سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - 18 Jan 2022
 
۰

شرکت۱۴هزاردانشجودر دوره‌های خط امام

شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۹
کد مطلب: 369864
رئیس سازمان بسیج دانشجویی از شرکت ۱۴ هزار دانشجوی بسیجی در دوره‌های آموزشی تشکیلاتی خط امام خبر داد.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اعلام برگزاری ۳۲ دوره استانی خط امام در ۳۲ استان کشور و برگزاری چهار دوره متمرکز در شهرهای مشهد و تهران، گفت: به دنبال این هستیم که دانشجوی بسیجی امروز، اشراف حداکثری در اندیشه های امام پیدا کند، چرا که معتقدیم اشراف بر روی اندیشه های امام، اشراف بر روی گفتمان انقلاب اسلامی را به دنبال خواهد داشت.

به گفته وی این دوره‌ها تحت عناوین خط امام مسئولان بسیج دانشجویی، خط امام مسئولان سیاسی، خط امام مسئولان فرهنگی و خط امام مسئولان سازندگی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های سراسر کشور در شهریورماه برگزار خواهد شد که خط امام مسئولان بسیج دانشجویی در قالب سه دوره هزار نفره خواهر و برادر در مشهد و خط امام مسئولان سیاسی، فرهنگی و سازندگی در آبعلی تهران به انجام خواهد رسید.

حیدری راه خروج از بن بست‌های فرهنگی، سیاسی و فکری و وحدت حول محور ولایت را اشراف بر نگاه‌های اندیشه ای امام دانست و گفت: معتقدیم تنها راه صیانت از مسیر درست انقلاب اسلامی اشرافیت حداکثری بر اندیشه‌های امام در قالب خط امام است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *