کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیش‌بینی ارزش بیت کوین بر اساس قیمت خودرو

13 فروردين 1400 ساعت 6:09

یک کارشناس ارز مجازی عقیده دارد پیش‌بینی ارزش بیت کوین بر اساس دلار اشتباه است و پیشنهاد داده به خاطر ماهیت تورم‌زایی پول‌های بی‌پشتوانه، آنها را بر اساس قیمت خودروهای لوکس ارزیابی کرد.


به گزارش جهان نیوز، به نقل از راشا تودی، جس پاول، کارشناس ارز مجازی عقیده دارد پیش‌بینی ارزش بیت کوین بر اساس دلار اشتباه است و پیشنهاد داده به خاطر ماهیت تورم‌زایی  پول‌های بی‌پشتوانه، آنها را بر اساس قیمت خودروهای لوکس ارزیابی کرد.

 وی در مورد پیش‌بینی ارزش بیت کوین در پایان 2021 گفت:« به نظر من بیت کوین به سمت رشد پیش می‌رود و  پیش‌بینی ارزش آن بر اساس دلار سخت است».

وی مقیاس های جایگزینی را برای ارزیابی بیت‌کوین پیشنهاد کرده است و ادعا می کند ارزش این ارز مجازی نسبت به شرایط فعلی که برابر با ارزش یک تسلای مدل 3 است، تا پایان سال جاری میلادی به ارزش یک لامبورگینی و تا پایان 2023 به ارزش یک بوگاتی می‌رسد.

وی توضیح داد:«به نظر من ارزش بیت کوین را با سرمایه‌های مثل خودرو بهتر می‌توان ارزیابی کرد چون هیچگاه نمی‌توان وضعیت دلار را پیش‌بینی کرد».

 ارزش بیت کوین در پایان سال گذشته میلادی برابر با یک هوندا سیویک جدید بود.

الون ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا در همین ماه گفت امکان خرید خودروهای این شرکت در آمریکا با استفاده از بیت کوین وجود دارد و اضافه کرد مردم در خارج از آمریکا هم در سال جاری میلادی این توانایی را خواهند داشت.

بیت کوین بزرگترین ارز مجازی دنیاست که یک بار دیگر به 60 هزار دلار نزدیک می‌شود. این ارز مجازی در ساعت 9:38 چهارشنبه به وقت گرینویچ، 57919 دلار معامله می‌شد.


کد مطلب: 758760

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/758760/پیش-بینی-ارزش-بیت-کوین-اساس-قیمت-خودرو

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com