کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

محسن هاشمی:

کاش من شهردار می‌شدم تا کارنامه شهرداری مقبول باشد/ مدیران فعلی شهرداری از ابتدا هم جسارت زیادی نداشتند

7 تير 1399 ساعت 8:24

مدیران معمولا در سال آخر به‌ویژه اگر امید زیادی برای بقا و ماندن در دوره بعد نداشته باشند، محافظه‌کار می‌شوند و مدیران فعلی شهرداری که از ابتدا هم جسارت و ریسک‌پذیری زیادی نداشتند.


به گزارش جهان نیوز، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که:"‌ با توجه به تحولات و اتفاقاتی که در این دوران رخ داده، اگر به گذشته برمی‌گشتید، باز هم تمایلی برای شهردار تهران‌شدن داشتید؟ یا خوشحال هستید که در این شرایط در این مسئولیت نیستید؟" گفت: اگر از نظر عافیت‌طلبی و درامان‌بودن از انتقادات و هزینه‌ها نگاه کنیم، شاید از نظر شخصی به نفع من شد که در مسئولیت اجرائی مدیریت شهری قرار نگرفتم؛ اما اگر از بُعد انتظارات مردم و ظرفیت‌ها نگاه کنیم، علاقه زیادی داشتم که دست‌کم در چند اولویت این دوره بتواند کارنامه مقبولی به مردم ارائه دهد؛ به‌ویژه در چهار حوزه حمل‌ونقل عمومی، پسماند، نوسازی بافت‌های فرسوده و آسیب‌های اجتماعی، چه من شهردار می‌شدم و چه فرد دیگری، باید در این حوزه‌ها تحول انجام می‌شد و در این فرصت باقی‌مانده باید انجام بگیرد.
 
هاشمی افزود: اختلافی در نظر و دیدگاه بین شورا و شهرداری وجود ندارد؛ بلکه مشکل اصلی در اجراست، مدیران معمولا در سال آخر به‌ویژه اگر امید زیادی برای بقا و ماندن در دوره بعد نداشته باشند، محافظه‌کار می‌شوند و مدیران فعلی شهرداری که از ابتدا هم جسارت و ریسک‌پذیری زیادی نداشتند. ما فقط می‌توانیم در این سال آخر، شهرداری را تشویق کنیم و حتی هل دهیم که تحرک بیشتری داشته باشد.

درباره «محسن هاشمی» بیشتر بخوانید:
محسن برای حضور در انتخابات تابع نظر مادرش است!
مردم واگن خلوت را انتخاب کنند تا در مترو احساس خفگی نکنند!

از اول انقلاب شاهد تقدیس و غلو درباره امام و رهبری بودیم!


کد مطلب: 731852

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/731852/کاش-شهردار-می-شدم-کارنامه-شهرداری-مقبول-باشد-مدیران-فعلی-ابتدا-هم-جسارت-زیادی-نداشتند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com