شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ - 2 Jul 2022
 
۶۴
۷۰

افشاگری خواندنی یک کارمند نهاد ریاست جمهوری

سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 480002
آخرین نکته‌ای که به بنده به عنوان ایراد عنوان شد،‌ این بود که حجب و حیای شما زیاد است و این موضوع در کار شما دخالت دارد! این مسئله خیلی مرا آزار داد در حالیکه حتی نتوانستد یک شاهد مثال برای اثبات ادعای غیر مودبانه و دور از شان و ادب اسلامی خویش بیاورند!
افشاگری خواندنی یک کارمند نهاد ریاست جمهوری
به گزارش جهان، شنیدن این مسئله که نهادی برای استخدام نیروهای جدید از بسیج و نهادهای انقلابی دیگر دعوت به همکاری کند، تا امروز امر غریبه‌ای به نظر نمی‌آمد اما وقتی پای درد و دل بانویی می‌نشینی که اسوه حیا و عفاف است و اتفاقاً به دلیل بسیجی بودن و رعایت همه موازین شرعی و عرفی در نظام جمهوری اسلامی از کار برکنار شده،‌ برای افسوس خوردن و نگرانی از اینکه شاید این اقدامات گام‌های نخست رخ دادن فاجعه‌ای بزرگ در سیستم اداری و مدیریتی کشور باشد،‌ جای تأملی باقی نمی‌گذارد.

9سال کار صادقانه و بی‌عیب و نقص بنده را به سادگی زیرسؤال بردند
"زهرا اسدی" یکی از کارمندان قراردادی مرکز مراجعات و ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری است که همزمان با روی کار آمدن دولت نهم در این مرکز مشغول به کار شد اما حدود یک ماه پیش به دلایلی که در ادامه عنوان می‌شود وی را از کار برکنار کردند. 

این کارمند نهاد ریاست جمهوری در اظهار داشت: بنده همیشه در هر کاری با انگیزه‌ ارزشی و به نیت انجام وظیفه حضور داشته‌ام و تلاش کرده‌ام هیچگاه نگاه مادی نداشته‌ باشم اما اگر احساس کنم حقم پایمال می‌شود با همان انگیزه دفاع از ارزش‌ها، از آن دفاع خواهم کرد.

اسدی گفت: برخوردی که با بنده در نهاد ریاست جمهوری شد نشان‌دهنده این است که در ادارات و سازمان‌های ما مسائلی غیر از منویات رهبر انقلاب مورد توجه است؛‌ مقام معظم رهبری می‌فرمایند اگر جوان بسیجی را، جوان مؤمن را، جوان بااخلاص را - که هیچ چیز نمی‌خواهد جز این‌که میدانی باشد که در راه خدا مجاهدت کند - در انزوا انداختیم و آن آدم پرروی افزون‌خواه پرتوقع بی‌صفای بی‌معنویت را مسلط کردیم چه؟ آن وقت همه چیز دگرگون خواهد شد و واقعاً انسان نگران می شود که مسئولین دنبال چه هدفی هستند.

وی در ادامه بیان داشت: بنده دارای مدرک فوق لیسانس مردم شناسی هستم و با مدرک کاملاً مرتبط با حوزه‌ کاری‌ام، حدود 9 سال در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری مشغول به کار بودم تا اینکه دی ماه امسال به بهانه‌های واهی عذر بنده را خواستند و بدتر از همه اینکه حکم عدم اشتغال به کار بنده از سوی حراست این نهاد صادر شده که بزرگترین خیانت به بنده به عنوان یک نیروی انقلابی است. من یک کارشناس ساده هستم که به اصول و عقاید انقلابی و مکتبی‌ پایبندم و متأسفانه آنچه از ظاهر امر پیداست همین پایبندی به اصول موجب شده تا مسئولان مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تاب تحمل امثال من را نداشته باشند. 

اسدی در خصوص نحوه ورود به نهاد ریاست جمهوری گفت:‌ با روی کار آمدن دولت نهم، طی فراخوانی به بسیج دانشجویی اعلام شد نیروی‌های هسته مرکزی و نخبه بسیج دانشجویی برای کار در ریاست جمهوری به نهاد معرفی شوند. بعد از انجام آزمون و مصاحبه‌ای که پایبندی به اصل ولایت فقیه و اصول انقلابی و ارزشی نظام جزو گزینه‌های اصلی آن بود، از میان حدود 200 نفری که به نهاد معرفی شدند با بنده و 6 نفر از برادران قرارداد همکاری بسته شد. اما بلافاصله با روی کار آمدن دولت آقای روحانی یعنی از سال 92 به بنده و همکارانم بارها عنوان شده که شما از زمان آقای احمدی‌نژاد وارد ریاست جمهوری شده‌اید و اسم‌مان را در لیست تعدیل نیرو قرار دادند.

وی با اشاره به بخشی از منش رفتاری مدیران در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری بیان داشت: بنده در زمان آقای احمدی نژاد در اداره کل بازرسی، نظارت و ارزیابی عملکرد مشغول خدمت بودم و در این اداره کل همیشه سعی می‌شد فضای منطبق بر اصول اسلامی و مکتبی حاکم باشد اما بعد از روی کار آمدن دولت جدید این مسئله به شدت مسئولان را آزار می‌داد و به دنبال بهانه‌ می‌گشتند تا نیروهای بسیجی و نخبه این اداره کل را تعدیل کنند و این کار را هم کردند. به طوری که بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم بسیاری از مدیران بسیجی مرکز ارتباطات مردمی که در اداره کل‌های مختلف این مرکز مشغول به کار بودند و بسیاری از نیروهای بسیجی برکنار شدند و بنده هم به اداره پذیرش منتقل شدم.

کمک به مردم "گداپروری" تلقی می‌شود!
اسدی با اشاره به تغییر رویکرد عجیب مرکز ارتباطات مردمی در اولویت‌بندی رسیدگی به مشکلات مردم اظهار داشت:‌ نکته بسیار جالب توجه در این مرکز بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم این است که رسیدگی به مشکلات مردم و شنیدن غصه‌ها و رنج‌های آنها و پاسخ دادن به نامه‌های آنها که با هزاران امید تلاش می‌کردند تا مشکل‌شان را با رییس جمهورشان در میان بگذارند تا بلکه حل شود،‌ "گداپروری" تلقی شده و با بهانه‌های مختلف و رفتارهای دور از شأن دولت اسلامی، نیازمندان و مستضعفان را از نهاد تاراندند که صدای مردم در اداره پذیرش بارها به اعتراض بلند شد، اما همه این تفکرات زمانی که نامه‌ای از دفتر یکی سران فتنه به نهاد ریاست جمهوری ارسال می‌شد، زیر پا گذاشته شده و به کارشناسان مربوطه نیز تاکید می‌کردند که رسیدگی به این نامه در اولویت قرار گیرد.

این کارمند نهاد ریاست جمهوری گفت: به طور مثال سال 92 یک نامه از دفتر آقای محمد خاتمی برای نهاد ارسال شد؛‌ مدیر واحد از بنده خواست تا آن را در اولویت قرار دهم. وقتی نامه را مطالعه کردم و تماس گرفتم، متوجه شدم ارسال کننده نامه یکی از اغتشاشگران فتنه 88 بوده است که در آن جریان مجروح شده و حتی رسانه انگلیسی بی بی سی با او مصاحبه و ماجرای مجروحیت او را مطرح کرده بود و حالا از ریاست جمهوری درخواست کمک کرده بود آن هم برای معافیت از سربازی.

اسدی با بیان اینکه در دوران دولت‌های نهم و دهم اصلاً نامه‌‌ای از دفتر آقای خاتمی به ریاست جمهوری ارسال نمی‌شد، گفت: اگر در میان نامه‌های ارسال شده کوچکترین شبه‌ای درخصوص ارتباطات صاحب نامه با افراد یا جریانات مخالف نظام وجود داشت، پرونده او دقیق بررسی می‌شد که مبادا در مسئولیتی که حضور دارد ضرری برای نظام داشته باشد ولی با روی کار آمدن دولت یازدهم نامه‌های دفتر خاتمی مکرراً ارسال و پیگیری می‌شد.

وی افزود:‌ مسئول مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری که خواهرزاده آقای رئیس جمهور هم هستند، در مدت یک سال و اندی که من در اداره پذیرش بودم تنها یک بار و آن هم برای کنترل وضعیت‌ پرده‌ها و کولر این اداره آمده‌اند در حالیکه اداره پذیرش محل مراجعات مردم است و حضور مسئولان می‌تواند خیلی از گره‌ها را باز کند. در دولت قبلی برای رسیدگی به افرادی که مشکلات حاد و نیاز به رسیدگی فوری داشتند،‌ کمیته موارد خاص تشکیل شد؛ اما دولت یازدهم این کمیته را به اسم اینکه این کار گداپروری است، تعطیل کرد. البته با پیگیری‌هایی که داشتیم گزارش‌نویسی افرادی که مشکلات حادی داشتند در اداره پذیرش، دوباره پا گرفت و در مدت 6 ماهی که آنجا بودم،‌ حدود 200 گزارش از موارد خاص تهیه و ارائه شد اما به مرور زمان میزان کمک‌های مالی ریاست جمهوری کم و کمتر شد.

و اما ماجرای جالب اتهامات بنده
اسدی با بیان اینکه با آغاز به کار دولت یازدهم نیروهای انقلابی و ارزشی یکی پس از دیگری از نهاد ریاست جمهوری و چه بسا از سایر دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند، گفت:‌ نکته قابل توجه اینکه مسئول رسیدگی به اتهامات بنده حراست نهاد بود! و همه نگرانی مدیر محترم حراست از حضور و ادامه کار بنده در نهاد ریاست جمهوری به این خلاصه می‌شد که با چه کسی به ناهارخوری می‌روی؟ چند بار کتابخانه رفته‌ای؟ با چه کسی نمازخانه می‌روی؟ یا چرا تنها ناهار و نماز می‌روی و دست آخر هم با توهم ارتباط با مدیران دولت قبلی و خارج کردن اسامی مدیران ارزیابی عملکرد استان‌ها (که با یک سرچ ساده در اینترنت به راحتی در دسترس است) 9 سال کار صادقانه و بی عیب و نقص بنده را زیر سؤال بردند.

وی ادامه داد: اوج خیانت این مدیران آنجاست که 25 آذر بنده را به حراست خواندند و بنابرحکمی که صادر کردند، 14 دی ماه پایان کار بنده را زدند اما به من چیزی نگفتند تا فرصت ماهه‌ شکایت را از دست بدهم و بنده 26 دی متوجه این اقدام مرکز شدم. این در حالی بود که بنده تا پایان سال قرارداد داشتم و تمام حقوق و مزایای بنده را بستند. مهمترین نکته‌ای که در رفتار و منش دور از آداب مدیریت اسلامی مدیران مرکز ارتباطات مردمی دیده می‌شود، این است که نامه انفصال خدمت بنده از حراست سازمان صادر شده و این خیلی عجیب است که یک نیروی بسیجی با نامه حراست از یک سازمان خارج شود. همه اینها به جرم این است که ما دارای  تفکرات بسیجی هستیم و مرکز گزینش، همچنین نمایندگی ولی فقیه در نهاد هیچگاه از ما موردی خلاف چهارچوب قانون ندیده‌اند.

آیا این حرف در شأن حراست ریاست جمهوری است؟
اسدی اظهار داشت: آخرین نکته‌ای که به بنده به عنوان ایراد عنوان شد،‌ این بود که حجب و حیای شما زیاد است و این موضوع در کار شما دخالت دارد! این مسئله خیلی مرا آزار داد در حالیکه حتی نتوانستد یک شاهد مثال برای اثبات ادعای غیر مودبانه و دور از شان و ادب اسلامی خویش بیاورند! سوال اینجاست که مسئولی که نمی‌تواند ادعاهای خود را ثابت کند و براساس توهمات ذهنی تصمیم می‌گیرد،‌ آیا می‌تواند مدیر موفقی برای یکی از مهم‌ترین نهاد‌های مدیریتی نظام باشد؟

وی خاطرنشان کرد: قصد بنده از این اظهارات این بود که بگویم روند اخراج‌ و قلع و قمع نیروهای انقلابی و بسیجی همچنان و با قدرت بیشتری در جریان است به طوری که شاید برخی نیروها که تفکر بسیجی دارند مجبور هستند برای اینکه صدمه‌ای به جایگاه شغلی‌شان وارد نشود، گرایش‌ خود را مخفی کنند. اما اعتقاد قلبی ما جوانان بسیجی این است که تمام آمال و آرزویمان، اعتلای نظام مقدس اسلامی و عمل کردن به منویات امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است. بنده هم افتخار می کنم که به خاطر پایبندی به این ارزش‌ها از محل کارم اخراج شدم چون دلیل دیگری وجود نداشت و الحمدلله همیشه جزء افراد موفق در حوزه کاری‌ام بوده‌ام.

اسدی در پایان گفت:‌ سوال بنده از رئیس جمهور محترم این است که این حرکت در سالی که حضرت آقا به نام سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری فرموده‌اند، معنای تدبیر دارد یا امید؟! نکته مهم دیگر اینکه در یک ارگان دولتی چرا یک نیروی بسیجی که مراحل قانونی آزمون استخدامی را طی کرده، باید زیر سوال باشد؟ آیا بسیج دانشجویی از منظر حراست نهاد ریاست جمهوری فاقد اعتبار است! حضرت امام رحمت الله علیه فرمودند افتخار من این است که خود بسیجی هستم. به نظر شما چرا کارمندی که در سال 94 به عنوان یکی از بسیجیان نمونه نهاد شناخته شده است، باید به جرم بسیجی بودن آن هم با عنوان حراست تعدیل شود! آیا این حرکت غیر منطقی می‌تواند توجیهی عاقلانه داشته باشد که افرادی که مقید به ارزش‌های انقلابی هستند با نامه حراست از کار برکنار شود؟
منبع:دانا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


شکایت کنید به دیوان عالی عدالت
علی
United States
واقعا خجالت آوره ، این نمی دونم جزو 2 میلیون نفری است که دولت بیکار کرد یا سرکارشون گذاشته؟!!
Iran, Islamic Republic of
تقصیرشما بود که انقلابی هستی باید مثل خودشان بودی
Iran, Islamic Republic of
به چه حقی نهاد ریاست جمهوری برای استخدام دست به دامن بسیج شده و اعلام عمومی نکرده تا همه‌ی جوان‌های مملکت بتونن امکان استخدام داشته باشند؟ این کار قانونی بوده؟
به همان حقی که بسیجیان برای دفاع از عرض و نامکوس میهن در هر کجا لازم باشد جانانه وارد می شوند
Iran, Islamic Republic of
اگر غیر از این اتفاق می افتاد باید تعجب می کردیم/
بسیج همیشه زنده است
از کسانی که شمشیر را از رو بسته اند و علنا دشمنی خود را نشان میدهند ،نباید ترسید، بلکه باید از افرادی وحشت داشت که ظاهری موقر و موجه داشته و در ارکان نظام نفوذ کرده و بنفع خودش، حزبش و ... و به اسم اسلام و قانون به ریشه ها و ارزشهای نظام ضربه وارد می کنند.
عبدالله خدابنده
السلام. این خواهر یک نفر از تعداد زیادی اخراجی ها شدند . البته در سومین سال والبته بدون جنحال اخراج شدند . شاید بتوان گفت ظالمانه ولی بهر حال بر کسی پوشیده نیست که دولت یازدهم 3000 نفر نخبه علمی دانشگاهها را با جار وجنجال وتهمت وافتر ا از تحصیل بورسیه اخراج کرد و علیرقم ورود رهبری عزیز به قضیه هنوز هم دولت یازدهم برای انها مسئله سازی میکند . این خواهر ما بهتر است به این وضع خود شادمان باشند .در گلستان سعدی امده است که دیوانه ای مرد حکیمی را تحسین کرد وحکیم بعد از خبر دار شدن گریه کرد وگفت :حتما من کاری کرده ام که ان دیوانه خوشش امده پس وای بر من . -نقل به مضمون-پس شما خوشحال باش که اخراج شدی وارتقاء مقام نگرفتید . والسلام.
خوشحالم که داریم به خرداد 96 نزدیک میشیم تا مردم یک « نه » بزرگ به دولتی بگویند که در آن برای جوانان تحصیل کرده و انقلابی هیچ شغلی وجود ندارد و برای بستگان بی سواد برخی مسئولان بدون کار، حقوق چند میلیونی فراهم است.
محمد
خرداد 96 یک بار دیگه هم شاهذ شکست اقتدار گرایان خواهیم بود
یک شهروند از تهران
Iran, Islamic Republic of
با سلام
احتراما متاسفانه همین امر به نوع در دانشگاه آزاد واحد شهرری وجود دارد در حال حاضر اگثرا از افراد نا سالم استفاده شده وافرار سالم برکنار شده
خواهر من شما گفتهئایدکه ازبین دویست نفر پس انصاف را رعایت کنیم حال نوبت بقیه بیکارانا ست که مشغول کار شوند حالا نوبت 6 نفر دیکر جه خوب است سالیانه قرارداد ببندند نوبت به همه برسد
با سلام خدمت این خواهر گرامی ، زیاد غصه نخورید چون این جریان در فرمانداری شهرستان ما هم اتفاق افتاده و نیروی ارزشی مأمور بخدمت شده به فرمانداری را دیپورت کردند .
بنده خدا
خودت میگی مامور به خدمت یعنی محل خدمتش در واقع جای دیگری بوده در این موارد هر وقت اداره ایشان را نخواست باید برگردد به محل خدمت قبلی و اصلی خود و ربطی هم به ارزشی بودن ندارد.
به مولای متقیان اقتدا کنیم که گفتند اجرتان برای مجاهدت در راه خدا با خود خداست دلیلی ندارد سهم بیشتری از بیت المال بخواهید حالا این خواهرمان به خاطر بسیجی بودن رفته امتحان داده راه و روش درست انقلابی و بسیجی گری این بود که آزمون با فراخوان عمومی انجام میشد نه فقط بسیجیان که این حرف بنده را خود بسیجیان بی مدعا که به خاطر بسیجی بودن سهم نمی خواهند تایید می کنند.
Iran, Islamic Republic of
بنده خدا حرف های بی ربط نمیزند
Iran, Islamic Republic of
بنده ......... اگر ایشان مامور به خدمت از جای دیگری بود طبق گفته خودت به همان محل قبلی اش عودت می دادند اما ایشان را اخراج کرده اند یعنی محل کار ایشان نهاد ریاست جمهوری بوده و توسط حراست اخراج شده .
Iran, Islamic Republic of
قربونت بشم نکته اینجاست به خاطر طرز فکر صحیح با روش تهمت ایشون رو بیکار کردند در حالی که با امتحان قبول شده بود
Iran, Islamic Republic of
مگر تو مملکت اسلامی همچین چیزی داریم به قول معروف مگه داریم مگه می شه من که باورم نمی شه !!!!!!!!!!!
انتخابات 96= احمدی نژاد
United States
این قضیه برای من که یک معلم هستم اتفاق افتاد. در مدرسه ای که من در آنجا درس میدهم و از بهترین مدرسه شهر نیز می باشد اکثر افراد از اصلاح طلبان و حامیان فتنه هستند. در این مدرسه همش دم از سران فتنه زده میشه ولی اگر بر علیه سران فتنه صحبت کنی با برخورد شدید از طرف مسولین مواجه می شوی
دولت هاشمی در راستای دولت موسوی بود ودولت خاتمی در راستای دولت هاشمی ودولت روحانی نیز در راستای دولت خاتمی است
"حراست " !؟
حراست از چه چیزی ؟
حراست از اهداف حسین فریدون و نهاوندیان ؟!
حسين
Iran, Islamic Republic of
اين سيستم به چالش كشيدن نيروهاي حزب الهي چيز جديدي نيست قبلا كه اين اصلاح طلبها جايگاهي نداشتند تا به بچه هاي انقلابي مي رسيدند با نيش و كنايه حرف مي زدند و با تمسخر صحبت مي كردن الان كه در منسب قدرت هستند به شدت تمام منكوب مي كنند و تا آنجايي كه بتوانند بچه ها را يا از كار بيكار يا از پست واقعي خود كنار مي گذارند
بالاخره آقاي روحاني سرهنگ كه نيست حقوقدانه و قص علي هذا
یک طرفه به قاضی نروید چون راضی بر می گردید.
علی
Iran, Islamic Republic of
اصلاجای نگرانی نیست چون با"کلید" آمده نه با"داس"
United Kingdom
و چه راحت ما قضاوت میکنیم و رای صادر میکنیم.
تا صحبتهای طرف مقابل را نشنیده اید ، قضاوت نکنید.
بی نام
باسلام خدمت هم وطنانم این از نشانه های آخرالزمان است که انسانهای باارزش کنار گذاشته می شوند
آن مرد با داس آمد
ببخشید
آن مردِ حقوق دان با داس آمد
آن مردِ حقوق دان داس به دست با اتوبوس آدم آورد
آن مردِ حقوق دان داس به دست درون چندین اتوبوس چند نفر از بستگانًش نیز بودند.
آن مردِ حقوق دان با شعار آمد
آن مردِ حقوق دان با شعار بدون عمل آمد
و
. . . .
محمد
Iran, Islamic Republic of
و آن مرد داس به دست با بغض و کینه از ...... عزیز برای قلع و قمع کردن ارزشها،اعتقادات،نظام ،ولایت و. طرفداران آن آمد.ان شاءالله داسش گردنش رو بزنه
لفظ نیروی ارزشی به خود دادن دیگه نوبره
خوب این خانم را احمدی نژاد گذاشته بوده و مورد اعتماد نبوده به همین سادگی
اگه اینجوری باشه هر رئیس جمهوری عوض شه باید کارمندان رو اخراج کنه؟
محمد
همونطور که احمدی نژاد اینکارو کرد
برجام
احتمالا این موارد هم بخشی از الزامات برجام بوده که باقی مانده های دولت قبل و دارای گرایش بسیج به مثابه کلاهک هسته ای هستند و باید از صحنه خارج شوند.
امیدوارم به حق امام زمان عج برای دور بعدی ریاست جمهوری .....
ایرانی
United States
و به این میگویند نفوذ. براحتی نهاد ریاست جمهوری رفته زیر یوغ فتنه گران.
پارسا
سلام.دقیقا بنده همین پست را در یکی از استانداری ها داشتم به همین شیوه بر کنار شدم.
Iran, Islamic Republic of
این خانم خدا می داند به چه دلیلی خارج شده؟!
هیچ کس نمیگه که ماست من ترشه!!!
واقعععا نمیدونین چرا اخراج شده؟
چون بی شناسنامه و بی سواد بوده
بنده با این خانم به مدت یک سال تقریبا همکار بودیم جز اخلاص در کار و کار برای خدا هیچ چیزی از ایشون ندیدیم.
این چه قضاوتی است که شما دارید؟؟؟؟!!!!!!
وای بر ما از روزی که در محضر قاضی شاهد باید جوابگو باشیم.
ایشون از کسانی بودند که زمان همکاری در نهاد با نهایت ادب و متانت و اخلاص کار می کردند.
خدا که میداند. منتهی ما هم باید بدانیم. ضمنا شما لااقل به حرف خودت عمل کن و با قضاوت نکردن، ملتی رو شاد کن.
فدایی ولایت
با سلام و عرض ادب
جسارتا همکار عزیز درسال گذشته طی یک لیست ۳۲ نفره
با امضاء ریس دفتر نهاد و ریس مرکز حراست که خود از پیروان سران فتنه هستن و موافقت وزیر کسل و ضعیف آموزش و پرورش انتقال اجباری داده شدن که این عزیزان از نخبه گان و تحصیلات عالیه و مدیران دولت گذشته بودن و هفتاد درصد انها از ایثارگران و فرزندان شهداء بودن حالا هموطنان قضاوت نمایند .
من انقلابی ام
امت حزب الله!
آیا زمان آن نرسیده که جوابی دندان شکن به بی حیایی این افراد رسوخ کرده در عالی ترین و بالاترین ارگان های تصمیم گیری کشور داد؟
آیا دلداری دادن دردی را درمان می کند؟
Romania
ملت پاسخ شما را در پای صندوقها دادند اخوی
از رییس جمهوری که تفکراتش رو از اقای سریع القلم میگیره بیش از این انتظاری نیست
سلام خدمت خواهر بسیجی خودتان را ناراحت نکنید تمام وزارت کشور سیاسی کاری است و افرادی را سرکار می آورند که موافق خط فکری خودشان باشد
یکه
باسلام خواهرم شما از نهادریاست جمهوری گفتی که درآنجا برای حفظ ظاهر هم که شده مجبوراکمی رعایت کنند ولی درشهرستانها بخصوص شهرستانهای کوچک ادارات وفرمانداریها همان ظاهرسازی درآنجا رعایت میکنند راهم کنار گذاشته اند اگر بخواهید آخوند بازی وتحجر گرایی کنید جایتان اینجا نیست خواستم خدمتتان بگویم شماتنهانیستی
محسن
تازه من شماره نامه من بابت استخدام سهميه معلولان به شماره 900/92/39515 از بهزيستي به اموزش پرورش درتاريخ10/4/92 بود كه با خفت بيرونم كردند چون قبوليم زمان احمدي نزاد بود
بنده هم کارمند یکی از سیاسی ترین دستگاههای دولتی هستم. متاسفانه در این دستگاه هم روی افراد اصولگرا و بسیجی حتی از ناحیه مسئولین و حتی از ناحیه حراست که دست نشانده مسئولین هستند جفا میشود.
حسینی
خواهر گرامی بنده هم مثل شما از ریاست جمهوری اخراج شدم یکسال است با نامه حراست ،بدون دلیل و بعنوان چابک سازی نهاد در صورتی که هر روز به نیرو های از طریق حراست اضافه میشود.
بنده خدا
ان روزي كه به صورت گزينشي استخدام شديد فكر عدالت فرصت برابر شغلي و مساوات نبوديد?اميدوارم روزي هر چه نشاني از احمدي نژاد دار از صحنه روزگار پاك گردد
محمد
دقت نکردی که گفت از طریق گزینش از بین صدها نفر انتخاب شده است.
Ramin
United States
متاسفم برات
کل ملت رو که نمی تونید حذف کنید... بالاخره جواب تمامیت خواهی خودتون رو روزی می گیرید
کاظم
Romania
اينها عروسک خيمه شب بازى ميخواهند نه نيروى ارزشى
دولت حسينغلى خانى :
Romania
عجب توقعاتى بيسوادى هاى بي شناسنامه ازما دولت راست
روده ببخشين اشتباه شد دولت راست گويان ، دارندهااااا !!!


نامردا درجش نميكنن ،
نصری
معرفت اینها بیشتر از این نیست
کاش مسئولین کشورمان بجای جناح بندی به فکر خدمت به مردم باشن
Iran, Islamic Republic of
در سازمان گمرک هم تقریبا همین موضوع اتفاق افتاده - بنابراین اتفاق جدیدی نیست
من
با سلام .فقط یک سوال .اگر بیرونتان نمیکردند باز هم همین طوری حرف میزدید .یعنی از این حرفهای شما بر نمی آید که خدمت به قبلی ها برخدمت به مردم ترجیح دارد .بهرحال برای شما کار زیاد است ...
بهنام
هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه
ناشناس
اول خیلی ناراحتم که بیکار شدین.
ولی اینو سیاسی کردن کار درستی نیست.
من هم سراغ دارم افرادی که در بعضعی از ادارت که مومن واقعی بودن نه به شکل تظاهر اخراج شدن البته در زمان دولت نهم.
خدا کنه دیگه نیرو به صورت قراردادی نگیرن فقط رسمی که چنین اتفاقاتی پیش نیاد
این آقای خواهرزاده رییس جمهور که گفته شد، اصلا مرکز ارتباطات مردمی را در شان!!!!!!!! خود نمی داند ،چه برسد بخواهد به واحد پذیرش که محل رفت و آمد مستضعفین و محرومان جامعه که اکثرا از شهرستان های دور آمده اند، سر بزند.
مجید اسماعیلی
باید حرف طرف مقابل را هم شنید. وقتی حراست دخالت می کند حتما مدرکی علیه شما وجود داشته است.
سید
پروژه نفوذ را جدی بگیریم
اونایی که نظر می دهند و درد دلهای این خانم محترم دلسوخته انقلابی را به سخره می گیرند ،منتظر قهر خدا باشند
و اما ریاست جمهوری روحانی امتحانی است سنگین برای یک عده ضد ولایت فقیه و غربگرا و اگر بدین شکل ادامه دهند ،بالاخره رسوا و ذلیل خواهند شد
کمی صبر باید کرد ،سحر نزدیک است
والعاقبه للمتقین
وای .باید فاتحه ی دولتی که کمک کردن به مردم رو گدا پروری میدونه و به جای اشتغالزایی .اشتغالزدایی میکنه باید خواند .و مسلما جواب این افراد از طرف اوستا کریم خیلی سخت خواهد بود
انکی صبر سحر نزدیک است
بنده خدا
سلام خدمت اين خواهرگرامي
زياد غصه نخوريد زيرا بنده هم مثل داستان شما بسرم آمد با اين تفاوت كه من تخلفات خود مديران نظارتي را نشانشان دادم وبرنتافتند ومودبانه گفتن سريع از اينجا برويد وگرنه اخراج تان ميكنيم آنهم در يك واحدنظارتي؟؟ بعداز15سال خدمت صادقانه حذف شديم...بهمين راحتي
واقعا قسم خوب نیست بنده راهم به جرم نیروی ارزشی از محل کارم اخراج کردنند اما به لطف خدا هیچ اعتنائی به انها نکردم وجواب عالی عالی از طرف خداوند رحمن ورحیم گرفتم ویک نکته باید فعالیت رابیشتر کرد تا انشالله نظام اسلامی همیشه پیروز باشد وبه فرموده امام عزیز به دست نا اهلان نیفتد
علی
سلام
خیلی خوب است که مشکلات مردم را بیان کنید ولی بدون حب وبغض.
ودیگر اینکه اولین بار است که یک بسیجی از سال همدلی دولت ومردم یاد کرد .
فقط این را بدان که تعداد کارمندان ژاپن که جمعیتی بیشتر از مادارد 300 هزار نفر است وتعداد کارمندان کشور ما 4میلیون نفر ؟؟