شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - 3 Dec 2022
 
۰
۷۷
روحانی در جلسه هیئت دولت:

من از وزیر ارتباطات تشکر می‌کنم/ اگر می‌خواهید محاکمه کنید؛ من را محاکمه کنید، دستور من بوده است

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب: 752888
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما در حوزه تعهدات برجام صبری بزرگ کردیم، گفت: اروپایی‌ها وعده دادند و عمل نکردند یا نتوانستند عمل کنند.
من از وزیر ارتباطات تشکر می‌کنم/ اگر می‌خواهید محاکمه کنید؛ من را محاکمه کنید، دستور من بوده است
به گزارش جهان نيوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: روزهای بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی وجود داشت که نسل نوجوان و جوانمان را باید به این انقلاب کاملاً آشنا و آگاه کنیم. هر پیروزی که به دست آمد حاصل سختی‌ها و مشکلات بسیار زیادی بود که مردم و مسئولان تحمل کردند و بسیاری از آنان در زندان‌ها و تبعید بودند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه بسیاری از مردم فرزندان عزیز خود را در راه انقلاب فدا کردند، اظهار داشت: خداوند در هر جایی که ما احساس می‌کردیم که انگار دیگر گشایشی پیش نخواهد آمد، گشایشی را به وجود می‌آورد. امام (ره) دید که در نجف نمی‌تواند بماند و به وی فشار آوردند مبنی بر اینکه حق اعلامیه ندارید و به همین دلیل به سمت مرزهای جنوبی و کویت حرکت کرد.

وی متذکر شد: امام خمینی (ره) زمانی که به سمت کویت حرکت کرد، دم مرز مانع وی شدند و ایشان از همان راهی که رفته بود، به سمت بغداد بازگشت.

روحانی ادامه داد: خداوند این راه را پیش امام (ره) گذاشت مبنی بر اینکه به نجف بازنگردد و در بغداد توقف کند و از آنجا تصمیم گرفت که به پاریس حرکت کند. به امام (ره) گفتند که اگر با هواپیمایی وارد پاریس شوید، در آنجا و در فرودگاه به مدت سه ماه ویزا می‌دهند و نیاز به هماهنگی قبلی نیست. ما هم پاریس زیاد می‌رفتیم و رفت و آمد می‌کردیم و با هر ورود به پاریس، سه ماه به ما ویزا می‌دادند.

رئیس جمهور تصریح کرد: خداوند راه روان و آسانی را پیش روی انقلاب گذاشت و حضرت امام (ره) به پاریس رفت. در ابتدا ایشان به محله‌ای و در خانه یکی از دوستان رفت. دو روز در آنجا ماند و همه فهمیدند و شکایت کردند که چه خبر است که در راه پله هزاران نفر می‌روند و می آیند. براساس این فشارها، امام (ره) باز ناچار شد که به روستایی در اطراف پاریس برود که آنجا فضا و باغی برای یک ایرانی بود که وی آن را در اختیار امام گذاشت. در آنجا فضای نماز جماعت و مصاحبه وجود داشت.

روحانی افزود: امام (ره) رادیو، تلویزیون و روزنامه نداشت و در آن مقطع سایت و خبرگزاری هم نبود. همه رادیو و تلویزیون‌های دنیا را خداوند در اختیار امام (ره) قرار داد و این از معجزات انقلاب بود. امام (ره) به محضی که اعلام می‌کرد می‌خواهد سخنرانی کوتاهی داشته باشد و یا آنکه مصاحبه‌ای انجام دهد، تمام دوربین‌ها از قاره آمریکا، اروپا، آفریقا و آسیا در آنجا متمرکز می‌شدند.

وی اظهار داشت: زمانی که حضرت امام (ره) تصمیم گرفت که به ایران بیاید، خیلی حرف بود و آن شرایط، شرایطی نبود که کسی تصمیم بگیرد وارد ایران شود. نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی سر جای خودشان بودند. قدرت‌های دولت آن زمان مستقر بودند. شاه فرار کرده بود اما مابقی همه سر جای خود بودند و تهدید کردند اگر هواپیمای امام (ره) وارد فضای ایران شود، آن را سرنگون می‌کنند اما امام اعتنا نکرد.

رئیس جمهور بیان کرد: امام خمینی (ره) قرار بود ۶ بهمن سال ۵۷ وارد ایران شود که فرودگاه‌ها بسته شد و نتوانست بیاید. ایشان در آن شب با یاران خود صحبت کرد و به آنان گفت که کسی با من نیاید چرا که این سفر خطرناک است و بهتر است شماها به کار خود برسید. شبیه آن چیزی که در تاریخ از شب عاشورا می‌شنویم که حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بیعت را از همه برداشت، در نوفل لوشاتو اتفاق افتاد.

روحانی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در ۱۲ بهمن وارد ایران شد، گفت: این سفر خطرناک بود، اما در عین حال خداوند گشایش را فراهم کرد. مرحوم آیت الله طاهری اصفهانی چند روز قبل از حرکت امام به ایران تماس گرفت و بنده در دفتر امام در نوفل لوشاتو پاسخ این تماس را دادم و گفت اگر فرودگاه تهران بسته است، هوانیروز اصفهان اعلام کرده که فرودگاه اصفهان را باز می‌گذاریم و امام به اینجا بیاید.

رئیس جمهور یادآور شد: خداوند از هر کجا یک گشایشی را فراهم می‌کرد. با اینکه عده‌ای از علمای بزرگ می‌گفتند به امام (ره) بگویید که به ایران نیاید و الان زود است و شرایط آماده نیست، اما همانطور که آتشی برای حضرت ابراهیم فراهم کرده بودند و بی دغدغه وسط آتش رفت و به سلامت بازگشت، شرایط ایران هم مشابه بود و از هر طرف سختی و خطر بود اما در نهایت امام وارد سیل جمعیت شد.

وی با بیان اینکه هر توطئه ای در آن مقطع امکان پذیر بود و امام خمینی (ره) همه این توطئه‌ها را در نظر داشت، تصریح کرد: امام (ره) در راه خداوند این مسیر را برگزید و خدا همه جا یاری کرد. خداوند در قرآن می‌فرمایند که نعمت مرا مدنظر قرار دهید. در این انقلاب و در هر جایی، ما لشکریان حق و لطف خداوند را می‌دیدیم. البته مردم ایران مردمی ویژه و با روحی بلند هستند و با اعتماد و اراده ملی درکنار امام ایستادند و هر چه ایشان گفتند، گوش کردند.

روحانی گفت: امام (ره) خطاب به مردم گفت که آنچه برای حکومت نظامی ترتیب دادند را بشکنید که مردم حکومت نظامی را شکاندند. ایشان به مردم گفت که به خیابان‌ها بیایند و رو به روی گلوله بایستند و مردم هم همین کار را کردند. امام (ره) گفت که خون بر شمشیر پیروز است و مردم گوش کردند و مردم فرمایشات ایشان را اطاعت کردند و خداوند در سایه این رهبری آسمانی و ایثار یک ملت بزرگ، بزرگترین پیروزی تاریخی را نصیب ایران کرد.

وی بیان کرد: روزی امام (ره) پیروز شد که آمریکایی‌ها هنوز امید داشتند که بتوانند کودتا کنند و اروپایی‌ها امیدوار بودند که در کشور ما شرایط را بر هم بزنند. روزی امام خمینی (ره) پیروز شد که هیچ یک از قدرت‌های شرق و غرب، با نهضت امام موافق نبودند اما ملت ایران یک پارچه بود و آن پیروزی بزرگ را ما شاهد بودیم.

روحانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی تحول بزرگی را به وجودآورد و امروز می‌بینیم که این ملت جایگاه بلندتری از ۴۲ سال پیش دارد و شاهد احترام در دل و اذهان جهانیان نسبت به ملت ایران هستیم. البته ابر قدرت‌ها و قدرت‌ها ما را آزار دادند و اذیت کردند که این کارها سر جای خودش محفوظ است اما ما باید واقعیت را ببینیم و حقیقت این است که ملتی از اسارت نجات پیدا کرد، دست استعمارگران را قطع کرد، کاخ ستمگران را سرنگون کرد و امروز بر این کشور آرا و اراده ملت حاکم است.

رئیس‌جمهور با اشاره به مساله تعهدات برجامی ایران و اظهارات اروپایی‌ها، اظهار کرد: ما در حوزه تعهدات برجام صبر کردیم، صبر بزرگ، صبر جمیل. یک سال دست روی دست گذاشت و به اروپایی‌ها گوش کردیم و آنها مدام وعده دادند و گفتند یک هفته دیگر، یک ماه دیگر، دو ماه دیگر.

روحانی تاکید کرد: اروپایی‌ها وعده دادند و عمل نکردند یا نتوانستند عمل کنند. بعد از یکسال هم که تعهداتمان را کاهش دادیم، گفتیم اگر تا دو ماه دیگر برگشتید ما هم برمی‌گردیم. در این راستا دو ماه دوماه تعهدات را کاهش دادیم تا نهایتاً تمام تعهدات را کنار گذاشتیم. همیشه گفتیم شما به تعهدات برگردید، ساعت بعد از آن ما هم برمی‌گردیم.

رئیس جمهور افزود: انقلاب اسلامی در سایه روح بلند و فداکاری و اعتماد ملت به امام راحل به پیروزی رسید و تا روزی که در حکومت جمهوری اسلامی ایران همه کاره رای مردم است، شکست نمی‌خوریم اما اگر خدای ناکرده سرِ رای مردم اما و اگر درست کردیم و گفتیم خیلی مهم نیست که پای صندوق ۵۰ درصد باشند یا ۸۰ درصد، - که انشاءالله آن روز هیچ وقت پیش نمی‌آید- ممکن است این لطف خدا را از دست بدهیم.

روحانی با اشاره به اینکه امسال به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا، شکل مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت از سال‌های گذشته است، اظهارداشت: امروز از جنبه‌ای دیگر نیز جشن پیروزی انقلاب اسلامی با چند سال گذشته متفاوت است. امسال کسانی که در چند سال گذشته می‌خواستند با تروریسم و جنگ اقتصادی این انقلاب را به زانو درآورند دیگر نیستند.

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز مطمئن‌تر از هر زمان دیگر هستیم که جنگ اقتصادی دشمن به شکست انجامیده و به روزهای پایانی‌اش رسیده است. این روزها به غیر از چند کشور همه دنیا یکپارچه از آمریکا می‌خواهند که به تعهداتش در برجام بازگردد. تعامل طرف‌های تجاری ایران در منطقه نیز کاملا تغییر کرده است و همه عرصه‌های اقتصادی کشور نسبت به یکی دو ماه گذشته شرایط بهتری دارند.

روحانی با بیان اینکه آن جنایتکار شرور و آزاردهنده مردم رفته است و امروز شرایط ایران اسلامی برای تحولات اقتصادی، کاملا با یک ماه پیش متفاوت است، خاطرنشان کرد:

درست است که مشکلاتی هم وجود دارد و تلویزیون و رسانه‌های دیگر گاهی بنگاه‌هایی را هم نشان می‌دهند که تعطیل شده‌اند، اما خوب است در گزارش وضعیت اقتصادی به مردم تعداد زیاد دیگری از بنگاه‌ها که فعالیت آنها رونق یافته و سه شیفت در حال کار بوده و آمار تولیدات آنها دو برابر شده است نیز لحاظ شوند.

رئیس جمهور گفت: نباید شرایط به گونه‌ای باشد که کسانی که با لحن نادرست علیه دولت سخن می‌گویند آزادی بیان و مصونیت داشته باشند و نه تنها کسی با آنها کاری نداشته باشد، بلکه گاهی پشت‌پرده تشویق هم بشوند که عالی بود،‌خوب و محکم گفتید اما اگر کسی خواست از دولت تعریف کند، آزادی بیان و مصونیت نداشته باشد و حتی تحت فشار قرار گیرد.

رئیس جمهور ادامه داد: همه باید دست به دست هم بدهیم و مشکلات را با هم حل کنیم؛ قرار نیست یک عده کنار بنشینند و چرتکه بیندازند و بدتر اینکه به نفع دشمن هورا بکشند.

روحانی با اشاره به برخی آمارها از وضعیت واردات و ترخیص کالا در گمرکات کشور و نیز الکترونیکی شدن بخش عمده‌ای از تشریفات گمرکی اضافه کرد: افزایش پهنای باند اینترنت امروز علاوه بر گشایش در عرصه اقتصاد، به فضای تنفس مردم در شرایط همه‌گیری کرونا تبدیل شده است و این یکی از خدمات عظیم و ماندگار دولت بوده و بنده از وزرای ارتباطات دولت یازدهم و دوازدهم بابت تلاش‌های‌شان سپاسگزاری می‌کنم.

رئیس جمهور تاکید کرد: نباید کسی را برای افزایش پهنای باند اینترنت محاکمه کرد، اگر قرار است کسی در این رابطه محاکمه شود، باید بنده را محاکمه کنند چرا که این اقدام به دستور شخص بنده انجام شده است. افزایش پهنای باند یعنی دیجیتال و شفاف شدن امور و این یعنی مبارزه با فساد؛ اگر قرار است کسی را بابت مبارزه با فساد محاکمه کنند باید بنده را محاکمه کنند، نه وزیر بنده را.

روحانی اظهار داشت: همه، حتی کسانی که با این دولت خوب نیستند، اجازه دهند دولت در این ۶ ماه باقیمانده کار کند. خیلی کار برای انجام دادن داریم و وزرای دولت وقت ندارند که بین قوا گردش کنند. ما وزیر بین قوا نداریم.

رئیس جمهور تصریح کرد: به حجم طرح‌هایی که در این روزها افتتاح می‌شوند نگاه کنید؛ این طرح‌ها در سخت‌ترین شرایط اقتصادی ناشی از تحریم و جنگ اقتصادی تمام عیار و در شرایطی که همه‌گیری کرونا وضعیت را سخت‌تر کرده بود انجام شده و در حال افتتاح شدن هستند.

روحانی با اشاره به برخی آمار و اطلاعات از پروژه‌های افتتاح شده و آماده افتتاح دولت خاطرنشان کرد: هر چه متحدتر باشیم، دوران تروریسم و جنگ اقتصادی تمام عیار کوتاه‌تر خواهد شد. در عوض هر چه اختلافات بیشتر باشد و بیشتر با حیثیت یکدیگر بازی کنیم سختی‌های جنگ اقتصادی طولانی‌تر خواهد بود.

رئیس جمهور گفت: درست است که امروز توپ در زمین واشنگتن است، اما اگر خودمان در داخل یکصدا نباشیم، زمان پایان یافتن جنگ اقتصادی طولانی‌تر خواهد شد.
روحانی در ادامه از وزرای دولت خواست هم‌زمان با آغاز بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ در مجلس شورای اسلامی برای مردم توضیح دهند که چه تغییراتی در لایحه دولت ایجاد شده است. این حق مردم است که از این مسائل اطلاع داشته باشند. اگر شاکله بودجه بهم نخورد می‌توانیم با مجلس همکاری کنیم اما اگر به همین شکل جلو برود، ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم که امیدوارم اینچنین نشود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


سعید
Iran, Islamic Republic of
در عین حال که از روحانی انتقاد دارم ولی کاملا حرف درستی زد.
حمید
Iran, Islamic Republic of
روحانی بهتر است بجای حرفهای حاشیه ای به دنبال بدتر نشدن معیشت مردم باشد.بگویید این 8 سال چه هنری کرده است.!
Iran, Islamic Republic of
به وقتش ...
Iran, Islamic Republic of
چه عبارت قصاری! وقت اضافی شون هم داره تموم میشه! وقتش نرسید؟!
Iran, Islamic Republic of
احسنت بر آقای دکتر روحانی ، باید از مدیران شجاع دفاع کرد.
Iran, Islamic Republic of
....
حمید
Iran, Islamic Republic of
همین الان وقتش هست.
خود کرده را تدبیر نیست
Iran, Islamic Republic of
روحانی: اروپایی‌ها وعده دادند و عمل نکردند!!!
یعنی هفت سال و نیم نشسته ای منتظر وعده هایشان بودید؟!!!
United Arab Emirates
سال 96و 92 هم همینگونه فکر کردید .
Iran, Islamic Republic of
...
United Arab Emirates
....
Iran, Islamic Republic of
وزیر ارتباطات مانند دولت روحانی هیچ کاری برای مردم و کشور تاکنون نکرده است و نمی کند چرا؟
خراسانی
Iran, Islamic Republic of
لابد تعرفه چند لا هم دستور روحانی بوده !
پاسخ به۱۱:۰۹
Iran, Islamic Republic of
انتظارداشتی وزیر ارتباطات چکاربرات بکنه که نکرده؟.
Iran, Islamic Republic of
اختصاص پهنای باند به پلتفرم های داخلی و حمایت از آنها مثل تلگرام و اینستا و واتس آپ و توسعه شبکه ملی اصلاعات در همین بستر و .......
Iran, Islamic Republic of
انتظار بود وقتی به شرکتهای وارد کننده موبایل برای دریافت دلار 4200 تومانی مجوز می دهد آنها به قیمت دلار آزاد به مردم نفروشند.
آیا این مجوز را به افراد عادی هم می دهند؟!
Iran, Islamic Republic of
چون استراتژی ندارند
حسن
Iran, Islamic Republic of
مگه شما نگفتین آمریکا کدخدا است ؟ چطور انتظار داشتین اروپایی ها حرف کدخدا رو زمین بزنن و حرف شما رو گوش کنند ؟!!!
شاید هم میدونستین .
محمد
Iran, Islamic Republic of
بستن محیط اطلاعاتی صحیح نیست
احمد
Iran, Islamic Republic of
ولنگاری در فضای ارتباطات و مجازی اشتباه محض است.
Iran, Islamic Republic of
کسی به دنبال بستن نیست. فقط کافیه این حضرات وظایفشون رو در مدیریت فضای مجازی انجام بدن
محمد
Iran, Islamic Republic of
اینجا یک مغالطه شده است.

کسی نمیخواهد ببندد و بگیرد. میخواهیم صاحب پیدا کند.
اینترنت ملی چه شد؟ اینترنت ملی سرعت و امنیت را صدها برابر میکند و از خروج ارز جلوگیری میکند..
سهراب
Iran, Islamic Republic of
این حرفا برا مردم نان و آب نمیشه !
زنگ حساب نزدیکه آقای پریزیدنت ...
Iran, Islamic Republic of
زنگ حساب! .
پاسخ به سهراب
Iran, Islamic Republic of
اینترنتت رو که قطع کردن سهراب جان میبینی که این حرف ها هم حرف نون هم حرف آب؛فعلا شروع مصیبت هاست برادر،عجله نکن
Iran, Islamic Republic of


خدا به داد برسد...
Iran, Islamic Republic of
عجب اندر عجب
Iran, Islamic Republic of
قیمت اینترنت در ایران افزایش یافته و سبب نارضایتی کاربران شده‌است.
Iran, Islamic Republic of
قیمت اینترنت چرا گران شد؟
Iran, Islamic Republic of
که قیمت بسته‌های اینترنتی 10 هزار تومان متاسفانه 70 تا 80 هزار تومان شده است چرا؟
Iran, Islamic Republic of
من از سال 1397 تاکنون به وزیر ارتباطات هزار بار پیام ارسال کرده ام ولی متاسفانه تاکنون پاسخ و جواب نداده است چرا؟
مرتضی - کارمند رسمی بازنشسته مخابرات
Iran, Islamic Republic of
اروپایی‌ها وعده دادند و عمل نکردند یا نتوانستند عمل کنند هر روز هم ایران را نفض برجام و... محکوم و متهم می کنند..
Iran, Islamic Republic of
شرط جهرمی برای افزایش قیمت اینترنت
در پی درخواست اپراتورهای اینترنت برای افزایش قیمت اینترنت، وزیر ارتباطات در قبال ... این درحالی است که اینترنت در ایران ارزان نیست. ... چرا که کاربران مقدار مصرف منصفانه را همان حجم بسته اینترنت تلقی کرده و معتقد ... به همین دلیل قیمت اینترنت اگرچه در کشورهای توسعه یافته نسبت به کشور ما بالاتر به ...
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
بی‌تفاوتی همراه اول به انتقادات کاربران ...
Iran, Islamic Republic of
روزنامه ابتکار: افزایش قیمت اینترنت همراه به عنوان بستر ایمن عصر
اینترنتی که در شرایط کرونایی تنها بستر امنی است که می‌تواند افراد را از ... که به تحصیل و تدریس در خانه و دورکاری انجامیده، افزایش یافته است. ....
Iran, Islamic Republic of
من را محاکمه کنید !
ما هم چند سال همینو میگیم . .
Iran, Islamic Republic of
خخخخخخخ
امیرمسعود
Iran, Islamic Republic of
عالی بود . عالییییئ
محمدعلی
Iran, Islamic Republic of
.. ولی حالا دیگه این صحبتهای تاریخی درد مردم را مرهم نیست.
اعتراض
Iran, Islamic Republic of
(5) گیگ اینترنت هدیه رایگان برای دانش آموزان سراسر کشور هنوز هم هیچ خبری نیست چرا؟
ایرانی غیرتمند
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
ضرب الاجل وزیر ارتباطات برای رایگان شدن اینترنت ثابت تا ... رفتم تو سامانه ولی خبری از یه گیگ هم نیس چ برسه ب صد گیگ. ...
.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
وظیفه دولت حل مشکلات مردم است نه تعیین محل تجمع!.
علی
Iran, Islamic Republic of
.....
م
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه در ایران رییس جمهور ها به صورت نانوشته مصونیت دارند ....
اعتراض
Iran, Islamic Republic of
هزاران پیام دادم، چاپ شد. چرا وزیر ارتباطات هنوز هم پاسخ پیام بنده را نداده
بهنام
Iran, Islamic Republic of
مسایل زیاد است
Iran, Islamic Republic of
.....
چ
Iran, Islamic Republic of
اینقدر برای محاکمه شدن عجله نکنید....
رضا
Iran, Islamic Republic of
اقایان و خانوم های اصول گرا ، اقایان و خانوم های به اصطلاح مذهبی ، بخدا سر جنگ برداشتن با تلگرام و اینستاگرام ، فقط و فقط به ضرر شماست.
هر بار که صحبت از فیلترینگ اینستاگرام می کنین ، جناح اصلاح طلب به بهترین شکل ممکن ازش علیه شما استفاده میکنه ..
Iran, Islamic Republic of
روحانی به خاطر معطل کردن مملکت و گرانیها باید پاسخگو باشه!
سلام
Iran, Islamic Republic of
اصلا" خودت را ناراحت نكن حسن جان !!!!.
علی
Iran, Islamic Republic of
......
علی
Iran, Islamic Republic of
خوب نگفتی مقصر احمدی نژاده
Iran, Islamic Republic of
......
حسن
Iran, Islamic Republic of
موضوع برجا م ،از بین بردن ذخایراورانیوم غنی شده،کارت سوخت،کشتار ابان، عدم رعایت دستور ۹ ماده رهبری در برجام بی ارزش کردن پول ملی ،شهادت سردار سلیمانی، شهادت فخری زاده ، وضعیت پاسپورت ایران، وضعیت خصوصی سازی،فحش های داده شده به ملت شریف ایران، و ده ها موضوع وجود دارد
یه دردمند
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.تعجب میکنم از آقای روحانی چرا اینقدر ناراحت شدن .
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم , باید بپذیریم که دو دولت روحانی خمدمات بسیاری در جهت توسعه و آبادانی کشور انجام داده است .
Iran, Islamic Republic of
.....
مرصاد
Denmark
....
Iran, Islamic Republic of
باز به هر عالیجنابی که خاتمی و روحانی بگوید رای خواهیم داد / زنده باد اعتدال و اصلاحات /
Iran, Islamic Republic of
خب ۴ درصد هم به اینها رای بدهید.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
به این میگن مسوولیت پذیری.
مجید
Iran, Islamic Republic of
همه ما باید در قیامت چوابگو باشیم پس احتیاط در این دنیا واجبه
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
مردم از شما شاكي اند ...
مجید
Iran, Islamic Republic of
....
مجید
Iran, Islamic Republic of
....
United States
روحانی اظهار داشت: همه، حتی کسانی که با این دولت خوب نیستند، اجازه دهند دولت در این ۶ ماه باقیمانده کار کند.
هفت سال و نیم کار نکردی این شش ماه هم رویش.
United Arab Emirates
جهان نیوز چرا شکایت جمهور و همایش های قم را رسانه ای نمیکنید؟ !!
Iran, Islamic Republic of
انشاءالله قوه قضائیه به نوبت به حساب همه برسد