دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 Jan 2023
 
۰
۱

سپرده‌گذاران این موسسات به شعب مراجعه کنند

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴
کد مطلب: 585330
براساس اعلام بانک مرکزی برنامه‌های بازپرداخت اعلام شده بر روی تارنمای بانک‌ها و مؤسسه اعتباری عامل، حداکثر تا پایان بهمن‌ماه سال جاری، قابل اجرا خواهد بود.
سپرده‌گذاران این موسسات به شعب مراجعه کنند
به گزارش جهان نيوز به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو اطلاعیه‌های پیشین این بانک در خصوص ساماندهی تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی‌های منحله افضل توس، وحدت و فرشتگان و با توجه به اطلاعیه‌های مندرج در تارنمای بانک‌های تجارت، آینده و موسسات اعتباری ملل و کاسپین مبنی بر فراخوان سپرده‌گذاران محترم تشکیلات و تعاونی‌های فوق، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند برنامه‌های بازپرداخت اعلام شده بر روی تارنمای بانک‌ها و موسسه اعتباری عامل حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری، قابل اجرا خواهد بود.
 
از این رو ضروری است آن دسته از سپرده‌گذاران محترم تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی‌های منحله افضل توس، وحدت و فرشتگان که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف و دریافت سپرده های خود مطابق برنامه‌های اعلام شده قبلی اقدام نکرده‌اند، حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری با همراه داشتن مدارک مربوطه به ترتیب به شعب تعیین شده بانک‌های تجارت، آینده و موسسات اعتباری ملل و کاسپین مراجعه کنند.
 
درخصوص تعیین تکلیف سایر سپرده‌گذاران محترم، مسئولان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان محترم سران سه قوه با برگزاری جلسات هفتگی در حال پیگیری وضعیت تعاونی‌های منحله و دارایی‌ها هستند که نتایج آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
این حرفهای یاوه را ول کنید 8 ماه دارید این حرفهها را به خورد مردم می دهید ....ما پولمان را با سود بانکی مصوب مجلس و با دیر کرد ان کامل می خواهیم ...به ما مربوط نیست شما پول مردم را خرج چه اعتنایی کردید ..الان باید انرا کامل پس بدهید