کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پروانه معصومی: باید به دانشمندان ایرانی اعتماد کنیم

27 دی 1399 ساعت 10:00

شخصا اخبار متعددی درباره واکسنهای داخلی و خارجی شنیده ام اما ترجیح می‌دهم نمونه ایرانی را مصرف کنم زیرا به دانشمندان داخلی اعتماد کامل دارم و احساس می‌کنم باید از آنها حمایت شده و به آنها اعتماد شود.


به گزارش جهان نیوز، پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: طی ماه گذشته و با کم شدن میزان ابتلا به کرونا تعداد پیشنهاداتی هم که به من می‌شد بیشتر شد و برای بازی در چند پروژه تلویزیونی با من تماس گرفته شد منتها شخصا بعید می دانم که امسال جلوی دوربین سینما بروم. 

وی در همین راستا ادامه داد: طبیعتا با تلاشهای صورت گرفته کادر درمان و محدودیت‌های جدید میزان کرونا کاهش چشمگیری داشته اما باور کنید که برای آسان گرفتن بر کرونا هنوز خیلی زود است و نباید بنا به آمار ارائه شده میزان رعایت بهداشت را کاهش دهیم.

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» رعایت پروتکل‌ها را واجب دانست و اضافه کرد: شاید این روزها برخی کمی در رعایت بهداشت و پروتکلها سهل انگاری کنند و یا ماندن در خانه برایشان خسته کننده شده باشد اما باور کنید اگر بهداشت و پروتکلها را رعایت کنیم نوروز باشکوهی در کنار خانواده در انتظارمان است. 

وی در همین رابطه ادامه داد: من نزدیک به یکسال در خانه مانده ام و دو ماه دیگر هم به این خانه نشینی ادامه می‌دهم تا به امید خدا سال آینده با سریال «حضرت موسی (ع)» بار دیگر بازیگری را تجربه کنم. 

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره تزریق واکسن کرونا اظهار کرد: هنوز برای زدن واکسن اقدام نکرده ام اما به محض اینکه این واکسن به صورت فراگیر پخش شود بدون شک آن را مصرف می کنم زیرا دوست دارم تا با خیال راحت و بدون اینکه برای کسی خطری داشته باشم در خیابانها قدم بزنم. 

وی در همین رابطه افزود: شخصا اخبار متعددی درباره واکسنهای داخلی و خارجی شنیده ام اما ترجیح می‌دهم نمونه ایرانی را مصرف کنم زیرا به دانشمندان داخلی اعتماد کامل دارم و احساس می‌کنم باید از آنها حمایت شده و به آنها اعتماد شود. 

معصومی دورنمای سینما را روشن توصیف و خاطرنشان کرد: از نظر من سینما و به طور کلی عرصه هنر می‌تواند از ورطه سخت و هولناک کرونا عبور کند، هنر سختی های زیادی را در زمان‌های مختلف پشت سر گذاشته است، شاید کرونا باعث شود تا هنر به تکامل تازه ای برسد، شاید این بیماری و خانه نشینی باعث تفکر و تعمق بیشتر هنرمندان شده باشد که در آینده می توان نتیجه آن را در هنر به خوبی مشاهده کرد. اتفاقی که از نظر من در صورت جهت دهی درست و برنامه ریزی مناسب می توان به عنوان یک فرصت از آن یاد کرد.


کد مطلب: 751684

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/751684/پروانه-معصومی-باید-دانشمندان-ایرانی-اعتماد-کنیم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com