کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

روحانی در جلسه ستاد تنظیم بازار:

برخی انتقام را از انتخابات قبلی شروع می کنند تا انتخابات بعدی/ رشد اقتصادی ما مثبت است؛ نباید به خاطر انتخابات مشکلات را چند برابر نشان دهیم

10 فروردين 1400 ساعت 13:06

رئیس جمهور با بیان اینکه رشد اقتصادی دنیا منفی 3.4 درصد است، اما رشد اقتصادی ایران مثبت 2 درصد است، گفت: نباید به خاطر انتخابات مشکلات را چند برابر نشان دهیم.


به گزارش جهان نیوز،  جلسه ستاد تنظیم بازار امروز (سه شنبه 10 فروردین) با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، علیرضا رزم حسینی وزیر صمت و وزرای اقتصادی دولت در سعدآباد برگزار شد.

رئیس جمهور در این نشست گفت: ‌اقتصاد دنیا به طور متوسط منفی 3.4 درصد است، اما رشد اقتصادی کشورمان بالای مثبت 2 درصد است، البته این آمار مربوط به 9 ماه ابتدایی سال گذشته است؛ این موضوع نشان می‌دهد که کار دولت کاری عظیم و بزرگ است؛ نباید برخی‌ها به خاطر انتخابات یا به خاطر انتقام از انتخابات قبلی، مشکلات را چند برابر جلوه داده و نشان دهیم.

وی افزود: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار دیدیم که 100 قلم کالایی که برای مردم بسیار مهم است و باید در بازار در اختیار مردم باشد، تقریبا 95 تا 97 درصد شرایط قابل قبولی را دارند، اما 2 تا 3 کالاست که شرایط غیرقابل قبولی را دارند و بایستی این شرایط را به سمت قابل قبول برگردانیم.

روحانی تصریح کرد:  در گمرک‌ها کالاهای بسیار فراوانی انبار شده و در کمیته ارز باید هماهنگی‌های لازم برای آزاد شدن این اجناس انجام شود.


کد مطلب: 758673

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/758673/برخی-انتقام-انتخابات-قبلی-شروع-می-کنند-بعدی-رشد-اقتصادی-مثبت-نباید-خاطر-مشکلات-چند-برابر-نشان-دهیم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com