کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گرشاسبی:نمی‌گذاریم‌از پرسپولیس‌امتیاز کسرشود

29 آذر 1396 ساعت 18:55

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید: اجازه نمی‌دهد هیچ مشکلی از جمله کسر ۶ امتیاز به خاطر مطالبات «گابریل»، این باشگاه را تهدید کند.


به گزارش جهان نیوز ، حمیدرضا گرشاسبی بعد از جلسه مجمع فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد.

گرشاسبی درباره صحبت‌های مسئولان کمیته تعیین وضعیت مبنی بر احتمال کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس و سقوط به لیگ دسته اول در صورت عدم پرداخت مطالبات گابریل گفت: یکی از برنامه‌های ما، ساماندهی و پرداخت مطالبات به داخلی‌ها و خارجی‌ها است. ما به همه مسائل واقف هستیم و نمی‌گذاریم هیچ مشکلی برای پرسپولیس ایجاد شود. خیال همه راحت باشد. ‌ به موقع این کارها را انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر تزریق پول اسپانسر به باشگاه و حل مشکل تمدید قرارداد برانکو گفت: بحث برانکو، بحث پول نبود. او بر سر دستیارانش صحبت‌هایی داشت و همچنین آنالیزی داشت برای دریافتی‌های گذشته. بحث اسپانسر هم حل شده است و مشکلی در این زمینه نداریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص ابهام در سند ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس افزود: فدراسیون فوتبال در زمان ریاست محمد دادکان، دو ساختمان برای استقلال و پرسپولیس خریداری کرد ولی هنوز سند آن را نزده است. بعید می‌دانم فدراسیون فوتبال هم بخواهد اسباب و اثاثیه ما را داخل خیابان بریزد.

گرشاسبی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر صحبت‌های جنجالی علی‌اکبر طاهری و حسین هدایتی در برنامه نود گفت: برنامه نود می‌توانست پیش از آن، ابهاماتی را از ما سؤال کند. همه چیز در باشگاه پرسپولیس شفاف است و اعداد و ارقام و حساب‌ها مشخص می‌باشد.


منبع : مهر


کد مطلب: 575014

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/575014/گرشاسبی-نمی-گذاریم-از-پرسپولیس-امتیاز-کسرشود

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com