جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ - 21 Jan 2022
 
۰

توئیتر حساب کاربری واکسن روسیه را مسدود کرد

جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب: 751592
توئیتر حساب کاربری واکسن کرونای اسپوتنیک V که از طریق آن اطلاعات ضروری درباره این واکسن روسی در اختیار عموم قرار می‌گرفت را مسدود کرد.
توئیتر حساب کاربری واکسن روسیه را مسدود کرد
به گزارش جهان نيوز، به نقل از اسپوتنیک، صندوق سرمایه‌گذاری مستقیم روسیه (RDIF) پنج‌شنبه شب اعلام کرد که توئیتر حساب کاربری رسمی واکسن روسی اسپوتنیک V را مسدود کرده است.

صندوق سرمایه‌گذاری مستقیم روسیه طی اطلاعیه‌ای در خصوص مسدود شدن حساب کاربری واکسن کرونای اسپوتنیک V در توئیتر اعلام کرد: حساب کاربری واکسن اسپوتنیک V در توئیتر مسدود شده است. ما از طریق این حساب کاربری تمام اطلاعات درباره واکسن اسپوتنیک V و فرآیند آن را در اختیار عموم قرار می‌دادیم. ما از طریق همین حساب توئیتری به شرکت آسترازنکا پیشنهاد کردیم که یکی از ترکیبات واکسن اسپوتنیک V را مورد استفاده قرار دهد و در خصوص انجام آزمایش‌های بالینی مشترک نیز به توافق رسیدیم.

صندوق سرمایه‌گذاری مستقیم روسیه از تمامی کاربران حساب توئیتری واکسن اسپوتنیک V درخواست کرده است که از توئیتر بخواند این حساب کاربری را بازگرداند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *