چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - 6 Dec 2023
 
۰

پخش مستند «ارباب رخنه‌ها» از شبکه یک

سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۸
کد مطلب: 453542
هنوز چند ماهی از توافق هسته‌ای ایران و آمریکا نگذشته است که تلاش‌های دولت ایالات متحده برای نفوذ همه‌جانبه به ایران حجم بیش‌تر و ابعاد گسترده‌تری پیدا کرده‌است.
به گزارش جهان، مجموعه مستند ارباب رخنه‌ها با همین موضوع از سه شنبه شب روی آنتن شبکه یک می‌رود. قسمت اول این مجموعه با عنوان «مزه مذاکره» نمایش‌گر تلاش‌های آمریکا برای این نفوذ گسترده است. این مستند سه شنبه دوازدهم آبان، ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک پخش می‌شود.

برنامه ثریا با توجه به شرایط و مراحل حساس به وجود آمده بعد از برجام مجموعه مستندی را با نام ارباب‌رخنه‌ها برای پخش از شبکه اول سیما تولید کرده است. اولین قسمت از این مجموعه با نام «مزه مذاکره»، در دو اپیزود متفاوت به موضوع نقشه‌های رخنه آمریکا در ایران می‌پردازد. در پرده اول این مستند با عنوان ارتش سری ، مدل آمریکا برای فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و پیاده‌کردن دقیق این مدل برای ایران و غفلت برخی نهادها در ایران با محوریت هجوم کالاهای مصرفی غربی و ترویج سبک زندگی آمریکایی به بازار داخل بررسی شده است.

پرده دوم با عنوان سودای بازگشت نیز با مروری بر اسناد آشکار مراکز تصمیم‌ساز در غرب به تلاش‌های دولت آمریکا برای اثر‌گذاری روی شخصیت‌های سیاسی ایران و تمایل برخی از این اشخاص به شکستن تابوی مذاکره با آمریکا و تداوم مدل مذاکرات هسته‌ای به سایر موضوعات می پردازد.

این مستند جدید ثریا، سه شنبه دوازدهم آبان ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *