کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دیدار سردار سلیمانی با نصرالله و حضور بر مزار مغنیه +عکس

10 بهمن 1393 ساعت 14:42

فرمانده سپاه قدس ۴۸ ساعت بعد از تجاوز دشمن صهیونیستی به «قنیطره» با دبیر کل حزب‌الله در بیروت دیدار و علاوه بر حضور در مجلس ختم «جهاد مغنیه» بر سر مزارش حضور پیدا کرد.


به گزارش جهان به نقل از مهر، سرلشگر «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ۴۸ ساعت بعد از تجاوز دشمن صهیونیستی به حومه شهرک «قنیطره»‌ سوریه، به بیروت رفت و بلافاصله با «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان و شماری دیگر از مقامات مقاومت اسلامی لبنان دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

تلویزیون المیادین در برنامه «خط النار» با اعلام این خبر، افزود: سردار سلیمانی بعد از دیدار با سید حسن نصرالله به منزل شهید «جهاد عماد مغنیه» در ضاحیه جنوبی بیروت رفت که در آنجا مجلس ختمی در حال برگزاری بود، و شهادت جهاد را تسلیت گفت. ابوعماد پدر بزرگ جهاد مغنیه و شمار دیگری از اعضای خانواده مغنیه از سردار سلیمانی استقبال کردند.


غسان بن جدو مدیر شبکه المیادین در برنامه «خط النار» که دیشب پخش شد در خصوص دیدار سردار سلیمانی با سید حسن نصرالله گفت: او ۴۸ ساعت پس از حادثه با سید حسن نصرالله دیدار کرد. این دیدار صرفا به بیان تسلیت برای شهدای حزب‌الله و ایران محدود نشد و در این دیدار درباره مسائل جاری (از جمله حمله قنیطره) صحبت و رایزنی شد.

بر اساس این گزارش سردار سلیمانی بعد از حضور در مراسم ختم شهید عماد مغنیه در منزلش به بارگاه «دو شهید» رفته ضمن قرار دادن تاج گل بر مزار شهیدان عماد و جهاد مغنیه برای آنها فاتحه قرائت کرد.

این گزارش می افزاید سردار سلیمانی همان شب به تهران بازگشت.


کد مطلب: 404680

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/analysis/404680/دیدار-سردار-سلیمانی-نصرالله-حضور-مزار-مغنیه-عکس

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com