دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - 6 Feb 2023
 
۰

آخرین وضعیت مرخصی مهدی هاشمی

دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب: 494636
وکیل مدافع خانواده هاشمی در خصوص درخواست مرخصی مهدی هاشمی برای تعطیلات آخر هفته، گفت: مهدی هاشمی برای ایام ۱۴ و ۱۵خرداد درخواست مرخصی نداده است.
به گزارش جهان به نقل از مهر، سید محمود علیزاده طباطبایی در  حاشیه بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگاه کیفری یک استان تهران در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت پرونده مهدی هاشمی اظهار داشت: در حال حاضر مهدی هاشمی در زندان به سر می برد و برای ایام ۱۴و ۱۵خرداد درخواست مرخصی نداده است.

وی در خصوص احضار شدن یا نشدن فائزه هاشمی به علت دیدار با تعدادی از بهائیان گفت: فائزه هاشمی جرمی مرتکب نشده و تا این لحظه از سوی قوه قضائیه احضار نشده است.

وی تصریح کرد؛ سخنگوی قوه قضائیه نیز اعلام کرده بودند که باید بررسی کنیم اگر جرمی از سوی فائزه هاشمی رخ داده باشد اقدام می کنیم.

علیزاده طباطبایی در مورد یکی از پرونده هایش در رابطه با پرونده ۷ زندانی محکوم به اعدام گفت: خانواده ۷ نفر از کردستان که در سال ۸۸ به اتهام وابستگی به گروه های تکفیری دستگیر شده  و به تازگی به اعدام محکوم شده اند برای تجدید نظرخواهی به بنده مراجعه کرده اند تا وکالت آنها را بر عهده بگیرم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *