دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ - 4 Jul 2022
 
۰
۶
وزیر علوم دولت نهم:

احمدی‌نژاد منافع ۲ نفر را به منافع ملت ارجحیت داد

شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
کد مطلب: 605839
وزیر علوم دولت نهم با اشاره به اینکه مسائلی که احمدی‌نژاد مطرح می‌کند بیشتر در دفاع از دونفر محکوم دادگاه است تا منافع کل ملت، گفت: احمدی‌نژاد منافع دو نفر را به منافع ملت ارجحیت داد.
احمدی‌نژاد منافع ۲ نفر را به منافع ملت ارجحیت داد
به گزارش جهان نيوز، محمد‌مهدی زاهدی  اظهار‌داشت: در بیانیه‌ای که 43 نفر از اعضای دولت و نهم دادیم هم به شرایط فعلی کشور و هم به عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم پرداختیم و هم درباره مسائلی که این روزها توسط آقای احمدی‌نژاد در فضای مجازی منتشر می‌شود صحبت کردیم.

وزیر علوم دولت نهم با ابراز اینکه "به هر دو موضوع نقد جدی داشتیم" گفت: در رویکرد احمدی‌نژاد هم بیان کردیم که این‌گونه موضع‌گیری‌ها تضعیف نظام را به‌دنبال دارد و دشمن از این روند استفاده می‌کند و جایز نیست این سخنان از زبان آقای احمدی‌نژاد مطرح شود.

زاهدی با بیان اینکه "عملکرد دولت فعلی را هم در حوزه سیاسی و هم اقتصادی و فرهنگی نقد کردیم" افزود: تحصن احمدی‌نژاد در امامزاده صالح هم جالب نیست و اگر حرف حقی هست باید از مجاری قانونی آن را دنبال کرد.

وزیر علوم دولت نهم با اشاره به اینکه مسائلی که احمدی‌نژاد مطرح می‌کند بیشتر در دفاع از 2 نفر محکوم دادگاه است تا منافع کل ملت، خاطر‌نشان کرد: احمدی‌نژاد باید در رفتار و گفتار خود تجدید‌نظر کرده و آرامش را به کشور برگرداند. با شناختی که از آقای احمدی‌نژاد داریم این کارها به‌ضرر اوست و به هر حال مردم قضاوت می‌کنند و می‌بینند که آیا منافع دو نفر بر منافع ملت ارجحیت دارد.

زاهدی تصریح کرد: احمدی‌نژاد باید بداند که دشمن و بیگانگان هم از صحبت‌های او علیه نظام سوءاستفاده می‌کنند و اگر خودش هم نخواهد اما ضدانقلاب از این اظهارات علیه نظام استفاده کرده و به‌مصلحت کشور نیست.

منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
احمدي نژاد هر كاري مي كند به خاطر منافع شخص خودش است نه هيچكس ديگر
Iran, Islamic Republic of
اگر او به شركايش وفادار نباشد آنها نيز به او وفادار نخواهند بود.
مهندس
Iran, Islamic Republic of
احمدی نژاد بیشتر بفکر مردم هست تا بفکر یاران خودش.خجالت بکشیداین همون مردی بود که بهتون یارانه داد.سهام عدالت داد.مسکن مهر ساخت.
Netherlands
درود بر دکتر احمدی نژاد
محسن
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه رفتار شما در مورد احمدی نژاد به شدت یک طرفه هست
نقدهای مرتبط با سخنان این آقایان را به بهانه ها ی مختلف منتشر نمی کنید
بنا بر این باید به شما گفت هرچه می گویید درست است
چون در این کشور دیگر با سخنان جهانگیری مشخص شد که نظام کیست
و الی اخر
Iran, Islamic Republic of
احمدی نژاد باید مصلحت را کنار بگذارد وتمام خلافهای را افشا کند!!!!!!!!!!!!