کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدارک دانشگاهی مهدی هاشمی منتشر شد

28 مهر 1397 ساعت 18:28

سید مهدی هاشمی در واکنش به مسائل مطرح‌شده از سوی وزیر مستعفی راه و شهرسازی و وزیر علوم، استیضاح در مجلس نهم را ریشه کینه آخوندی عنوان و مدارک تحصیلی خود را منتشر کرد.


به گزارش جهان نیوز، وزیر مستعفی راه و شهرسازی اوایل ماه جاری در سلسله یادداشت‌های تلگرامی‌اش اتهاماتی را متوجه رئیس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور کرد. آخوندی در یکی از این یادداشت‌ها نوشت: «رییس اسبق شورای مرکزی وقت که تیرش به سنگ خورد با استفاده از موقعیتش به‌عنوان رییس کمیسیون عمران مجلس به‌همراهی یک جریان سیاسی دست‌به‌کارِ طراحی استیضاح من شد و شخصاً در جریان استیضاح بر علیه اقداماتم سخن گفت. لیکن، استیضاح با هوشیاری و تیزبینی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رأی نیاورد».

این اما پایان کار نبود و وزیر مستعفی راه و شهرسازی 7 مهرماه امسال در نامه‌ای به معاون امور مسکن و ساختمان خودش، مدعی شد مدرک تحصیلی رئیس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور جعلی است.

چند روز پیش نیز وزات علوم، تحقیقات و فناوری نیز اعلام کرد مدرک تحصیلی هاشمی جعلی است.

این در حالی است که سید مهدی هاشمی در واکنش به مسائل مطرح‌شده از سوی وزیر مستعفی راه و وزیر علوم نامه‌ای را به‌همراه یک کپی از مدارک تحصیلی خود منتشر کرد.

متن این نامه به‌شرح ذیل است؛
«در پاسخ به مسائل مطرح‌شده از سوی وزرای راه و شهرسازی و علوم، تحقیقات و فناوری که در خصوص عملیات تخریب اینجانب در فضاهای مجازی و رسانه‌ها منتشر شده خصوصاً نامه شماره 177196 مورخ 97/7/24 لازم است مواردی را به‌استحضار مردم عزیز و شریف ایران اسلامی برسانم:

1 ــ به‌نظر می‌رسد هنوز کینه وزیر راه و شهرسازی که ریشه در استیضاح مجلس گذشته دارد باقی مانده و باعث گردیده در روزهای اخیر آن‌هم در آستانه تغییر به‌دلیل ناکارآمدی،‌ به فرافکنی و افتراء و تهمت بپردازد.

2 ــ برگزاری انتخابات غیرقانونی نظام مهندسی ساختمان که حتی از سوی مشاور محترم ریاست‌جمهور (نامه شماره 198/الف مورخ 97/6/27 به ریاست محترم‌جمهور و پاسخ آن طی نامه شماره 86593/100/02 مورخ 97/7/2) و 12000 نفر از مهندسان کشور (نامه شماره 97/03/ک‌م مورخ 97/3/14 به ریاست‌جمهوری) نیز مورد انتقاد قرار گرفت.منبع: تسنیم


کد مطلب: 647791

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/647791/مدارک-دانشگاهی-مهدی-هاشمی-منتشر

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com