دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 Jan 2023
 
۰

درخشنده: با فروش اموالم فیلمم را می‌سازم

سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب: 759218
بدون شک این فیلم به زودی کلید خواهد خورد و می خواهم امسال هر طور شده اثر را جلوی دوربین ببرم. «هیس پسرها گریه نمی کنند» را بر هر سختی هم که شده خواهم ساخت زیرا بار مسئولیت ساخت چنین فیلمی روی دوشم سنگینی می کند.
درخشنده: با فروش اموالم فیلمم را می‌سازم
به گزارش جهان نيوز، پوران درخشنده کارگردان فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین مراحل ساخت فیلم سینمایی «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» گفت: هنوز پیش تولید فیلم سینمایی جدیدم به طور رسمی کلید نخورده است، در انتظار هستم تا وضعیت کرونا بالاخره به ثبات برسد تا کارها را شروع کنم.

***وضعیت بیماری کرونا بسیار بدتر از قبل شده 
وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه وضعیت بیماری کرونا بسیار بدتر از قبل شده و به تازگی وارد پیک چهارم بیماری شده‌ایم، امیدوارم هرچه سریعتر بیماری فروکش کند تا من هم بتوانم هرچه سریعتر پروژه را آغاز کنم.

کارگردان فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» درباره زمان قطعی کلید خوردن فیلم تازه خود اضافه کرد: بدون شک این فیلم به زودی کلید خواهد خورد و می خواهم امسال هر طور شده اثر را جلوی دوربین ببرم. «هیس پسرها گریه نمی کنند» را بر هر سختی هم که شده خواهم ساخت زیرا بار مسئولیت ساخت چنین فیلمی روی دوشم سنگینی می کند. 

***اکثریت مشکلات مالی «هیس پسرها گریه نمی کنند» حل شده
وی در همین رابطه ادامه داد: خوشبختانه اکثریت مشکلات مالی پروژه حل شده است، این اثر با فراز و نشیب فراوانی به جایگاه کنونی خود رسیده اما باور داشته باشید در ادامه اگر به قیمت فروش اموال شخصی ام هم که باشد «هیس پسرها گریه نمی کنند» را خواهم ساخت. 

این کارگردان سینما با اشاره به احتمال شروع پروژه در تابستان سال جاری تصریح کرد: به امید خدا برنامه ریزی ها صورت گرفته و فیلم به تابستان می رسد، با این روال اثر به طور حتم به جشنواره فیلم فجر در دوره چهلم خود خواهد رسید. 

*** با چند بازیگر مطرح وارد مذاکره شده ام
وی درباره انتخاب بازیگران این فیلم اظهار کرد: طی ماه های گذشته گفت‌وگوهای فراوانی با بازیگران مختلف داشته ام، بعد از منتفی شدن حضور شهاب حسینی به دلیل مشغله وی، برای ایفای نقش اصلی فیلم با چند بازیگر مطرح وارد مذاکره شده ام و به زودی قرارداد یکی از آنها نهایی خواهد شد. سعی دارم تا با انتخاب های درست و صبورانه آینده خوبی را برای «هیس پسرها فریاد نمی زنند» رقم بزنم. می خواهم این فیلم به بهترین نحو ساخته شود تا آنچه در ذهن دارم را به مخاطب ارائه کنم. 

درخشنده با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای سینما به دلیل شیوع بیماری کرونا خاطرنشان کرد: طبیعتا سال سختی بر اهالی سینما گذشته که خود من هم از آن بی نصیب نبوده ام که شاید اگر کرونا نبود فیلم سال پیش ساخته می شد، متاسفانه این وضع ادامه دارد و دیروز بار دیگر شاهد تعطیلی سینماها هستیم، این اتفاق کار را برای تمامی اهالی سینما از جمله کارگردان، بازیگران و مخصوصا سینماداران ساخت کرده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *