شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - 27 Nov 2021
 
۰
مقام فلسطینی:

رژیم‌های عربی، اسرائیل را همپیمان و ملت فلسطین را دشمن خود می‌دانند

جمعه ۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 758484
مسئول بخش روابط سیاسی جنبش «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» تأکید کرد، کشورهای عربی که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کردند، این رژیم را دوست خود می‌دانند.
رژیم‌های عربی، اسرائیل را همپیمان و ملت فلسطین را دشمن خود می‌دانند
گروه بین الملل جهان نيوز: «ماهر الطاهر» مسئول بخش روابط سیاسی جنبش «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» از عملکرد کشورهای عربی که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کردند، به شدت انتقاد کرد.

الطاهر به شبکه خبری المیادین گفت: «با رژیمهای عربی سروکار داریم که رژیم صهیونیستی را همپیمان خود و ملت فلسطین را دشمن خود می‌دانند.

وی تصریح کرد، کشورهای عربی فقط به عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی بسنده نکردند، بلکه وارد مرحله ائتلاف با آن شدند.

این مسئول فلسطینی، ادامه داد، دیدگاه جبهه مردمی این است که امپریالیسم جهانی، استعمار، صهیونیست، رژیم صهیونیستی و ارتجاع عرب، دشمن ملت فلسطین است.
الطاهر در بخش دیگری از اظهارات خود به مسئله انتخابات پرداخت و گفت که گفت‌وگو بین گروههای فلسطینی، ادامه دارد و «اگر درباره لیست جنبشهای چپگرا و دموکراتیک، به دیدگاه سیاسی و توافق واضحی برسیم... ائتلاف خواهیم کرد».

وی با بیان اینکه، پایان بخشیدن به اختلافات در فلسطین از سازمان آزادی‌بخش آغاز می‌شود نه انتخابات،  ابراز نگرانی کرد که هدف واقعی انتخابات، از سرگیری مذاکره با رژیم صهیونیستی باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *