سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۰

تیم‌اقتصادی دولت‌یازدهم به فتوی‌خود عمل می کردند

شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 534878
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای تیم اقتصادی دولت یازدهم طبق اجتهاد خودشان عمل می‌کردند.
تیم‌اقتصادی دولت‌یازدهم به فتوی‌خود عمل می کردند
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، سیدعلی ادیانی‌راد نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نبود همگرایی، هماهنگی و هم‌افزایی بین اعضای تیم اقتصادی دولت یازدهم، گفت: تیم اقتصادی دولت یازدهم همگرایی، هماهنگی و هم‌افزایی لازم برای رشد و توسعه اقتصادی را نداشتند و بعضا هر کدام نسخه خودشان را عمل و آنچه که اجتهاد می‌فرمودند، به تفریق و تفرق اعمال می‌کردند.

وی با اشاره به چیدمان و شاخص‌های لازم برای وزرای دولت دوازدهم، اظهار داشت: مجلس در بررسی و رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، ابتدا به کلیت دولت رأی می‌دهد و سپس رأی‌ به آحاد وزرا انجام می‌شود که شاخص‌ همگرایی و هم‌افزایی بین تیم‌های مختلف دولت در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حائز اهمیت است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس همگرایی در بین اعضای کابینه دولت دوازدهم در حوزه‌های مختلف را یکی از مؤلفه‌های مجلس برای رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم دانست و افزود: سؤال پیش روی اکثریت نمایندگان در بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم این است آیا وزرای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با هم همگرایی و تجانس دارند یا خیر؟

ادیانی‌راد با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور بهتر است لیستی را به مجلس معرفی کند که بین اعضای کابینه دوازدهم تعامل لازم و منطقی بین وزرا جهت اجرای اهداف کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: بهتر است وزرایی برای کسب رأی اعتماد به مجلس معذفی شوند که شخصیت‌های فردی و مدیریت‌شان در کنار هم به رشد و توسعه کشور در کلان حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و به‌ویژه اقتصادی منجر شود و بتوانند با هم تعامل منطقی داشته باشند.

 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *