کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

۷ بازیکن و کادر فنی نساجی به کرونا مبتلا شدند

16 فروردين 1400 ساعت 16:46

تست کرونای 7 بازیکن و اعضای کادر فنی تیم فوتبال نساجی مثبت شد.


به گزارش جهان نیوز، دکتر چشمه سری در گفت و گو با فارس در خصوص ابتلای چند بازیکن و کادر فنی نساجی به کرونا اظهار داشت: قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان از تمامی عوامل تیم تست کرونا گرفتیم. روز دوازدهم حرکت کردیم و جایی را هماهنگ کردیم که یک ماه کسی در آنجا مستقر نبود.

وی افزود: قبل از حضور تیم در مسجد سلیمان هم محل اقامت تیم کاملا ضد عفونی شد و تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم، حتی پرواز هم چارتر بود ولی فضای اتوبوس و یا فرودگاه در اختیار ما نیست و متاسفانه 7 نفر از اعضای کادر و بازیکنان ما به کرونا مبتلا شده‌اند.

پزشک تیم نساجی عنوان کرد: بعد از بازی متوجه شدیم یکی دو نفر از بازیکنان بی حال هستند اما آنها اعتقاد داشتند به خاطر خستگی یا گرمای هوا است اما بلافاصله بعد از بازگشت وقتی از اعضای تیم تست گرفتیم تست کرونای 7 نفر مثبت شد.

چشمه سری در خصوص وضعیت این بازیکنان گفت: بلافاصله بعد از اینکه تست ها مثبت شد این نفرات قرنطینه شدند و فعلا در تمرینات تیم ما شرکت نخواهند کرد.

تیم فوتبال نساجی در دیدار با نفت مسجد سلیمان به برتری 2 بر صفر رسید.تیم قائمشهری در هفته پیش رو هم باید مقابل پرسپولیس به میدان برود.


کد مطلب: 759161

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/759161/۷-بازیکن-کادر-فنی-نساجی-کرونا-مبتلا-شدند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com