دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 Aug 2022
 
۳
۳

دستگیری ۵ عضو شورای شهر نسیم شهر/ پاتک سربازان گمنام امام زمان به کاروان فساد اقتصادی در نسیم شهر

چهارشنبه ۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸
کد مطلب: 768484
رئیس دادگستری شهرستان بهارستان، گفت: ۵عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر نسیم شهر بازداشت شدند.
پاتک سربازان امام زمان به فساد اقتصادی در نسیم شهر
به گزارش جهان نيوز، هاشم امامی رئیس دادگستری شهرستان بهارستان، اظهار کرد: ۵ عضو شورای اسلامی شهر نسیم شهر توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)در مجموعه سپاه پاسداران شهرستان بهارستان دستگیر شدند.

وی افزود: در ادامه روند برخورد با مفسدین و مبارزه با فساد در دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان بهارستان به ویژه در مجموعه شورا و شهرداری نسیم شهر، با انجام اقدامات اطلاعاتی لازم، امروز پنج عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر نسیم شهر بازداشت شدند.

رئیس دادگستری شهرستان بهارستان با تاکید بر قاطعیت  دستگاه قضا برای مبارزه با فساد، بیان کرد: دستگاه قضایی همواره به دنبال ایجاد عدالت، عدل وداد در جامعه بوده و ضمن حمایت از خادمین و خدمتگزاران به مردم، با هر شخص و مقامی، در هر پست و مسئولیتی، که بخواهد با سوءاستفاده از مقام و جایگاه خود، فسادی در جامعه به وجود آورد ، برخورد قاطعانه خواهد داشت.

به گزارش فارس، از آغاز جریان برخورد با فساد در شهرستان بهارستان تاکنون، در ظرف کمتر از سه ماه ۱۵ نفر ازافراد مختلف از جمله۸ عضو شورای اسلامی شهر ۵ نفر دلال و کار چاق‌کن، شهردار و مدیر مالی شهرداری نسیم شهر به اتهام فساد اقتصادی، با پیگیری و جدیت دستگاه قضایی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در مجموعه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دستگیر شده اند.

بنا بر اخبار رسیده تا ریشه کن شدن این زنجیره فساد احتمال دستگیری های دیگری نیز وجود دارد و با دستگیری های امروز، تعداد دستگیر شدگان در مجموعه شورای شهر نسیم شهر به هشت نفر رسیده، که با این اقدام  عمر دوره پنجم شورای اسلامی شهر نسیم شهر، زودتر به پایان رسیده و این شورا منحل می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
گر خواهند که مست گیرند هر آنچه هست گیرند. شما در تهران برید به اختمال زیاد از این موارد کم نداریم!!
United States
بالاخره در نسیم شهر هم نسیمی وزید...
حسین
Iran, Islamic Republic of
.....