کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امیدواری تنابنده برای ساخت «پایتخت۵»

16 تير 1394 ساعت 12:07

محسن تنابنده با اشاره به اینکه مردم از سریال «پایتخت» توقع بالایی دارند که حق آنهاست و این کار گروه را سخت تر می‌کند، عنوان کرد مطمئنا اگر حمایت مردم نبود «پایتخت» هم ادامه پیدا نمی‌کرد.


به گزارش جهان به نقل از مهر، محسن تنابنده بازیگر و سرپرست نویسندگان سریال «پایتخت» اظهار کرد: مخاطب فقط اثر را در قاب تلویزیون می‌بییند و توقع دارد تا با اثری با کیفیت روبرو شود. او مسئولیتی در قبال محدودیت‌ها و فشار کاری ما ندارد و ما مسئولیم در هر شرایط به خواسته و نیاز مخاطب پاسخ شایسته بدهیم به همین دلیل هدف ما جلب نظر مردم است نه منتقدان.

وی با گلایه از برخی منتقدان افزود: ساخت یک مجموعه تلویزیونی که بتواند به سلایق متنوع و مختلف مخاطب پاسخ دهد کار دشواری است و سریال «پایتخت» همین که به سری چهارم خود رسیده یعنی تا حد زیادی در این زمینه موفق بوده و نتایج نظر سنجی سازمان نیز موکد همین معناست. اما متاسفانه برخی از منتقدان بدون شناخت از فرایند سریال‌سازی و دشواری‌های آن و علی رغم استقبال بالای مردم از «پایتخت» آن را مورد بی مهری قرار می‌دهند.

بازیگر نقی معمولی ادامه داد: قطعا «پایتخت ۴» واجد ضعف و کاستی‌هایی متاثر از زمان محدود و فشردگی تولید است. متاسفانه فقدان یک برنامه ریزی دقیق و عدم فرصت کافی در تولید مجموعه‌های نمایشی موجب شتابزدگی و افت کیفیت می‌شود که این معضل دامن‌گیر بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی بوده که باید راه حلی جدی برای آن پیدا کرد.

به گفته تنابنده سریال «پایتخت» همچنان ظرفیت دراماتیکی برای ادامه دار شدن دارد و در صورت اصرار مردم و حمایت سازمان می‌توان به تولید «پایتخت۵» امیدوار بود.


کد مطلب: 432055

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/analysis/432055/امیدواری-تنابنده-ساخت-پایتخت۵

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com