داخل کمپ را ندیدی؟!!
Iran, Islamic Republic of
بعضیا حقیقت رو با چشم می بینن اما با زبان منکر می شن چون نمی خوان باور کنن
و الا با یک جستجوی ساده به فیلم های زیادی از کمپ منافیقن دسترسی خواهد داشت
Iran, Islamic Republic of
به نظر من هم تیتر با متن نمیخونه. فیلم رو بدون صدا دیدم. فکر کردم این پارک بچه ها تو اردوگاه آلبانیه. خخخ . تعجب کردم. اسپیکر را روشن کردم چیز دیگری دیدم.
من این خبر را فقط به کنجکاوی دیدن تصاویر داخل اردوگاه آلبانی باز کردم. یک تصویر که بارها در شبکه های اجتماعی منتشر شده از این اردوگاه دیدم.
این وقت کشی مخاطب با تیتر گول زنک حق الناسه و کار خیلی غیر حرفه ای و غیر اخلاقیه.