کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اقتصادمقاومتی؛ تنها راه فرار از رکود

18 اسفند 1394 ساعت 9:48

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با اشاره به مهمترین اولویت های مجلس دهم، گفت: تنها راه چاره برای برون رفت از رکود اقتصادی، عمل به مبانی اقتصاد مقاومتی است و باید به دور از حاشیه سیاست اقتصاد مقاومتی اجرایی شود.


به گزارش جهان، ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به مهمترین اولویت‌های مجلس دهم اظهار داشت: نمایندگان مجلس آینده باید اخلاق و معنویت را سرلوحه کارهای خودشان قرار بدهند و در عین حال همراه با تعامل منطقی با دولت، انتقادات سازنده را هم در جهت بهبود وضعیت کشور فراموش نکنند.

وی با بیان اینکه مجلس دهم باید توجه ویژه‌ای نسبت به بهبود وضعیت معیشتی مردم داشته باشد، تصریح کرد: نمایندگان باید در مقاوم‌سازی اقتصاد کشور با تکیه بر سیاست اقتصاد درون‌زا تلاش ویژه ای داشته باشند چرا که در غیر اینصورت کشور دچار خسارت‌های جبران ناپذیر خواهد شد و دشمنان به راحتی خواهند توانست امنیت اقتصادی کشور را تهدید کنند.

رئوفیان خاطرنشان کرد: تنها راه چاره برای برون رفت از رکود اقتصادی، عمل به مبانی اقتصاد مقاومتی است و باید به دور از حاشیه سیاست اقتصاد مقاومتی اجرایی شود. متاسفانه شاخص‌های اقتصادی کشور وضعیت مناسبی ندارند و لازم است از تمام استعدادهای داخلی برای حل مشکلات استفاده شود.


کد مطلب: 478639

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/analysis/478639/اقتصادمقاومتی-تنها-راه-فرار-رکود

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com