جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ - 24 May 2024
 
۰

پیش بینی مرگ غیر عادی باراك اوباما

دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب: 92325
منجم تونسی كه مرگ خانم دیانا و مایكل جكسون را پیش بینی كرده بود، مرگ غیر عادی باراك اوباما، رئیس جمهور آمریكا را در سال 2010 پیش بینی كرد.

به گزارش شبكه خبر به نقل از روزنامه وطن چاپ آمریكا، حسن الشارنی، همچنین در پیش بینی های خود درباره ایران با اشاره به اینكه هیچ حمله نظامی در سال 2010 ضد ایران انجام نمی شود، گفت: این كشور در پیشرفت برنامه های صلح آمیز هسته ای خود موفق می شود.

منجم تونسی درباره وقایع سال 2010 در كشورهای عربی پیش بینی كرد: حسنی مبارك، رئیس جمهور مصر به مشكلات جسمی زیادی دچار شود و یكی از شخصیت های سیاسی بزرگ شمال آفریقا نیز فوت كند.

الشارنی پیش بینی كرد، جونی هالیدای خواننده و بازیگر مشهور فرانسوی در سال 2010 بمیردو در جام جهانی فوتبال كه در آفریقا برگزاری می شود، یك تیم اروپایی پیروز شود.

منجم تونسی همچنین درباره حوادث طبیعی سال 2010 پیش بینی كرد: زلزله های قوی ، باران های سیل آسیا و طوفان های غیر عادی در مناطق مختلف جهان اتفاق بیافتد.

در خصوص ایتالیا وی پیش بینی كرد، در سال 2010 با پایان عمر سیاسی برلسكونی، حزب چپگرای این كشور به قدرت برسد و انتخابات پارلمانی بی سابقه ای در این كشور برگزار شود.

شارنی با پیش بینی مرگ مشكوك یاسر عرفات شهرت جهانی كسب كرده بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *