چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 Aug 2022
 
۰
یلدیریم:

حضور آوارگان سوری در ترکیه دائمی نیست

سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب: 664330
رئیس مجلس ترکیه با بیان اینکه حضور آوارگان سوری در ترکیه دائمی نیست، اظهار داشت: اگر جرمی مرتکب شوند گوششان را گرفته و به کشورشان می‌فرستیم.
حضور آوارگان سوری در ترکیه دائمی نیست
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، بن علی یلدیریم رئیس مجلس ترکیه طی سخنانی که روز گذشته در جمع خبرنگاران در استانبول داشت، در خصوص وضعیت آوارگان سوی اظهار داشت: آنها در ترکیه ماندگار نیستند و اگر در این ایام حضورشان دست به ارتکاب جرمی بزنند با آنها مسامحه نخواهد شد. اگر مرتکب جرمی شوند گوششان را گرفته و به جایی که از آنجا آمده‌اند می‌فرستیم، ما در مقابل کسانیکه ارزش‌های ما را به رسمیت نمی‌شناسند چشممان را نمی‌بندیم.

وی با بیان اینکه ما در سوریه هستیم تا انسانها کشته نشوند، گفت: برای رسیدن سوریه به آرامش آنجا هستیم، همچنین برای اینکه سوری‌هایی که به ترکیه آمده‌اند، با بهتر شدن شرایط، بتوانند به کشورشان بازگردند در سوریه هستیم.

رئیس مجلس ترکیه همچنین افزود: شرق سوریه نیز ارتباط به همین موضوع دارد. پناهندگی آوارگان سوری در ترکیه نیز دائمی نیست و آنها ماندگار نخواهند بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *