دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - 6 Dec 2021
 
۷
۳۸
معاون عملیات بسیج:

فتنه گران کشتار گسترده مردم را در نظر گرفته بودند

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب: 708270
فرمانده عملیات سازمان بسیج کشور گفت: ما در ذیل ولایت هستیم و هرکه در خدمت نظام گام برمی دارد دستش را می بوسیم و آنهایی که رانت بازی می کنند باید تکلیفشان را مشخص کنیم.
فتنه گران کشتار گسترده مردم را در نظر گرفته بودند
به گزارش جهان نيوز، سردار سالار آبنوش شامگاه پنجشنبه ۳۰ آبان در یادواره ۵۲ شهید مسجد علی بن ابیطالب(ع) شهر همدان، بااشاره به رویدادهای اخیر کشور و فتنه ۹۸، اظهار کرد: جنگ جهانی تمام عیاری علیه نظام و انقلاب وضع حمل کرد و خوشبختانه نوزاد آن در لحظه تولد فوت کرد.

وی افزود: تا آخرین ساعاتی که درگیر فتنه بودیم ائتلاف شیاطین به معنای واقعی شکل گرفته بود و از صهیونیست ها تا آمریکا و عربستان معجون درهمی شکل گرفته و با هماهنگی ها و بازجویی ها اطلاعات زیادی به دست آوردیم.

فرمانده عملیات سازمان بسیج کشور با بیان اینکه دفع فتنه چیزی غیر از توجهات خدا و عنایات امام زمان(عج) نبود، اضافه کرد: هماهنگی های عجیب و غریبی در فتنه جاری شکل گرفته و فقط منتظر یک جرقه بودند تا کشور را نابود کنند که اطلاعات تکمیلی پس از اعترافات اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اینترنت با تاخیر قطع شد اما باز کمک شد تا ساماندهی پیچیده این گروه ها بهم بریزد، درباره جزئیات فتنه گفت: فتنه گران کشتار را نصف ایران در نظر گرفته بودند و برای اولین بار با هماهنگی و سازماندهی خاصی مواجهه شده بودیم به طوریکه کیف های داشتند که وسایل آنها را تابه حال ندیده بودیم و هوابرش ها و قیچی هایی که سخت ترین قفل ها را می بریدند و هرجا که وارد می شدند بلافاصله آتش زده و غارت می کردند از این رو پدیده عجیب و جدیدی بود که یک دفعه کل کشور را فراگرفت.

آبنوش با بیان اینکه معجزه ها را در فتنه و انقلاب دیده بودم اما این فتنه، فتنه دیگری بود، تاکید کرد: به عنوان کسی که در صحنه بودم معتقدم فقط خدا ما را نجات داد و در اتاق مانیتورینگ سپاه افتخار کردم که همدانی هستم و در شهر ولایتمدار همدان اغتشاشی وجود نداشت.

وی اظهار کرد: برخی معترض هستند که چرا مقام معظم رهبری از رخداد گرانی بنزین دفاع کردند، درپاسخ می گوییم که همه ما در سختی هستیم اما ایشان از ما بیشتر در معرض ناراحتی بودند و اگر تدابیر مقام معظم رهبری نبود خواسته های فتنه گران محقق می شد چرا که در محاسبات خود گمان می کردند که رهبری به خاطر فشار به اقشار ضعیف اعتراض خواهند کرد که ایشان با تدبیر نقشه آنها را برملا کردند.

وی با تاکید براینکه وجود چنین رهبر مدبری کمک بزرگی به دفع فتنه کرده است، خاطرنشان کرد: تمام هدف شهدا اطاعت و دفاع از ولایت بوده و رمز مردم ایران در ایستادگی دفاع از ولایت است بنابراین توطئه ها برای جدایی از ولایت خواهد بود.

آبنوش با بیان اینکه دینا یکسره درحال رصد وضعیت کشور ما است، تصریح کرد: انقلاب ایران وضعیت ۴۰ ساله را پشت سر گذاشته و سناریوی اساسی که آخرش تمدن نوین اسلامی است را در پیش دارد و یک گفتمان جهانی در حال تعریف شدن دارد که مخاطب این ادیان نخبگان هستند.
 
وی با بیان اینکه قائله های مختلف را طی این ۴۰ سال پشت سر گذاشتیم، تصریح کرد: جنگ جهانی اول و دوم بین متحدین و متفقین بوده و ۱۶ درصد جمعیت کشورها در آن حضور داشته که جهانی نبوده اند اما به علت خوی ابرقدرتی که دارند اصطلاح جهانی برای آن درنظر گرفته اند، در مقابل آنها دفاع مقدس ما جنگ جهانی بود به طوریکه وقت تبادل آزادگان از ۲۱ کشور اسیر دادیم، در آمار ثبت شده ۳۴ کشور به صدام نیرو داده بودند و عراق از ۹۴ کشور پشتیبان مالی داشته و در طرف مقابل نظامی با ساختار جوان و کم تجربه و نو انقلاب قرار داشته است.

آبنوش افزود: دشمنان ما مدعی شدند که هرچه صدام می خواست به او دادیم و حتی سیم خاردار را بر روی ایران بستیم و چند انبار مهمات را نفوذی ها منفجر کردند پس چگونه آنها شکست خوردند. فتنه های مختلف وجنگ های نیابتی بر ماتحمیل شد، ۸۶ کشور پشت داعش در مقابل ما قرار داشت و ما با یک شعار «یاحسین»در برابر دشمن ایستادگی کردیم.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان می گویند «۴۱ و نیم سال قبل این ملت آنقدر ذلیل بودند که مستشاران ما در ایران حق توحش از کشور می گرفتند و اگر بالاترین مراجع یا پادشاه آنها را آسیب می زدیم مردم سکوت می کردند و سگ های ما ارزش بیشتری نسبت به مردم آنها داشتند و پس از انقلاب نخبگان آنها را شهید کردیم، تحریم های سختی تحمیل کردیم، در حوزه های علمیه آنها آدم های نفوذی گذاشتیم، کارهای سقوط نظام را تحمیل کردیم اما بااین شرایط اینها سینه به سینه جلو می روند حتی در سال های اول انقلاب می گفتند ملت ایران بیچاره شدند که آخوند را روی کار آوردند و شماها را به ۱۴۰۰ سال پیش فرستادند.»

این مقام مسئول درباره افتخارات ایران طی ۴۰ سال پس از انقلاب اشاره کرد وادامه داد: آنها فضاهای مجازی و ماهواره هایی را بر ما غالب کردند تت جلوی مردم ایران را بگیرند اما ایران از بعد نانو عبور کرد و اکنون جز هشت کشور هسته ای دنیا هستیم به طوریکه آنها ۱۵۰ سال طول کشید هسته ای شدند و ما طی ۳۰ سال هم به آب سنگین هم به آب سبک رسیدیم، در هوافضا آمریکا خود را مالک هوا می دانست و موشک ها و پهپادهایی را تولید کرده بود اما ایران بالاتر از همه کشورها به صنعت موشکی دست یافته به طوریکه در دقت موشک های نقطه ای ایران را برتر از همه می دانند، در صنعت دریا ادعای ساخت ناو را داشتند و زیردریایی های دشمنان هرجای عالم بروند به صورت نقطه ای زیرنظر ما هستند به طوریکه موشک های دشمنان برد ۲۷ کیلومتری زیردریایی و موشک های ایران برد ۱۲۷ کیلومتری دارند.

وی افزود: دشمنان می گویند این ملت که حق توحش می داد چگونه آزاد شده است؟ این امت امام و راهبری نداشت و ذلیل بود،  چگونهبه این درجه رسیده است؟ و ما می گوییم رمز این همه قدرت پیوند امت و امام بوده است.

آبنوش خطاب به مردم گفت: اگر سختی می کشید، اگر گرانی ها و توطئه ها ازنامردهای درون و بیرون را تحمل می کنید بدانید چه هزینه ای می دهید. امروز در قلب آفریقا یعنی نیجریه وقتی اسم مقام معظم رهبری می آید به احترام نام ایشان بلند می شوند، در یمن به عشق رهبر ما مقاومت می کنند و این محبوبیت و اقتدار رهبر ما مرزها را در نوردیده است.

فرمانده عملیات سازمان بسیج کشور در ادامه با اشاره به خصوصیات و ویژگی های سردار شهید همدانی گفت: شهید همدانی از لحظه اول انقلاب در فتنه ۸۸ در تهران ما را جمع کرد و با مدیریت بحران توانست فتنه را جمع کند، او هیچ  وقت مدعی دانش کلاسیک نبود و دانشمندان در برابر سخنان او گوش می دادند و علت این همه محبوبیت این شهید بزرگوار، اخلاص، صداقت و اطاعت محض از ولایت بوده است.

وی باتاکید بر الزام معرفی افتخارات و توانمندی های کشور به جوانان، ادامه داد: معلمان ما کجا هستند؟چرا عظمت و بزرگی کشور را نمی گویند؟معلمان و اساتید ما باید جوانان را روشن کنند.

آبنوش با بیان اینکه دشمن از هر راهی می خواهد ما را به ذلت بکشاند، اظهار کرد: چرا آقایان می خواهند ما را ذلیل کنند؟ گفتیم می خواهیم پالایشگاه بسازیم خندیدند و نگذاشتند چون معتقد بودند پالایشگاه ساختن کار ما نیست و به دست خارجی ها ممکن است و فرزندان ما در قرارگاه خاتم امروز بزرگترین پالایشگاه منطقه با عنوان ستاره خلیج فارس را با دست خالی و تحریم ها ساخته اند تا از طریق گاز بنزین بسازد و مهندس این طرح در پاسخ به پاداش ساخت پالایشگاه، دیدار با مقام معظم رهبری را مطالبه کرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: وقتی پالایشگاه را می ساختیم اینها که خود ژنرال می دانند و ما را نوکر و سرباز می خوانند گفتند شما پول مردم را دور می اندازید بدون وجود قطعات وارداتی چکار می کنید؟ و پس از ساخت پالایشگاه از قدرت ما در تعجب ماندند.

آبنوش در پاسخ به این سوال که دولتی که موشک نقطه زن دارد و در ساخت نانو از همه کشورها پیشی گرفته چرا در معیشت مردم با مشکل مواجه است؟ گفت: اندام کشور به طور همگون رشد نکرده و یک گوشه آن علیل است اما جوانانی داریم که اهل ابداع و نوآوری بوده و اهل رانت نیستند، از جنس حسین همدانی ها هستند، در راهپیمایی اربعین و اعتکاف حاضر می شوند و صحبت های مقام معظم رهبری را موعظه نمی دانند بلکه فرمان می دانند.

وی ادامه داد: ما در ذیل ولایت هستیم و هرکه در خدمت نظام قدم برمی دارد دستش را می بوسیم و آنهایی که رانت بازی می کنند باید تکلیفشان را مشخص کنیم و باید پاکان را به مجلس بفرستیم.

وی در پایان ابرازامیدواری کرد که در همه زمینه ها پیروز شدیم امیدواریم در حوزه اقتصادی نیز با تاسی از شهدا و پیروی از ولایت موفق شویم.

منبع:ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
نیروهای انتظامی و مسئولان درباره ضد انقلاب، گروهک تروریستی منافقین، آغتشاشگران با اوباش اجاره ای کوتاهی کردند.
نیروهای انتظامی و مسئولان با آغتشاشگران باید مانند پلیس فرانسه برخورد کنند.
Iran, Islamic Republic of
چرا اغتشاشگران توانستند براحتی اینهمه بانک فروشگاه و پمپ بنزین به آتش بکشند؟ مقصران باید جوابگو باشن
Romania
چون مردم نادان با بستن راهها و تجمع مانع رسیدن پلیس و آتش نشانی بودند.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
نادان خود شما هستید .مردم حق اعتراض دارند اگر حق اعتراض قانونی مردم طبق قانون اساسی در نظر گرفته میشد هیچگاه هیچکس چه خارجی و چه داخلی نمی توانستند از آب گل آلود ماهی بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
مردم راهها رو نبستن دوست عزیز؛ خود اغتشاشگران بودن که مانع حرکت خودروها میشدن و ملت رو با تعدید نگه میداشتن و وادار به بستن خیابانها میکردن
Iran, Islamic Republic of
....
مسعود
Iran, Islamic Republic of
وضعيت فرانسه 180 درجه با اوضاع كشور و نظام ما تفاوت داره.
در فرانسه يا هر كشور ديگري كه دولتش همراه و همپيمان و تحت سلطه نظامهاي جنايت پيشه حاكم بر غرب وحشي بخصوص آمريكا باشه و در جنايتها و وحشي گريهاي آنها بر عليه ملتها و دولتهاي مستقل و آزادي خواه جهان شريك باشه , وقتي مردم چنين كشوري بر عليه ظلم و ستم و بي عدالتي دولتش قيام نموده واعتراض بكنن,ديگر مشتي سگ هار و دست آموز خيانتكار كه توسط سازمانهاي امنيتي و جاسوسي همين دولتهاي وحشي براي خيانت و وطن فروشي آموزش ديده اند , در بين معترضين نيستند كه با به آتش كشيدن مغازه و بانك و كتابخانه و پمپ بنزين و حتي خانه هاي مردم و بدتر از همه كشته سازي و حمايت همه جانبه تبليغاتي رسانه هاي بي شرف غربي و عبري و وهابي , موضوع و هدف اصلي اعتراضات را به انحراف كشانده و كاري بكنند كه مردم معترض عليرغم به حق بودن اعتراضشون براي در اماندن از شر فتنه اين بي پدر و مادرهاي آشغال مجبور شوند دست از اعتراض برداشته و حتي به مقابله با آنها بپردازند!! ...
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
با شما موافق نیستم نیروی انتظامی خیلی اهمال و مدارا کرد وگرنه این ارازل و اوباش اینجوری وحشی گری نمیکردن
Iran, Islamic Republic of
آمریکا جنایتکار شماره یک سگ دست نشانده سازمان ملل خیانتکار شماره یک هیچگاه به قوانین بین الملل، حقوق بین الملل و حقوق بشر احترام نمی گذارد.
ناکامی دشمنان درجه یک نظام جمهوری اسلامی ایران در ایجاد نا امنی در کشور
دشمنان درجه یک نظام جمهوری اسلامی ایران به سرکردگی آمریکا در ایجاد نا امنی در کشور ناکام ماندند.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه برخی ایرانی ها درآمریکا و کشورهای اروپایی زندگی می کنند افراد نجس و حشی، بی ادب، بی فرهنگ و بی شخصیت هستند علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شعار سرمی دهند.
شاهد
United States
بنده برای یک ماموریت علمی در ژاپن هستم. یکی از همین ایرانی ها که می گویید و البته هیچ قید و بند دینی، میهنی و خانوادگی ندارد بشدت از اینکه فتنه در نطفه خفه شد خشمگین بود و بی دلیل هر فحش و بد و بیراه بود نصیب بنده کرد. من هم با عرض معذرت همان یک جمله را به او گفتم : آب را بریزید همان جایی که می سوزد.
Iran, Islamic Republic of
سیاست های نادرست، غلط و اشتباه آمریکا جنایتکار شماره یک درغرب آسیا خسارت زیادی به مسلمانان زده است.
حضور آمریکا ازسال2001 تاکنون درافغانستان موجب گسترش فساد دراین کشور شده است.
کاخ سفید مسئول کشتار مردم افغانستان، لیبی، عراق، سوریه، یمن و منطقه و پیدایش داعش درمنطقه خاورمیانه و جهان است.
Romania
هر اقدام دشمنان به سرعت در نطفه خفه می شود/ مردم اجازه نمی دهند دشمن به اهداف پلید خود برسد
اروپایی‌ها جنایتکار شماره یک سگ دست نشانده آمریکا جنایتکار شماره یک با شعار حقوق بشر علیه ایران اقدام می‌کنند/ دشمن هزینه سنگینی برای جدایی اسلام از کشور کرد
Romania
ایران توانمندی‌های نظامی و تسلیحاتی بسیار زیادی دارد و باعث افتخارمان است که از یک کشور خریدار سلاح، به فروشنده آن تبدیل شده‌ایم اما اظهارات رئیس‌جمهور درباره لغو تحریم‌های تسلیحاتی تعجب برانگیز است.
Romania
مطابق با یکی از مواد برجام در سال آینده باید یکی از تحریم‌ها علیه ایران لغو شود و به همین دلیل رئیس‌جمهور این وعده را به مردم داده است اما سوال ما از وی این است که مگر غربی‌ها وعده‌ها و تعهدات قبلی خود در برجام را عملیاتی کرده‌اند که منتظر لغو تحریم‌های تسلیحاتی باشیم؟
Romania
این وعده برجامی رئیس‌جمهور جنبه انتخاباتی دارد و به دنبال آن است که مردم را مجاب کند که در انتخابات پیش رو به طیف وی رأی دهند.
Romania
همانطور که غربی‌ها تا امروز به وعده‌های خود در اجرای برجام عمل نکرده‌اند، قطعا به تعهدات دیگر خود هم عمل نمی‌کنند و مسئولان کشور نباید وعده های تکراری و امید واهی دهند و بگویند که با ادامه برجام تحولات بزرگی در کشور به وجود می‌آید.
Romania
زمانی که ما کاهش تعهدات برجامی را در دستور کار داریم، ضرورتی ندارد به مردم امیدواری دهیم که اروپایی ها به مابقی تعهداتشان در برجام عمل خواهند کرد.
Romania
دشمنان باطن اسلام را درک نمی‌کنند و امروز چهل سال است که از تهاجمات دشمنان علیه کشور می‌گذرد و در قضایای اخیر نیز هزینه‌های سنگینی انجام دادند و اروپا و آمریکا و صهیونیستی و عربستان با هزینه‌های هنگفت خواستند جریانی به راه بیندازند و اسلام را از کشور جدا کنند اما نمی‌دانند که اسلام تا چه میزان در قلب ملت ما حضور دارد.
Iran, Islamic Republic of
نظامیان آمریکا باید ازافغانستان و عراق خارج شوند.
حضور نظامیان آمریکا عامل ناآرامی های بی ثباتی و ناامنی در ایران است.
آمریکایی ها حق حضور درافغانستان و عراق را ندارند.
Iran, Islamic Republic of
اروپایی‌ها با شعار حقوق بشر علیه کشور اقدام می‌کنند
دشمنان نقشه‌هایی کشیدند تا آشوبی در ایران ایجاد کنند و سلطنت طلبان و منافقین هم وارد صحنه شدند.
اروپایی‌ها امروز با شعار حقوق بشر می‌خواهند علیه کشور اقدام کنند و صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها نیز پشت صحنه برنامه‌ریزی کردند و با وجود صرف هزینه‌های سنگین نتوانستند به اهداف خود دست نیافتد.
ملت ایران استکبار و استبداد را در این کشور به حاشیه راند و اسلام را به روی کار آوردند و از آن حفظ و حراست خواهند کرد و باید خودمان را به فرموده امام علی علیه السلام برای حوادث و فتنه‌ها آماده کنیم.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
علي تبريزي
Iran, Islamic Republic of
من كاري به فتنه و بنزين و دولت ندارم فقط در مورد تيتري كه هست ميخوام نظر بدم . واقعا مگه ميشه قرار بذارند كه نصف مردم ايران را بكشند مگه ميشه؟ ..
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
بریم دعا به رهبرمون بکنیم که با اعلام حمایتشون همه اروم شدند وگرنه نمیتونستین عصبانیت ملت رو از این تصمیم جمع کنید ................
Iran, Islamic Republic of
نه بابا! یعنی هرچی بزرگتر باشه باورش آسونتره اما دیگه نه به این بزرگی برادر من
Romania
...
Iran, Islamic Republic of
نصف اول را قرار بوده بکشن یا نصف دوم؟! اگه نصف دوم بوده که خودبخود نصف اول هم کشته میشدن و کسی باقی نمیموند
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
سردار جان امید مردم و رهبری بعد خدا و اهل بیت به سربازان امام زمان این یک دونه امید را خیلی مراقب باشید . انشاءالله دست امیرالمومنین یاورتان
Iran, Islamic Republic of
....