پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ - 7 Jul 2022
 
۰
۱

واکنش مسکوبه تحریم های مجددآمریکا علیه ایران

سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵
کد مطلب: 632552
وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرد که مسکو هر تحریم یک جانبه ای که تصمیمات سازمان ملل متحد را نادیده بگیرد، محکوم میکند.
واکنش مسکوبه تحریم های مجددآمریکا علیه ایران
به گزارش جهان نيوز به نقل از ریانووستی، وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به وضع مجدد تحریم های آمریکا علیه ایران در بیانیه ای اعلام کرد که مسکو مجددا تعهد خود به برجام را اعلام می کند و هر گونه اقدامی را برای حفظ کامل این توافقنامه انجام خواهد داد.

وزارت امور خارجه روسیه گفت: ما اقدامات لازم را برای حفاظت از تجارت و همکاری اقتصادی با ایران در سطح ملی را انجام می دهیم. ما با توجه به بیانیه ای که در نشست کمیته مشترک آن در روز ۶ ژوئیه مطرح شد، با دیگر کشورهای حاضر در برجام همکاری می کنیم تا راهکارهای جمع آوری شده را برای رسیدن به اهداف حفظ کنیم و همکاری های تجاری و مالی بین المللی با ایران، را گسترش می دهیم. و به دنبال رعایت منافع جامعه جهانی در این توافقنامه هستیم.

این بیانیه می افزاید که مسکو هر گونه تحریم های یک جانبه که تصمیمات شورای امنیت سازمان ملل را نادیده می گیرد را محکوم می کند.

منبع: مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


France
بابا پوتین ما به تو دل بستیم . به تو که خودت تحریمی . بابا پوتین مملکت رو داریم بهت میدم فقط با ما مثل بقیه کشورها عمل نکنی . بابا پوتین تاریخ کشورت سراسر خیانت به کشورهاس دیگه بوده ولی ما به تو اطمینان داریم