کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با جهان نیوز:

ترور شهید صیاد خدایی اوج استیصال و هراس رژیم صهیونیستی است/ دشمنان نسبت به انتقام سخت ایران علم و اطلاع دارند/ زمان، مکان، سطح و شیوه انتقام را ایران مشخص خواهد کرد

3 خرداد 1401 ساعت 15:02

الهیان با تاکید بر اینکه تصمیمات لازم درباره این انتقام در سطح شورای عالی امنیت گرفته خواهد شد، گفت: انتقام می‌تواند هم در داخل خاک رژیم صهیونیستی و هم نقاط حساس سرزمین‌های اشغالی باشد و پایگاه‌های آنان در منطقه و اطراف ایران هم می‌تواند هدف این انتقام باشد.


گروه سیاسی جهان نيوز: زهره الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با جهان نيوز درباره اقدام تروریستی اخیر در تهران و شهادت سردار صیاد خدایی، اظهار داشت: این نوع ترورها بیشتر ماهیت جنایتکارانه اسرائیل و حامیانش را برای ملت‌ها مشخص خواهدکرد. حادثه‌ای که به دست رژیم صهیونیستی و عوامل مزدور آن اتفاق افتاد، نشان از اوج استیصال و هراس رژیم صهیونیستی نسبت به اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. این رژیم نامشروع برای غلبه بر ترس خود تیری در تاریکی رها کرد و این شهید عزیز با توجه به اهداف و آرمان‌های خود به آرزوی دیرینه‌اش رسید و به سعادت ابدی نایل شد. در سایه این شهادت ملت ایران و جوانان بیدارتر خواهند شد و بواسطه حقانیت خون شهدا رویش‌های جدیدی در انقلاب اتفاق خواهد افتاد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه عاملان این جنایت می‌دانند که انتقام سختی را پیشرو خواهند داشت، توضیح داد: انتقام این ترور در دست جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و زمان، مکان، سطح و شیوه انتقام را ایران مشخص خواهد کرد.
 
وی درباره جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی با وزیر کشور و پلیس امنیت، گفت: در این جلسه درباره نحوه ترور صحبت و اعضا کمیسیون خواستار پیگیری این موضوع شدند. پس از توضیحات وزیر کشور و پلیس امنیت نمایندگان عضو کمیسیون تاکید داشتند که هر چه سریع‌تر عاملان این ترور شناسایی و دستگیر شده و اشد مجازات برای آن‌ها در نظر گرفته شود و قطعاً این جنایتکاران از مجازات در امان نخواهند بود.
 
الهیان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در شرایط حاضر به شدت درگیر معضلات داخلی است، تصریح کرد: این چالش‌ها و مسائل، بنیان این رژیم نامشروع را سست کرده و ناآرامی‌ها در داخل رژیم صهیونیستی و تغییرات کابینه این رژیم نشان می‌دهد که نوعی استیصال بر سردمداران رژیم صهیونیستی حاکم است.
 
وی در ادامه با اشاره به نمونه‌ای از هراس دشمنان، از انتقام ایران، خاطرنشان کرد: دشمنان نسبت به انتقام سخت ایران علم و اطلاع دارند. در جریان ترور شهید سلیمانی همسر پمپئو وزیر وقت خارجه آمریکا اعلام کرد که او تصمیم عاقلانه‌ای نگرفته و در شرایط روحی خاصی این تصمیم را گرفته است. او حتی اعلام کرد که آمادگی همکاری با سازمان‌های اطلاعاتی ایران را دارد و این معنایش چیزی جزء اوج ذلت و حقارت دشمنان جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
الهیان در پایان با تاکید بر اینکه تصمیمات لازم درباره این انتقام در سطح شورای عالی امنیت گرفته خواهد شد، گفت: امروز رژیم صهیونیستی در هراس و ترس از اقتدار ایران و منتظر این انتقام سخت است؛ اینکه در چه زمانی و مکانی این انتقام صورت گیرد در دستان با کفایت جمهوری اسلامی ایران است که مایه ثبات در این منطقه است. این انتقام می‌تواند هم در داخل خاک رژیم صهیونیستی و هم نقاط حساس سرزمین‌های اشغالی باشد و پایگاه‌های آنان در منطقه و اطراف ایران هم می‌تواند هدف این انتقام باشد.


کد مطلب: 801083

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/interview/801083/ترور-شهید-صیاد-خدایی-اوج-استیصال-هراس-رژیم-صهیونیستی-دشمنان-نسبت-انتقام-سخت-ایران-علم-اطلاع-زمان-مکان-سطح-شیوه-مشخص-خواهد

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com