شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 13 Aug 2022
 
۰

تشریح آخرین وضعیت گرانی قیمت میوه

شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب: 492655
مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: به خاطر چند بهره‌بردار معترض، قیمت میوه در میادین میوه و تره‌بار گران نخواهد شد.
به گزارش جهان به نقل از مهر، صبح امروز بهره برداران بازار میوه و تره بار طرشت به قیمت بالای غرفه های عرضه میوه اعتراض داشته و درخواست داشتند قیمت محصولات عرضه شده در این بازار افزایش پیدا کند یا نرخ اجاره غرفه ها کاهش یابد که به دلیل این اعتراضات، برخی از شهروندان تهرانی صبح امروز پشت درهای بسته این بازار ماندند.

عبدالحسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص این اعتراضات گفت: هر فردی اجازه اعتراض دارد و جلوی هیچ اعتراضی که روند قانونی و منطقی داشته باشد، گرفته نمی شود، اما این غرفه داران توسط مزایده انتخاب شدند و بهره برداران، خود نرخ غرفه‌ها را پیشنهاد داده اند و در جریانی کاملا قانونی و حقوقی این نرخ ها مشخص شده و ما نه حق اضافه کردن نرخ ها را داریم و نه کاهش آن را.

وی افزود: همچنین به خاطر بهره برداران، حاضر نیستیم حقوق ۵۰۰ هزار شهروند تهرانی که روزانه از میادین میوه و تره بار خریداری می کنند را زیرپا بگذاریم و نرخ میوه و محصولاتی که در بازار میوه و تره بار عرضه می شود را افزایش دهیم. اگر بهره برداری، مخالف وضع موجود است، می تواند ادامه همکاری ندهد. ما قصد اجحاف به حقوق بهره برداران را نیز نداریم. نرخ های تعیین شده بر اساس قراردادی است که هر دو طرف زیر آن را امضا کرده اند.

مدیرعامل سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران در خصوص تعدیل کارگران میوه و تره بار گفت: ما هیچ گونه ابلاغی مبنی بر کاهش کارگران میادین میوه و تره بار نداشته ایم و این تصمیم بهره برداران است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *