دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - 6 Dec 2021
 
۱
دکتر جلیلی در دیدار جمعی از دانشجویان:

کینه توزی های دشمن حاصل ناکامی آن هاست

دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب: 602785
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که جمهوری اسلامی را همنوا با آمریکا و اسلام آمریکایی متهم به «سلطه جویی منطقه‌ای» می‌کنند باید استغفار و از خانواده شهدای حرم عذرخواهی کنند.
کینه توزی های دشمن حاصل ناکامی آن هاست
به گزارش جهان نيوز، جمعی از دانشجویان با سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی، در این دیدار وی با اشاره به برخی اتفاقات اخیر گفت: کینه توزی های امروز دشمن حاصل تنومندی درخت انقلاب اسلامی است و استکبار می خواهد ناکامی های خود در مواجهه ی چهل ساله با انقلاب اسلامی را با اتهام های مختلف بپوشاند.

وی تاکید کرد: دشمنان به صراحت بیان می کنند که نمی توانند محبوبیت و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه را تحمل کنند و عصبانی هستند که در دهه ۹۰ جوانان ما با همان شور دهه ۶۰ مصمم به مبارزه با مزدوران آنها هستند و جان خود را هم در این راه فدا می کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: برای دشمنان قابل تحمل نیست که شهدای مدافع حرم به عنوان جوانان دهه ۹۰، همان پرچم عزت و آزادی خواهی ملت ها را مانند جوانان دهه ۶۰ به اهتزاز در آورده اند.

جلیلی تصریح کرد: استکبار از اینکه سرمایه های ارزشمند انقلاب امروز تکثیر شده و جوانان مدافع حرم مانع جدی در برابر تحجر و خشونت داعش هستند عصبانی است. آنها از اینکه جوانان ما با پیروی از ولایت مدافع امنیت، آزادی و آزاد فکری در منطقه هستند نگرانند و به همین دلیل دنبال اتهامات واهی به انقلاب اسلامی هستند.
وی افزود: اگر نتانیاهو، ترامپ، ترزامی و بن سلمان ما را به «سلطه جویی منطقه ای» متهم می کنند برای آن است که دفاع رهبری و مردم ما از مردم مظلوم فلسطین را «سلطه جویی منطقه ای» می نامند. آنها دفاع از کشورهای منطقه را در برابر اشغالگری امریکا «سلطه جویی منطقه ای» می دانند، آنها مبارزه با پیاده نظام امریکا و رژیم صهیونیستی چون داعش را «سلطه جویی منطقه ای» می خوانند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: کسانی که جمهوری اسلامی را هم نوا با امریکا و اسلام امریکایی متهم به «سلطه جویی منطقه ای» می کنند آیا نباید از این تحلیل خود احساس شرم کنند؟ آیا تحلیل های همسو با امریکا و اسلام امریکایی را می توان بیان صادقانه از توصیف وضع موجود تلقی کرد؟

جلیلی در پایان تصریح کرد: کسانی که چنین جملاتی را بیان می کنند باید در پیشگاه شهدا استغفار کنند و از خانواده محترم شهدای حرم عذرخواهی کنند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *