سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - 6 Dec 2022
 
۱

آگهی‌های روزنامه، زندگی زن آمریکایی را به هم ریخت

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب: 765382
زنی در آمریکا در آستانه دهمین سالگرد ازدواجش با خواندن آگهی‌ها در روزنامه محلی به رازی مهم در زندگی‌اش پی برد.
آگهی‌های روزنامه، زندگی یک زن را به هم ریخت
به گزارش جهان نيوز، یک زن آمریکایی یک هفته قبل از دهمین سالگرد ازدواج خود، تصمیم گرفت بخش اخبار مربوط به آگهی تولد در یک روزنامه محلی را مرور کند به طور تصادفی خیانت همسرش را کشف کرد. او وقتی نام همسر خود را در کنار یک زن دیگر در آگهی تبریک درباره تولد یک کودک جدید دید، متوجه زندگی موازی همسرش شد.

او از وب سایت بیمارستان که نام آن در تبلیغات ذکر شده بود بازدید کرد و نام شوهر خود و نام زن دیگر را در نوار جستجو نوشت و نه تنها تصویری از کودک تازه متولد شده را پیدا کرد بلکه کشف کرد که او یک کودک دختر دیگر نیز دارد که بیش از یک سال پیش متولد شده است.

این زن آمریکایی از طریق یک سری فیلم‌ها داستان خود و حتی روبه‌رو شدن با همسرش و افشای این رابطه پنهانی را در برنامه تیک تاک برای دنبال کنندگانش تعریف کرد که با تعامل زیادی همراه شد و تعداد بازدید‌ها از حدود ۳۰۰ هزار بازدید عبور کرد.

همچنین در این روایتگری عنوان شد که پس از جدایی این زوج، مرد با ادعای اینکه مجرد است بار دیگر از زن خواستگاری کرد، اما زن که می‌دانست او همچنان با زن دیگری دیدار دارد از پذیرش مجدد او خودداری کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *