چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 Aug 2022
 
۱
وزیر خارجه فلسطین:

ملت فلسطین به دفاع از تاریخ، سرزمین و مقدسات خود ادامه خواهد داد

پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶
کد مطلب: 763424
ریاض المالکی وزیر خارجه فلسطین در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت: ملت فلسطین به دفاع از تاریخ، سرزمین و مقدسات خود ادامه خواهد داد.
ملت فلسطین به دفاع از تاریخ، سرزمین و مقدسات خود ادامه خواهد داد
گروه بین الملل جهان نيوز: ریاض المالکی وزیر خارجه فلسطین به عنوان نماینده فلسطین در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت: رژیم اسرائیل در حال شکنجه تمامی ملت فلسطین است.

وی با بیان این مطلب افزود: ملت فلسطین به دفاع از تاریخ، سرزمین و مقدسات خود ادامه خواهد داد و هیچ چیز باعث شکستن اراده آنها در مبارزه نخواهد شد. اسرائیل یک رژیم اشغالگر است که تلاش داشت اشغالگری را بار دیگر در محله شیخ جراح در شهر قدس اشغالی اجرا کند و شماری از خانواده‌های فلسطینی را به زور از محل زندگی شأن اخراج کند تا هویت عربی قدس را در این منطقه محو کند.

ریاض المالکی خاطرنشان کرد: همه اسرائیلیها اعم از ارتش، دادگاه‌ها و شهرک نشینان و تندروها در این جنایت شریک هستند. ملت فلسطین به حق خود برای تعیین سرنوشت و دستیابی به آزادی و استقلال و تشکیل کشور مستقل فلسطین در اراضی سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی ادامه خواهد داد.
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *