يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ - 3 Jul 2022
 
۰
حجت‌الاسلام سالک:

بازدید از مراکز نظامی توطئه جدید آمریکا

منبع: تسنیم
سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب: 547260
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آمریکایی‌ها با طرح بازدید از مراکز نظامی ایران دنبال یک توطئه جدید علیه ملت ایران هستند و این نشان می‌دهد که برخی آمریکایی‌‌ها را گستاخ‌تر از گذشته کرده‌اند.
بازدید از مراکز نظامی توطئه جدید آمریکا
به گزارش جهان نيوز؛ حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه، آمریکایی‌ها با طرح بازدید از مراکز نظامی ایران دنبال یک توطئه جدید علیه ملت ایران هستند، گفت: آمریکایی‌ها تصور می‌کنند که می‌تواند مرحله به مرحله به منافع ملی ملت ایران لطمه بزنند و امنیت را از مردم و کشور ما سلب کنند و اینکه امروز طرح بازدید از مراکز نظامی ایران را طرح می‌کنند، نشانگر گستاخی بیش از حد آنهاست.
وی با بیان اینکه، برخی‌ها با مواضع انفعالی مقامات آمریکا را علیه ملت ایران گستاخ‌تر کرده‌اند، گفت: مگر ملت ایران چنین اجازه‌ای به مقامات کشور می‌دهند که زمینه بازدید بیگانگان را از مراکز نظامی فراهم کنند؟ ملت ما هیچ اعتمادی به آمریکا و متحدانش ندارد چراکه آمریکا دشمنی خود با ملت ایران را بارها ثابت کرده است و در این مسئله جای هیچ شبهه و تردیدی نیست.
سالک گفت: در هر کشوری مسائل نظامی و دفاعی جزو خطوط قرمز آن کشور محسوب می‌شود چرا که این مسئله با امنیت کشور و مردم در ارتباط است و لذا هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد به دست خودش امنیت کشور و مردمش را سلب نمی کند؛ امروز نیروهای مسلح و دولت نیز اعلام کرده که به هیچ کشور و نهادی اجازه بازدید از مراکز نظامی را نخواهند داد و این یک اصل قطعی و خدشه‌ناپذیر است.
نماینده مردم اصفهان در پایان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز برای دفاع حقوق و امنیت مردم از موضع دولت و نیروهای مسلح برای ممنوعیت بازدید از مراکز نظامی حمایت می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *