پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ - 7 Jul 2022
 
۰

پیام رهبرانقلاب به جهادگران منتشر خواهد شد

يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰
کد مطلب: 697719
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: اجتماع عظیم جهادگران روز چهارشنبه همراه با قرائت پیام رهبر انقلاب در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار خواهد شد.
پیام رهبرانقلاب به جهادگران منتشر خواهد شد
به گزارش جهان نيوز؛ محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به دیدار جمعی از جهادگران با مقام معظم رهبری گفت: در این دیدار رهبر انقلاب پیامی با عنوان «جوانان عزیز گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی» صادر فرموده‌اند.
 
زهرایی افزود: از این رو قرار است اجتماع بزرگ جهادگران به منظورقرائت پیام ولایت وتجدید میثاق با آرمان‌های ولی امرمسلمین در تحقق اهداف بلند ترسیم شده درگام دوم انقلاب برگزار شود.
 
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: این اجتماع عظیم روزچهارشنبه ۲۳ مرداد و از ساعت ۱۶ در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار خواهد شد.
 
وی ادامه داد: حضرت آقا خدمات گروههای جهادی در مناطق محروم را تصویر واقعی کشور و جهادگران را دستاورد انقلاب و مژده آینده بهتر کشور معرفی کردند.
 
زهرایی تصریح کرد: این سرمایه عظیم نیروی انسانی می بایست توسط نهادهای حاکمیتی ودستگاههای اجرایی به بهترین شیوه بکارگیری شود و عرصه های خدمت‌گذاری این عزیزان دردستگاههای اجرایی به دور از بروکراسی وپیچ وخم اداری رسمیت پیدا کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *