دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - 3 Oct 2022
 
۰
۲

بیکاری تقصیر دولت ۸ سال قبل است!

پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب: 761032
عضو حزب منحله مشارکت با بیان اینکه بیکاری در شمال تهران افزایش یافته، آن را به دولت احمدی‌نژاد نسبت داد!
بیکاری تقصیر دولت ۸ سال قبل است!
به گزارش جهان نيوز به نقل از کیهان، عباس عبدی عضو حزب منحله مشارکت به روزنامه همشهری گفت: بیکاری در مناطق شمالی شهر تهران هم افزایش یافته است.
 
این موضوع محصول عملکرد دوره ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد است که ظرفیت حدود پنج میلیون شغل نابود شد. نه به این معنا که از بین رفت، بلکه باید ایجاد می‌شد، اما این امر محقق نشد. عمده این پنج میلیون شغل متوجه نیروهای تحصیل‌کرده بود که بیشتر آنها را متولدین دهه‌های ۵۰ و ۶۰ تشکیل می‌دادند.

این ادعای بی‌سند در حالی است که طبق آمار، خالص اشتغال ایجادشده در ۸ ساله دولت نهم و دهم، ۷۰۰ هزار شغل بیش از خالص اشتغال در ۸ ساله دولت روحانی بوده است.

شایان ذکر است که عبدی خرداد ۹۵ به نشریه صدا گفته بود: باید قبول کرد بخشی از اصلاح‌طلبان در عمل، توجه گذشته خود به طبقات ضعیف را فراموش کردند یا کنار گذاشتند.

زندگی شخصی آنها به طور ملموسی با گذشته فاصله گرفته بود. اگر آدرس محل سکونت را بنویسید، معلوم می‌شود بخش قابل توجهی از آنها در مناطق شمالی شهر هستند و زندگی آنها نیز چون گذشته نیست.

این نکته را هم باید یادآور شد که رکود تورمی موجود در اقتصاد کشور محصول ۸ سال تعلیق و انتظار کلیت دولت به امید معجزه برجام می‌باشد؛ سوءمدیریتی که ترمز حرکت و رونق اقتصادی را کشید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
....
Iran, Islamic Republic of
100 درصد بیکاری در کشور در این مدت 8 سال تقصیر دولت حسن روحانی بوده است، نه قبل