چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ - 29 Jun 2022
 
۱
۵

محافظان جدید بن سلمان از اسرائیل آمدند

يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۱
کد مطلب: 752488
افشاکننده اسرار درونی آل سعود از شرایط نابسامان ولیعهد سعودی که به ترامپ تکیه کرده بود، خبر داد و اینکه اسرائیلیها امنیت او را تامین می کنند و بن سلمان به شدت نگران است.
محافظان جدید بن سلمان از  اسرائیل آمدند
به گزارش جهان نيوز، مجتهد افشاکننده اسرار درونی آل سعود از شرایط نابسامان محمد بن سلمان ولیعهد سعودی که به ترامپ تکیه کرده بود، خبر داد و اعلام کرد: در راستای آنچه قبلاً تاکید کردیم که روابط گرمی میان محمد بن سلمان ولیعهد سعودی و دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا برقرار بوده است، بن سلمان تا آخرین تلاش‌های ترامپ برای ماندن در قدرت از جمله حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره هم با وی همراهی کرده است و هر آنچه پول نیاز داشته است برایش فراهم کرده است. گویی از واقعیت و نتیجه حتمی می‌گریخت و خودش را قانع می‌کرد که ترامپ به قدرت باز می‌گردد و برای غیر از آن خودش را آماده نکرده بود.

وی می‌نویسد: با به قدرت رسیدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، نگرانی و وحشت همدم بن سلمان شده است و یکبار می‌گوید که به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی متوسل خواهد شد و بار دیگر می‌گوید که به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر برای اینکه شفاعتش را نزد بایدن کند، پناه خواهد برد و هنگامی که از محمد بن زائد سئوال می‌شود می‌گوید که او هم مانند وی یعنی بن سلمان تخم مرغ‌هایش را در یک سبد گذاشته است.

افشا کننده اسرار درونی آل سعود تاکید کرد: بن سلمان احمق متوجه نیست که همه برگه‌های خود را با گره زدن سرنوشتش به ترامپ سوزانده است. بن سلمان باید که نگران و مضطرب باشد زیرا می‌داند که انتشار گزارش اطلاعات آمریکا درباره جمال خاشقجی یعنی پایانش. وی می‌داند که بیشتر شخصیت‌های قوی در دولت جدید و کمیته‌های کنگره ضد او هستند و همچنین نگرانی بابت توقف تسلیحات جنگ یمن را هم باید به نگرانی‌هایش افزود که شروع به صحبت برای روی آوردن به گزینه‌های ترکیه و روسیه و چین کرده است.

مجتهد تاکید کرد: نگرانی از آمریکا تنها وحشت وی نیست و از هر چیزی به شدت هراس دارد و اقداماتی برای حفاظت از خود به عمل آورده است. نیوم را ایجاد کرده است که مکان آرامشش باشد.

افشا کننده اسرار درونی آل سعود تاکید کرده است که اسرائیلیها امنیت وی را تأمین می‌کند. احمد العسیری افسر ارتباطی با اسرائیلیهاست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
بن سلمان جنایتکار جنگی است و هم یک تروریست بوده است.
Iran, Islamic Republic of
بن سلمان بی ادب از ترامپ بی ادب برای ماندن در قدرت حمایت مالی کرد
Iran, Islamic Republic of
ما عربستان سعودی را مانند رژیم کودک کش صهیونیستی به رسمیت نمی شناسیم
اگر محافظان داخلی و خارجی معمر قذافی و صدام توانستند جانشان را حفظ کنند اینها هم خواهند توانست.
Iran, Islamic Republic of
بایدن به برجام باز نمی گردد چون به خاطر که عربستان سعودی، امارات، بحرین و صهیونیست ها اجازه نمی دهند.