کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

منبع امنیتی ایران: رژیم صهیونیستی منتظر عواقب شرارت‌هایش باشد

16 دی 1399 ساعت 22:10

یک منبع آگاه امنیتی هشدار داد که هرگونه جسارت و تعدی به منافع و امنیت جمهوری اسلامی از هر جانبی و به هر صورتی، خواه رژیم صهیونیستی مسئولیتش را بپذیرد و یا نفی کند با پاسخ کوبنده و قاطع جمهوری اسلامی علیه این رژیم مواجه خواهد شد.


به گزارش جهان نیوز، اعلام رسمی روز گذشته جمهوری اسلامی ایران مبنی بر آغاز مجدد غنی‌سازی 20 درصد اورانیوم وفق بند 36 برجام و در راستای اجرای قانون اخیر مجلس شورای اسلامی، واکنش‌های موافق و مخالف متعددی را به دنبال داشت.

در همین راستا؛ «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر شرور رژیم جنایتکار صهیونیستی نیز با ظاهر شدن مقابل دوربین‌های تلویزیونی مدعی شد، اسرائیل مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای می‌شود.

در این خصوص یک منبع آگاه امنیتی به «نورنیوز» گفت: گرچه رژیم صهیونیستی حیات و منافع خود را از مسیر گسترش تنش و بی‌ثباتی در منطقه دنبال می‌کند اما سیاست جمهوری اسلامی ایران در برابر شرارت‌ها و جنایت‌هایی که در سال‌ها و ماه‌های اخیر با مباشرت مستقیم و یا زمینه‌سازی این رژیم علیه ایران صورت پذیدفته، دوری از روندهای تنش آفرین و بحران‌ساز بوده است.

این منبع آگاه افزود: سردمداران رژیم صهیونیستی با سوء استفاده از رویکرد جمهوری اسلامی، دچار سوءتفاهم شده و ضمن افزایش شرارت‌هایشان، اقدامات بی‌ثبات کننده در منطقه را تشدید کرده‌اند و در اوضاع جاری نیز فتنه‌گری این رژیم جنایت‌پیشه مشهود و ملموس است.

او خاطرنشان کرد: بروز این شرایط برخورد بی‌ملاحظه و قاطع با شرارت‌های جانیان صهیونیست را به یک مطالبه ملی در ایران تبدیل کرده است.

این منبع آگاه امنیتی در ادامه، اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به افزایش سطح قانونی غنی‌سازی اورانیوم به ۲۰ درصد از سوی ایران را نوعی اعتراف نسبتا صریح به نقش رژیم صهیونیستی در شرارت‌های گذشته و ماه‌های اخیر علیه ایران عنوان کرد.

او تصریح کرد: در این شرایط رژیم صهیونیستی باید منتظر باشد که عواقب اتفاقات گذشته را که مسئولیتش متوجه سردمداران این رژیم است، دریافت کند.

این منبع در پایان گفت: این رژیم باید واقف باشد که هرگونه جسارت و تعدی به منافع و امنیت جمهوری اسلامی از هر جانبی و به هر صورتی، خواه رژیم صهیونیستی مسئولیتش را بپذیرد و یا نفی کند با پاسخ کوبنده و قاطع جمهوری اسلامی علیه این رژیم مواجه خواهد شد.


کد مطلب: 750608

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/750608/منبع-امنیتی-ایران-رژیم-صهیونیستی-منتظر-عواقب-شرارت-هایش-باشد

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com