کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پیام رهبر انقلاب مایه افتخار فوتبال بود

1 مرداد 1397 ساعت 23:42

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در سال گذشته اتفاقات فوتبالی خوبی رخ داد که اوج آن که مایه مباهات و افتخار است پیام مقام معظم رهبری بود.


به گزارش جهان نیوز، مهدی تاج در مراسم معرفی برترین های فوتبال و فوتسال ایران گفت: از همه کسانی که در طول سال برای برگزاری مسابقات زحمت می کشند تشکر می کنم. سال فوتبالی بسیار خوبی را پشت سرگذاشتیم. نتایج خوبی کسب کردیم که حاصل زحمت همه عزیزان بود. 

وی ادامه داد: ما صعود مقتدرانه ای به جام جهانی داشتیم و نمایش خوبی هم در این مسابقات داشتیم. تیم نوجوانان ما هم به جمع هشت تیم برتر جام جهانی صعود کرد. تیم ساحلی ایران هم عنوان سومی جهان را به خود اختصاص داد. صعود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم بسیار اتفاق خوبی بود. ضمن اینکه فوتسال آقایان و بانوان هم در آسیا قهرمان شدند. 

تاج در ادامه خاطرنشان کرد: تیم داوری ما هم در جام جهانی نمایش عالی داشت. به همه اینها باید اضافه کنیم پیام افتخارآمیز مقام معظم رهبری که دو بار برای فوتبال پیام دادند که مایه مباهات و افتخار فوتبال است. 

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: مردم پذیرفتند که ما تمام تلاشمان را کردیم تا بهترین شرایط را برای فوتبال فراهم کنیم. بنده تشکر می کنم از همه عزیزان و آرزوی توفیق داریم برای آینده و رویدادهای که پیش رو داریم. 

منبع: مهر


کد مطلب: 628966

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/628966/پیام-رهبر-انقلاب-مایه-افتخار-فوتبال

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com