جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - 19 Aug 2022
 
۲
۱۰
لابی ها برای قدرت گیری در وزارتخانه

بازداشتی جریان انحرافی در ورزش چه می کند؟

دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۸
کد مطلب: 374605
فرد نزدیک به جریان انحرافی که سابقه بازداشت را نیز دارد، این روزها درصدد نزدیک شدن به مقامات وزارت ورزش است.
بازداشتی جریان انحرافی در ورزش چه می کند؟
به گزارش جهان، این شخص که ریاست یک فدراسیون را نیز برعهده دارد، از نزدیکان سرکرده جریان انحرافی بوده که سابقه دوستی محکمی هم دارند. در حقیقت، وی حلقه وصل این جریان در ورزش بوده است.

وی که سابقه بازداشت به دلایلی خاص را نیز داشته، این روزها در تلاش است تا با همکاری یک دلال رسانه ای به مقامات وزارت ورزش نزدیک شود. وی در پی آن است تا از این طریق به وزیر نیز نزدیک شده و سمتی در وزارت خانه به دست آورد.

این فرد از طریق دلال رسانه ای که اکنون در ورزش نیز سمتی نداشته، به برخی افراد وابسته به مقامات اجرایی کشور نزدیک شده است تا از طریق آنان وزیر ورزش را تحت فشار قرار دهند و جایگاهی به دست آورند.

این رئیس فدراسیون برای انتخابات جدید فدراسیون اش نیز با موانعی در پرونده اش مواجه است که موجب شده تا تأیید صلاحیتش در ابهام باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Finland
کم کم داره معلوم میشه که این حلقه انحرافی دست پرورده خود فتنه گران بودند ...
فاضل
خداییش وبینی و بین الله شما باور داری که جریان انحرافی بوده اصلا؟یقین داری؟چرا به این راحتی تهمت میزنی؟جهان نیوز لا اقل آزاده باش.اگه خیلی منصفی یه مصاحبه بدون سانسور از مشایی بگیر و بذار ببینم قضاتها چه خواهد بود.منتشر کن
علي
Iran, Islamic Republic of
جريان انحرافي وجود خارجي نداره داداش هنوز نهميدي
United Kingdom
چه کسی؟
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
لطف کنید 2 سال لیگ رو تعطیل کنید ...ببینیم عوامل وبقیه چطوری نون می خورند
United States
جهان حالت خوبه الان سال 90 نیستا تو در مورد جریان انحرافی مطلب گذاشتیا یه نگاهی به تقویم بنداز سال 93 است دیگم انقدر ..... تحویل خلق اله نده .
اینکخ اینجوری مبهم حرف میزنی ، اعصاب آدمو خرد میکنی!

خُب اسمشو بگو دیگه!
مبهم حرف زدن برای این است که ادم مواردی را که هم از ان اطمینان ندارد می تواند مطرح کند و ایجاد ابهام نماید و اگر راست بود که فبها و اگر دروغ هم بود به راحتی قابل تکذیب است
تمام مشکل جریان انحرافی حمایت کورکورانه تیم فکری شما از دولت قبلی بود نه سایر افراد
خب چرا اسم نمیبرید؟ فقط بلدید اتهام بزنید و آبروی دیگران رو ببرید؟!