کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

خاطره جدید از هاشمی/ گلایه امام(ره) از رهبر انقلاب در خواب!

27 اسفند 1392 ساعت 12:22

آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطره هشتم اردیبهشت سال ۶۹ به بیان خواب جالبِی از رهبری پرداخته که در آن امام ازایشان گلایه ای دوستانه درباره پیام نوروزی کرده بودند .


به گزارش جهان به نقل از مشرق، خاطرات جنجالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره بزرگان نظام به خصوص حضرت امام خمینی (ره)ٰ چندی است که جنجال های فراوانی را بوجود آورده است و پیر سیاست بعد از هر جنجالی، با عقب نشینی از موضع قبلی خود، تقصیر را به گردن دیگر افراد می‌اندازد.

گلایه امام خمینی از رهبر انقلاب در خواب نوروزی!پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، در جدیدترین خاطره، وارد نقل خاطره ترکیبی از مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در حمایت از هاشمی رفسنجانی شده است.

گزیده خاطره هشتم اردیبهشت ماه ۶۹ ایشان بدین شرح است :

عقد ازدواجِ يك جانباز و خانواده شهيد را به همراه آقاى[محسن] قرائتى، [نماينده ولي فقيه در نهضت سوادآموزي] بستيم؛ هديه‌اى دادم.

آقاى[سيدحسن] فيروزآبادى،[رييس ستاد فرماندهي‌كل قوا] و [محمد]فروزنده، [جانشين ستاد فرماندهي‌كل قوا]، از سوى رهبرى، چك يك ميليون تومانى را كه همراه نشانِ درجه‌يك فتح است، براى من آوردند.

شب با احمدآقا و آقاى خامنه‌اى جلسه داشتيم. فیلم خاکسپاری امام را ديديم؛ آنجا كه كفن امام را مردم پاره كرده‌اند، بخشى از بدن امام عريان شده است؛ نظرمان اين شد كه اشكالى در پخش آن از تلويزيون نيست. درباره جواب به نامة صدام و مسايل ديگر سياست خارجى هم صحبت كرديم.رهبرى گفت،شبِ عيد نوروز، بعد از شنيدن پيام‌هاى نوروزى از تلويزيون، خواب رفته و امام را خواب ديده‌اند كه معترضانه و دوستانه به ايشان گفته‌اند، چرا در پيام نوروزي اسم رييس‌جمهور را نبرده‌اند و ايشان جواب داده‌اند، فردا در صحبت عيد جبران مى‌كنند.

چندی پیش نیز نقل خاطره هاشمی رفسنجانی درباره مخالفت امام خمینی (ره) با شعار مرگ بر آمریکا، با مخالفت های بسیاری از بزرگان و دلسوزارن انقلاب روبرو شد و ضربه سنگینی بر اعتبار و صداقت هاشمی رفسنجانی در نقل قول و خاطره وارد شد.


کد مطلب: 350649

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/analysis/350649/خاطره-جدید-هاشمی-گلایه-امام-ره-رهبر-انقلاب-خواب

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com