پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ - 30 Jun 2022
 
۰

جزئیات جلسه‌ کارگران با معاون وزیر کار + سند

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 647343
صبح امروز و پس از جلسه اعضای کارگری شورای عالی کار و رؤسای تشکلات کارگری و بازنشستگی کشور جلسه با معاون روابط کار برگزار شد و مقرر شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه شورای عالی کار اعلام شود.
جزئیات جلسه‌ کارگران با معاون وزیر کار + سند
به گزارش جهان نيوز، صبح امروز و پس از جلسه اعضای کارگری شورای عالی کار و رؤسای تشکلات کارگری و بازنشستگی کشور تشکیل شورا شدند، اعضای کارگری شورای عالی کار و مشاورین با حضور در دفتر معاون روابط‌ کار وزیر پیگیر تشکیل جلسه شورای عالی کار شدند که نهایتاً پس از بحث و تبادل نظر صورت‌جلسه ذیل تنظیم شد و به امضای کلیه حاضرین از جمله آقای مشیریان معاون روابط کار و دبیر شورای عالی کار رسید.

 متن کامل صورت‌جلسه معاونت روابط کار و نمایندگان کارگران به‌شرح زیر است؛
 در تاریخ 25.7.97 ساعت 13 بعدازظهر نمایندگان محترم گروه کارگری شورای عالی کار در محل دفتر معاون محترم روابط کار و دبیر شورای عالی کار حاضر [شدند] و پس از اعلام درخواست خود مبنی بر برگزاری جلسه شورای عالی در راستای بحث و بررسی پیرامون اثرات اقتصادی افزایش قیمت‌ها بر معیشت خانوار کارگری، مجدداً و مؤکداً خواستار و خواهان تشکیل جلسه شورای عالی کار و طرح موضوع ترمیم حفظ دستمزد را مطرح نمودند.

همچنین مقرر شد، برابر دستورالعمل نحوه تشکیل و اداره شورای عالی کار، مراتب به سرپرست محترم وزارت متبوع منعکس  و متعاقباً تاریخ و ساعت و برگزاری جلسه شورای عالی کار به اطلاع اعضای محترم شورا رسانده شود.
 
منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *