چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 Aug 2022
 
۱۵
۱۱
رئیس رسانه ملی اعلام کرد

آخرین نظرسنجی از میزان اعتماد ملت ایران به آمریکا

۷۰درصد مردم ایران معتقدند آمریکابه تعهداتش پایبند نخواهد بود
جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب: 423850
رئیس رسانه ملی گفت: بر اساس نظر سنجی صدا و سیما طی سه روز گذشته حدود ۷۰ درصد مردم ایران معتقدند که آمریکایی ها در مذاکرات هسته ای به تعهدات خود پایبند نخواهند بود.
آخرین نظرسنجی از میزان اعتماد ملت ایران به آمریکا
به گزارش جهان به نقل از مهر، محمد سرافراز پنج شنبه شب در مراسم افتتاح طرح های فنی و عمرانی مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی اظهارکرد: ملت ایران با مواضع رهبر انقلاب در خصوص عدم پایبندی آمریکایی ها به توافقات هسته ای همراه هستند.

وی با بیان اینکه در مذاکرات هسته ای طرف مقابل از ابتدا با رویکرد زیاده خواهی و تحقیر وارد میدان شده، افزود: مواضع مستحکم رهبر معظم انقلاب و بیانات ایشان پاسخ زیاده خواهی را داده است.

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه مردم با زیاده خواهی ها و مواضع تحقیر آمیز و تهدید آمیز دشمنان مخالف هستند، گفت: این نشان از پشتیبانی و همراهی ملت ایران با رهبر معظم انقلاب است.

وی تصریح کرد: طبق نظر سنجی که توسط این سازمان صورت گرفته ۷۵ درصد افراد شرکت کننده در طرح معتقدند اگر توافقات به نتیجه نرسد مقصر آمریکایی ها هستند.

وی عنوان کرد: همچنین در این نظر سنجی ۶۴ درصد مردم موافق بی طرفی رسانه ملی در پخش نشست های مربوط به مذاكرات هسته ای بوده اند.

سرافراز با بیان اینکه صدا و سیما تلاش دارد تا قدرت تحلیل مردم و آگاهی آنان را نسبت به بحث مذاکرات هسته ای بالا ببرد، گفت: ۷۲.۹ درصد مردم در این نظر سنجی اعلام کرده اند اگر مذاکرات هسته ای به توافق نرسد باید غنی سازی در ایران ادامه پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به جنایات عربستان در یمن گفت: عربستان در تجاوز به یمن همانند اسرائیل در غزه عمل می کند.

رئیس رسانه ملی با بیان اینکه اسرائیل با بهانه گیری رسانه ای مردم فلسطین را بمباران کرد، ادامه داد: عربستان حتی بدون دلیل و جنایتکارانه تر از اسرائیل زیر ساختها و مردم مظلوم یمن را به خاک و خون کشیده است.

سرافراز با بیان اینکه عربستان با ارتش، قبایل، اهل سنت و ملت یمن می جنگد اما طوری وانمود می کند که فقط با شیعیان در حال جنگ است، گفت: آل سعود با اقدامات وحشیانه در یمن زمینه نابودی خود را فراهم کرده است.

رئیس سانه ملی در ادامه به اهمیت طرح های ارتباطات زمینی اشاره کرد و افزود: توسعه ارتباطات زمینی به عنوان سیگنال های ارتباطی با جهان در دستور کار صدا و سیما است.

سرافراز با اشاره به موفقیت های مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز بیان داشت: در این مرکز افراد پر انگیزه و پرتلاشی کار می کنند که امید است این موفقیت ها و حرکت های رو به جلو ادامه داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رضا
بنظرم بیش از این بلکه صد درصد بی اعتماد و امریکا عهدشکن و به تعهداتش عمل نخواهد کرد هچنانکه در سابقه اش هم مضبوط است و از ما کسی راجع به بی اعتمادی به امریکا سوال نکرده است
ای وای نگو اصلاح طلبا ناراحت میشن آرزوها داشتن
کاش میزان محبوبیت دولت رو هم اعلام کنند !ایا بالاتر از 20 درصد هست؟
United States
کمتر از این حرفاست !!!!
کلاه قرمزی
ببخشین تو این نظر سنجی می خواستم ببینم کیکو ساندیسم میدادن؟؟؟
شما که خوب نظرسنجی میکنی آمار رضایت مردم از صدا و سیما رو هم در بیار
احسان
به به رئیس رسانه میلی !!!
تازه مسلمان نروژی مقیم ایران
راجع به پیام های تبلیغاتی رسانه ملی که ترویج و اشاعه مصرف پرستی و تجمل گرایی در سطح جامعه ایران میکند هم یک نظرسنجی بکنید بدنیست
سیاح
Iran, Islamic Republic of
آن ۳۰% فقط ماهواره نگاه می کنند و به اطلاعات خود از تاریخ خیانتهای آمریکا چیزی اضافه نمی کنند
ای کاش تیم مذاکره کننده و دولت هم از این هفتاد درصد بودند
رزمنده جنگ
Iran, Islamic Republic of
آیا وظیفه صدا سیما نظر سنجی از مردم است و معیار و شاخصهای نظر سنجی چه بوده است ؟