کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تائید دزدی گردشگران اسرائیلی از هتل‌های امارات‌

13 بهمن 1399 ساعت 7:07

یک روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی، دزدی گردشگران صهیونیستی از هتل های امارات را تائید کرد.


به گزارش جهان نیوز، ایندیپندنت انگلیس در گزارشی می نویسد: یدیعوت آحارونت، بزرگ‌ترین روزنامه اسرائیل، با انتشار یک گزارش، شایعه‌ای را تایید کرد که از مدتی پیش مطرح شده بود:«دزدی گردشگران اسرائیلی از هتل‌های دبی در امارات متحده عربی». 

یک فعال اقتصادی در گفتگو با این روزنامه گفت: من سال‌هاست به امارات سفر می‌کنم و آن‌جا فعالیت اقتصادی دارم. ماه پیش که به هتلم آمدم، بسیار ناراحت شدم که دیدم در لابی هتل دارند اسرائیلی‌ها را می‌گردند تا ببینند از اتاقشان چیزی ندزدیده باشند.

در یک ماهی که پروازهای مرتب بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی برقرار شده ، هزاران گردشگر اسرائیلی به آن کشور سفر کرده‌اند. طبق آخرین گزارش‌ها تنها در ماه دسامبر ۶۶ هزار اسرائیلی از دبی دیدار کردند. 

اما این روزنامه مطرح صهیونیستی نوشته است:‌ گزارش‌ها در مورد رفتار بد و نامحترمانه گردشگران، باعث شده است که چهره اسرائیل تخریب شود.

یکی از مدیران هتلی مشرف به برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان، گفت: ما صدها گردشگر از تمام کشورهای جهان داریم و بعضی‌هایشان مشکل ایجاد می‌کنند. اما تابه‌حال ندیده بودیم کسی چیزی بدزدد. اخیرا دیدیم که گردشگران اسرائیلی به هتل می‌آیند و کیف‌هایشان را پر از حوله و کیسه‌های چای و قهوه و حتی چراغ اتاق‌ می‌کنند. خانواده‌ای اسرائیلی در سفر خود جا یخی، چوب لباسی و حوله‌های صورت را از اتاق برداشته بودند و تنها پس از هشدار تماس با پلیس آن‌ها را پس دادند. 

این وضعیت باعث شده است تا مخالفان «توافق ابراهیم» که موجب عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با امارات متحده عربی و سه کشور عرب دیگر (بحرین، سودان و مراکش) شد، در فضای مجازی آن ‌را به سخره بگیرند. 

علاوه ‌بر گزارش دزدی از اتاق‌های هتل‌ها، برخی شرکت‌های گردشگری، به رفتارهای منفی دیگری هم اشاره کرده‌اند که از گردشگران اسرائیلی  سر زده است؛ از میان آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: برگزاری مهمانی‌های طولانی، آسیب‌زدن به ماشین‌های گران‌قیمت، آشپزی درون اتاق (که برخلاف قوانین هتل است) و تلاش برای فریب دادن مسئولان هتل با جایگزین کردن آب به جای نوشیدنی ها دیگر. 

آمالیا لازاروف، رییس شرکت مسافری «ترولیشوس» که ۱۲ سال سابقه کار با امارات و سایر کشورهای عربی دارد، گفت که اگر این رفتارها ادامه یابد، اوضاع می‌تواند پایان بدی داشته باشد.


کد مطلب: 753369

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/753369/تائید-دزدی-گردشگران-اسرائیلی-هتل-های-امارات

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com