دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 8 Aug 2022
 
۰

آزمایش و خدمات پزشکی در منزل با اپلیکیشن پالسی نو

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب: 757926
سامانه هوشمند پالسی نو با فراهم سازی بستری کامل و پیشرفته در پی آن است که فرد بیمار بتواند بهترین، راحت ترین و ارزان ترین خدمات پزشکی مورد نیاز خود را پیدا کرده و دغدغه ای جز خود بیماری نداشته باشد.

در بسیاری از مواقع که خودتان یا دیگر اعضای خانواده دچار بیماری می شوند، ناخواسته دچار استرس و یا عدم تمرکز حواس می شوید، فرض کنید در این شرایط قرار دارید، برای رفع این مشکل چه اقدامی انجام می دهید؟
از کجا و چگونه باید خدمات پزشکی را دریافت کنم؟
سریعترین راه های ممکن چیست؟
 
با خدمات پالسی نو بیشتر آشنا شوید.
http://pulsyno.com/blog/wp-content/uploads/2020/07/26090-scaled.jpg
 
آزمایش خون در منزل
یکی از پرتکرارترین آزمایشاتی که مراجعه کنندگان انجام می دهند، آزمایش چکاپ خون می باشد که هر ساله جهت انجام آن به آزمایشگاه ها مراجعه می کنند.  آزمایش خون یک آزمایش ساده می باشد و در زمان کوتاهی انجام می شود اما اکثر مراجعه کنندگان برای انجام این آزمایش ساعت ها در آزمایشگاه ها معطل می شوند.

با روش آزمایش خون در منزل دیگر نیازی نیست که برای انجام یک آزمایش ساده ساعت ها در آزمایشگاه ها باشید و برخی از مراجعه کنندگان مجبور هستند که این کار را چندین بار در سال انجام دهند که شرایط آزمایشگاه ها می تواند بسیار دشوار باشد.

اگر سالمندی در منزل دارید و یا بیماران خواص و ناتوان که از منزل خارج کردن بیمار کار بسیار سختی می باشد آزمایش خون در منزل راحتترین و سریعتترین راه برای شماست.

چگونه میتوان از این خدمات آزمایش درمنزل پالسی نو استفاده کنید؟
کافی است پس از نصب اپلیکیشن وارد قسمت ازمایشگاه شوید و با تکمیل فرم ساده(عکس از تصویر نسخه پزشک و ارسال) و یا انتخاب نوع چکاپ، سریعا در خواست خود را ثبت و آزمایشگاه را در منزل داشته باشید.

مزایای آزمایش در منزل
 • سرعت انجام آزمایش
  سرعت جواب دهی آزمایش
  ثبت آسان آزمایش در منزل
  صرف زمان کمتر
  صرف هزینه های کمتر
  دقت بیشتر در آزمایشات
 
چه آزمایش هایی را می توان در منزل انجام داد؟
اما آزمایش هایی مانند آزمایش خون، آزمایش بارداری، آزمایش های هورمونی، آزمایش تیروئید، آزمایش های ایمونولوژی، آزمایش های سرولوژی، آزمایش قند خون، آزمایش چکاپ، آزمایش ادرار و برخی دیگر از آزمایش هایی که نیازمند دستگاه های پزشکی نمی باشد، می توان در منزل انجام داد.

توجه داشته باشید که برای انجام برخی از آزمایش ها باید قبل از آن اقداماتی مانند ناشتا بودن، رژیم غذایی، خوردن و یا نخوردن برخی از داروها و را انجام دهید و جهت اطلاعات بیشتر حتما با پشتیبانی پالسی نو تماس بگیرید .

یک از خدمات کاملا ویژه ما در آزمایش خون در منزل تست سریع کرونا در منزل می باشد.
 
تست کرونا در منزل
این روزها شیوع ویروس کرونا بیشتر کشورها و مردم جهان را درگیر خود کرده‌است. با توجه به همه‌گیری آن مردم ترس و دلهره زیادی پیدا کرده‌اند. همین موضوع سبب شده‌است تا مردم با کوچکترین علائم، داشتن بیماری کرونا را به خود تلقین کنند و خواهان تست باشند. با توجه به ترس فراگیر این بیماری، حتی حساسیت‌ها و سرماخوردگی‌های ساده هم در لیست آزمایش‌ها قرار دارند. این احتمال ابتلای مردم سبب شلوغی و تردد زیاد در آزمایشگاه‌ها شده‌است.

تست سریع کرونا در حالی است که در برخی از کشورها از جمله ترکیه، برخی از فرودگاه‌های آنان مجهز به تست سریع کرونا شده‌اند و در 3 ساعت ابتلا و یا عدم ابتلا را تشخیص می‌دهند!

تقاضای بالای تست‌های کرونا سبب آن شده‌است تا این روزها شاهد خدمات آزمایش کرونا در منزل از طریق برخی از اپلیکیشن‌ها و آزمایشگاه‌ها باشیم. خدمات آزمایش کرونا در منزل در این روزها تبدیل به بازوی کمک کننده وزارت بهداشت و مراکز درمانی مختلف شده‌است؛ چرا که بدون خروج از خانه و در کوتاهترین زمان به نتیجه دلخواهتان می‌رسید. ممکن است برایتان سوال باشد کدام یک از آزمایش‌ها در خانه قابل انجام است؟

در حال حاضر اگر خواهان انجام تست سریع کرونا هستید، یکی از آزمایش‌های PCR، آنتی ژن و آنتی بادی انتخاب شما و پزشکتان هستند. برای انجام آنها هم، استفاده از خدمات آزمایش کرونا در منزل پالسی نو بهترین انتخاب‌ها برای خارج نشدن از منزل است. قابل ذکر است به ایتمی به عنوان تست کرونا در منزل در اپلیکیشن قرار ندارد و باید شما کاربران عزیز جهت سفارش تست از شماره های پشتیبانی ما استفاده کنید. شماره های تماس 96 92 7 – 021  و یا شماره 09107500967 که بصورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما هستند.

آزمایش کرونا در منزل و تست سریع کرونا پالسی نو، این امکان را فراهم کرده‌است تا بدون مراجعه به بیمارستان و آزمایشگاه ها، در محل زندگی و یا کارتان از شما نمونه برداری صورت بگیرد.

خوب است بدانید این نمونه برداری در محل، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و جهت تشخیص مورد بررسی قرار می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که تست شما از نوع PCR، آنتی ژن و یا آنتی بادی باشد. در هر صورت در خانه و یا محل کار قابل انجام است. 
 
http://pulsyno.com/blog/wp-content/uploads/2020/07/373325-PBC7GR-523-scaled.jpg

فیزیوتراپی در منزل
انواع مختلف خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت بهبود و درمان دیسک کمر، آسیب های مفصلی، پوکی استخوان، صدمات نورولوژی مانند پارکینسون، ام اس، گیلن باره، فلج بلز صورت، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات پالسی نو می باشد.
همچنین معالجه آسیب های اعصاب مرکزی و محیطی، آسیب های ورزشی، بیماری های روماتیسمی، عضلانی، ارتوپدی، توانبخشی قلبی و تنفسی، درد و کنترل درد، فیزیوتراپی سکته مغزی، فیزیوتراپی زنان باردار، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات پالسی نو می باشد.

متخصصین فیزیوتراپی پالسی نو (آقا و خانم) مجهز به کلیه دستگاه های فیزیوتراپی مدرن و آماده ارائه خدمات به بیمارانی که نیاز به فیزیوتراپی در محل اقامت دارند، می باشند.

دلایل تاثیر بیشتر و بهتر فیزیوتراپی در منزل
 • فیزیوتراپی در منزل می تواند با برنامه روزانه زندگی شما هماهنگ شود!
 • فیزیوتراپیست علل به وجود آمدن مشکل شما را به صورت دقیق بررسی می کند!
 • تمرین ها در محلی از خانه به شما آموزش داده می شوند که شما آن ها را انجام خواهید داد!
 • تمرینات فیزیوتراپی شما به امور خانوادگی تبدیل می شود!
 • نیازی به رفت و آمد نخواهد بود، پس از جلسه فیزیوتراپی می توانید ریکاوری کنید!
با حضور فیزیوتراپیست در منزل شما، به راحتی می توانید در خانه خود استراحت کنید. شاید شما قصد داشته باشد از گرما استفاده کنید یا با یک کتاب در جایی بنشینید و به بدنتان فرصت دهید که به بهترین شکل ممکن خود را ترمیم و بهترین تاثیرات را از تمرینات بگیرد.

بیشتر بیماران این را تایید می کنند که تاثیر درمان ها و تمریناتی که در خانه انجام داده اند، از بین نرفته است و به احتمال زیاد شما نیز همین را خواهید گفت.
 
http://pulsyno.com/blog/wp-content/uploads/2020/07/medical-services.jpg

خدمات پزشکی در منزل برای بیمارانی که کم توان هستند و یا بیمارانی که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را طی میکند بسیار حائز اهمیت است.
این خدمات از لحاظ هزینه با مراکز بیمارستانی و یا درمانگاهی تفاوت زیادی ندارد مگر در موارد خاص مثل درخواست ویزیت پزشکان متخصص در منزل که قیمت های تعرفه افزایش خواهند داشت. خدمات مراقبت در منزل جهت کارهای مختلفی ارائه می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.
 

انواع خدمات پزشکی در منزل   با اپلیکیشن پالسی نو
 • پرستاری و مراقبت های درمانی
  تعویض زخم و زخم بستر
  تزریقات و سونداژ در منزل
  آزمایش در منزل
  تست کرونا در منزل
  ویزیت پزشک در منزل
  ویزیت انواع متخصص در منزل
  ICU – CCU در منزل
  چکاب ازمایش و سلامتی در منزل
  اجاره دستگاه های پزشکی در منزل(مانیتور- ونتیلاتور- اکسیژن و…)
و …
همه و همه در پالسی نو
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مراقبت در منزل و پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند..
 
شماره های تماس: 96 92 7 – 021
09017500967 (پشتیبانی 24 ساعته)
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *