کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

هفت تپه نماد ظلم در عالی‌ترین سطوح دولت بود

20 ارديبهشت 1400 ساعت 9:44

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرد: هفت تپه نماد ظلم و رانت و فساد سازمان یافته ای بود که عاملانش تا عالی‌ترین سطوح دولت نفوذ داشتند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

"داستان ‎هفت تپه فقط ماجرای یک شرکت و اعتراض کارگرانش نبود. هفت تپه نماد ظلم و رانت و فساد سازمان یافته ای بود که عاملانش تا عالی‌ترین سطوح دولت نفوذ داشتند.

نفوذ تا آنجا که شبانه رئیس سازمان خصوصی سازی را عزل کنند و هیات داوری را تسلیم خود سازند.

هنوز هفت تپه‌های زیادی باقی است."

تبریک به مردم غیور خوزستان و کارگران زحمتکش
‏همچنین رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتر نوشت:
"‏تشکر ویژه از پیگیریهای ‎مجلس یازدهم، دیوان محاسبات و ‎آیت الله رئیسی برای بازگشت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به بیت المال و تبریک به مردم غیور خوزستان و کارگران زحمتکش."

‏هفت تپه را خدا آزاد کرد

احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، نیز در صفحه شخصی خود در توئیتر در این خصوص نوشت:

"هفت تپه را خدا آزاد کرد.

تبریک به همه کارگران و ملت شریف ایران و خداقوت به آیت الله رئیسی، همکاران خوبم در مجلس و دیوان محاسبات.

حکم دادگاه قبل از عید صادر شده بود اما علت تاخیر در اعلام، تمهید شرایط انتقال مالکیت و جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات کارگری بوده است.

تشکر از ‎قوه قضاییه جهت ‎خلع ید مالکان هفت تپه و بازگشت آن به بیت المال
در این رابطه محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی هم در توئیتر نوشت:

"‏با تشکر از توجه و پیگیری ویژه حضرت آیت الله رییسی ریاست محترم ‎قوه قضاییه در جهت صدور حکم ‎خلع ید مالکان هفت تپه و بازگشت آن به بیت المال، این اتفاق مهم را به مردم شریف استان ‎خوزستان علی الخصوص مردم عزیز شهرستان ‎شوش و کارگران زحمت کش شرکت ‎هفت تپه تبریک عرض می کنم.


کد مطلب: 762853

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/762853/هفت-تپه-نماد-ظلم-عالی-ترین-سطوح-دولت

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com