سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۱۶
۱۰۰

دو تقلب بزرگ در انتخابات/ اعتراض شدید روحانی به سران فتنه

يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۴۳
کد مطلب: 335364
با توجه به سند غیرقابل انکار یاد شده، به آسانی می‌توان نتیجه گرفت که 13 میلیون رأی میرحسین موسوی در انتخابات سال 1388 با «تقلب» و کلاهبرداری از مردم به دست آمده و اصحاب فتنه در جریان انتخابات یاد‌شده دست به تقلب بزرگی زده بودند. آیا غیر از این است؟!
دو تقلب بزرگ در انتخابات/ اعتراض شدید روحانی به سران فتنه
به گزارش جهان، حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:
شواهد و دلایل غیرقابل تردیدی که به آن اشاره و استناد خواهیم کرد به‌وضوح نشان می‌دهد اصحاب فتنه دوبار در انتخابات ریاست جمهوری -88 و 92- دست به تقلب زده‌اند و هر دو بار تقلب بزرگ آنان با رسوایی بزرگتر روبرو شده است. قبل از ورود به موضوع اصلی یادداشت پیش‌روی گفتنی است ساز و کار اجرایی و چرخه قانونی انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به گونه‌ای است که کمترین امکانی برای تقلب باقی نمی‌گذارد. این واقعیت و نکته بدیهی را نه فقط دوستان، بلکه دشمنان تابلودار نظام نیز انکار نمی‌کنند.

و اما، دو تقلب بزرگ سران و عوامل فتنه در دو انتخابات ریاست جمهوری 88 و 92 بیرون از چرخه و بستر اجرایی و قانونمند انتخابات صورت گرفته است. چگونه؟ بخوانید؛

1‍- فرض کنید یک مرکز اقتصادی با صدور اطلاعیه‌های پی‌درپی مردم را به خرید سکه طلا دعوت کرده و بهای سکه‌ها را پیشاپیش از خریداران دریافت کرده باشد، اما هنگامی که زمان تحویل سکه‌ها فرا می‌رسد معلوم می‌شود جنس سکه‌های پیش‌فروش شده از «طلا» نیست. آیا این اقدام پلشت غیر از «تقلب» هیچ مفهوم و معنای دیگری می‌تواند داشته باشد؟ بدیهی است که پاسخ این سؤال منفی است.

 اکنون به تبلیغات انتخاباتی گسترده اصحاب فتنه و نامزد ریاست‌جمهوری آنان باز می‌گردیم؛ «... برای ما پیروی از خط امام(ره) یک اصل غیرقابل خدشه است... من با قبول ولایت فقیه وارد انتخابات شده‌ام... ولایت فقیه همواره جامعه ما را از کودتاها و دیکتاتوری‌ها حفظ کرده است... قانون اساسی میثاق ملی است... ما آمده‌ایم که از جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم... عشق من آقای خامنه‌ای است... در پی رقابت سالم  انتخاباتی هستیم و به همه قوانین احترام می‌گذاریم.» و...

سران و عوامل فتنه و نامزد انتخاباتی آنها، میرحسین موسوی تا آخرین ساعات قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دهم- 22 خرداد ماه 88- روی شعارهای ارزشی یاد شده و وفاداری و پایبندی خود به آنچه درباره بینش و منش خویش به مردم گفته بودند اصرار داشته و تأکید می‌ورزیدند، بنابراین بدیهی است آرای 13 میلیونی میرحسین موسوی، رأی مردم به هویتی بود که وی و اصحاب فتنه از او ترسیم کرده و آدرس داده بودند. اما، فردای روز انتخابات و بعد از آن که نتیجه انتخابات را به سود خود ندیدند تمامی آنچه را که درباره بینش و منش خود اعلام کرده و بر آن اصرار ورزیده بودند، زیر پا گذاشتند و ماهیت واقعی خود را که در تضاد آشکار با هویت قبلاً اعلام شده بود، برملا کردند.

مدعیان خط امام(ره)، تصویر مبارک حضرتش را پاره پاره و لگدمال کردند،  هشدارهای دلسوزانه و مکرر ولی فقیه را نه فقط نادیده گرفتند، بلکه در کمال بی‌ادبی و گستاخی علیه اصل ولایت فقیه شعار دادند. منافقانی که قانون اساسی را فصل‌الخطاب معرفی کرده و بر قانون‌گرایی خود به عنوان یک اصل غیر قابل تغییر تأکید ورزیده بودند، از تن دادن به راه‌کارهای قانونی پیش‌بینی شده در قانون اساسی و قوانین جاری کشور، سرباز زدند و آشوب‌های خیابانی را برای اجرای پروژه‌ای که مدیران بیرونی فتنه به آنان دیکته کرده بودند، برگزیدند. کسی که در تبلیغات انتخاباتی خود به دروغ شال سبز پیشنهادی «جان‌کین» را نشانه سیادت و ارادت خود به امام حسین علیه‌السلام جا زده بود، فتنه‌گرانی را که روز عاشورا به‌ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جسارت آشکار کرده بودند، «مردمان خداجوی»! نامید، مسجد را آتش زدند، نمازگزاران ظهر عاشورا را سنگباران کردند، از ملک‌عبدالله سعودی برای آشوب کمک مالی کلان گرفتند، مدال نتانیاهو را که از آنان با عنوان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران یاد کرده بود، با افتخار به سینه چسباندند و... وطن‌فروشانی که واژه «مفسد فی‌الارض» نیز با همه زشتی و پلشتی آن از معرفی هویت واقعی آنان عاجز است.

اکنون جای این سؤال است که آیا- نستجیربالله- 13 میلیون نفری که به میرحسین موسوی رأی داده بودند، مانند سران فتنه، وطن‌فروش و عامل سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس بوده‌اند؟ بدیهی است که پاسخ این سؤال منفی است. 13 میلیون نفر  رأی‌دهنده چه می‌دانستند که نامزد معرفی شده به آنان هویتی کاملا متضاد با آنچه درباره او اعلام کرده‌اند، دارد. آنها بعد از پی بردن به هویت واقعی اصحاب فتنه، خیلی زود به آنان پشت کردند و همراه با توده‌های چندده‌میلیونی مردم حماسه 9 دی را آفریدند.

با توجه به سند غیرقابل انکار یاد شده، به آسانی می‌توان نتیجه گرفت که 13 میلیون رأی میرحسین موسوی در انتخابات سال 1388 با «تقلب» و کلاهبرداری از مردم به دست آمده و اصحاب فتنه در جریان انتخابات یاد‌شده دست به تقلب بزرگی زده بودند. آیا غیر از این است؟!

2- «مردم زمانی که احساس کردند به باورها و ارزش‌های دینی و اعتقادی آنها توهین شده و بیگانگان خیال دخالت در حوزه‌های اخلاقی و اعتقادی آنان را دارند به حرکت درآمده، با حضور و اجتماعشان به بیگانگان پاسخ درخوری دادند. مردم برای حمایت از جناحی خاص به میدان نیامدند، آنچه مردم را به حرکت درآورد دلدادگی مردم ایران به عاشورا و ارزش‌های انسانی برآمده از آن بود. مردم با هدف دفاع از اسلام، اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی به حرکت درآمدند، چون احساس کرده بودند به فرهنگ عاشورا اهانت شده و بیگانگان زمینه را برای مداخله مناسب یافتند.»

مطلب فوق بخشی از اظهارات متعهدانه رئیس جمهور محترم کشورمان در تقدیر از حماسه 9 دی است که روز یکشنبه 8 دیماه در جلسه هیئت‌دولت بیان داشته‌اند. این اظهارنظر دکتر روحانی که از پیوند عمیق ایشان با اسلام و انقلاب و مردم خداجوی این مرز و بوم حکایت می‌کند بلافاصله با واکنش عصبی و خشم‌آلود اصحاب فتنه و برخی از مدعیان دروغین اصلاحات روبرو شد. چرا؟!

یک بار دیگر اظهارات رئیس جمهور محترم را مرور کنید. چه می‌بینید؟ ایشان، خروش چندده‌میلیونی مردم در نهم دی ماه 88  را برخاسته از غیرت‌دینی، مقابله با دخالت بیگانگان، دلدادگی به عاشورا و ارزش‌های انسانی برآمده از آن، خشم از اهانت به فرهنگ عاشورا، دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی و نظام و... می‌دانند.

آیا این همه دلدادگی به اسلام و انقلاب و نظام و خشم و خروش چندده‌میلیونی مردم  در اعتراض به سران و عوامل فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 نبود؟ بدیهی است که چنین بود و اگر اینگونه نبود، حماسه بزرگ و ماندگار 9 دی معنا و مفهومی نداشت. داشت؟!

بنابراین، بدون کمترین ابهام و تردیدی می‌توان نتیجه گرفت که جناب دکتر روحانی با اظهارات یاد شده خود به گونه‌ای صریح و آشکار علیه سران و اصحاب فتنه 88 موضع گرفته‌اند و همراهی فتنه‌گران با بیگانگان، اهانت سران و اصحاب فتنه به ساحت مقدس امام حسین علیه‌السلام و مقابله آنان با اسلام و نظام اسلامی و در یک کلمه خروج اصحاب و سران فتنه 88 از دایره نظام و همکاری وطن‌فروشانه آنها با بیگانگان و... را با صریح‌ترین اظهارات مورد شدیدترین اعتراض قرار داده‌اند. حالا خودتان قضاوت کنید، آیا بعد از مواضع صریح و متعهدانه رئیس جمهور محترم به اصحاب فتنه و جماعتی از مدعیان اصلاحات حق(!!) نمی‌دهید که از مواضع ایشان عصبانی و برآشفته باشند؟!

و اما، آنچه بیشتر و فراتر از اعتراض رئیس جمهور به جنایات اصحاب فتنه برای فتنه‌گران  تلخ و ناگوار بوده و هست، این که آقای روحانی با اظهارنظر صریح خود، از تقلب بزرگ سران فتنه در انتخابات ریاست جمهوری 92 پرده‌برداشته است. یعنی دومین تقلب بعد از تقلب بزرگ و رسوایی فتنه‌گران در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388. چرا؟! پاسخ روشن‌تر از آن است که نیازی به توضیح داشته باشد. مگر اصحاب فتنه آقای روحانی را نامزد پیروز اصلاحات نمی‌دانستند؟ و مگر برای معرفی ایشان به عنوان کاندیدای جبهه اصلاحات! آنهمه زبان نمی‌چرخاندند و کاغذ سیاه نمی‌کردند؟ تا آنجا که بسیاری از آنان در حرکتی هماهنگ با مدیران بیرونی فتنه 88، رمز پیروزی دکتر روحانی را در حمایت آقایان هاشمی و خاتمی از ایشان جا‌‌می‌زدند و حتی از بازگشت و احیای فتنه سبز! خبر می‌دادند. به بیان دیگر، با انتساب دروغین آقای دکتر روحانی به خود، دست به تقلب دیگری در انتخابات ریاست جمهوری 92 زده و مدعیان اصلاحات و اصحاب فتنه را پیروز انتخابات معرفی می‌کردند! و هرگز به روی نامبارک خود نمی‌آوردند که اگر برای پیروزی مدعیان اصلاحات کمترین احتمالی قائل بودند، نامزد رسمی خود آقای دکتر عارف را  مجبور به استعفاء نمی‌کردند و با صراحت از رأی حداکثر 7 درصدی مدعیان اصلاحات خبر نمی‌دادند و....

دکتر روحانی با اظهارات صریح و شایسته تقدیر خود نشان داد که ادعای سران و عوامل فتنه و برخی از مدعیان اصلاحات درباره انتساب ایشان به این جماعت آلوده فقط یک دروغ شاخدار است که از دومین تقلب بزرگ فتنه‌گران در انتخابات ریاست جمهوری خبر می‌دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


بهادر
France
فتنه که شوخی بود. اصلاح طلبان هم حواسشون نبود. چرا شما اینقدر به یه سوءتفاهم گیر میدین؟
شوخی بود؟ مرد حسابی همه تهران رو به آتش کشیدند بعد تو میگی شوخی بود؟! مثل اینکه ایران نبودی که اینجوری میگی
Iran, Islamic Republic of
آره دیگه شوخی شوخی آدم کشتند. آدم برهنه کردند. آبروی کشور را در سطح جهانی بردند. دشمن تشنه به خون مردم را دوباره زنده و جری کردند. اگه اینا شوخی شون بود جدی شون چیه دیگه؟
واقعا به این نتیجه رسیدم که باید ریشه شون رو زد.
بابا داره مسخره می کنه، جواب چیو میدی
اخه داشته تو همون خیابان که تهش لیزه قدم می زده
United States
کلا توهم بی خیالی و شوخی دارن
كربلائي
Iran, Islamic Republic of
شوخي توئي بچه جان.
شوخي انديشه توست بچه جان.
شوخي ارباب تو و خط فكر مسموم اوست بچه جان.
شوخي نوع زيستن تو و امثال توست بچه جان.
شوخي شبه آدم ها و شبه مردهائي مثل تو هستيد كه اين مملكت و آبرو و ناموس و شرف و اعتبارش بخاطر وجود شماها در خطر است .
Iran, Islamic Republic of
شما ببخش بابا بزرگ
United States
بابابزرگ کیه؟ ایشون
جانباز
برادرجان کمی رعایت ادب واحترام به عقایددیگران نشانه اصولگرایی است .شمایا شوخی میکنیدکه اصولگراوانقلابی هستیدیاسیره ومنش اصولگرایی وانقلابی بودن رانمیشناسید.به داستان خاکستروپیامبرعزیز اسلام مراجعه نمایید
از افعال معکوس استفاده کرده
سید حسین
Iran, Islamic Republic of
دمت گرم بهادر خان که خوب به صورت طنز، این جماعت فتنه گر را مورد مذمت قرار دادی.
من مثبت دادم به کامنتت به خاطر این زیرکی
کسانی هم که منفی میدهند حرفت را جدی گرفته اند.
....
سو تفاهم که جوکه عزیز دل. به همه اعتقادات مردم توهین کردن ... به افراد در خیابان ضرر رساندن به اموال عمومی خدشه دار کردن چهره کشور در جهان تلاش برای سرنگونی نظام...
محسن
بهادر جان ما معتقدیم استکبار با ما سر ناسازگاری و دشمنی (غیر متوهمانه!) دارد و در این راه طی سی و چند ساله بعد انقلاب کاری که از دستش بر آمده انجام داده تا ما را زمین بزند یعنی کار دیگری نبوده که به فکرش برسد و بتواند و انجام نداده باشد. شما بگو چنین موجودی ممکن است از فضای انتخاباتی و عقبه و بعد آن به نفع خودش بهره برداری نکند؟ ما که هر چه فکر کردیم بعید دانستیم که آنها بایستند و منتظر باشند که چه کسی رای می آورد و بعد بخواهند بد اخلاقی شان را ادامه دهند.
حالا معتقدیم سرفتنه آنجاست و مابقی عمله و اکله آنها هستند این دوستان هم که در اینجا فتنه گر معرفی می شوند علتش این است که مرز بندی انجام ندادند و همه اش تو اوت زدند. بابا به خدا خیلی از کسانی رو که به موسوی رای داده بودند تو راهپیمایی 9 دی دیدیم اگر آنها دلشان با مردم بود اینطوری عمل نمی کردند و اینقدر هم مورد بی مهری مردم واقع نمی شدند.یک کلام بازی خوردند و به خاطر مخالفت با احمدی نژاد به مردم پشت کردند.
اگه یکی به ناموست تعدی کنه میگی شوخی بود؟!!!
بابا، کشور رو به مرحله فنای عظمی بردند این شوخی بود؟!!!!
United States
متاسفانه اینا این چیزا حالیشون نیست
خيرخواه
Iran, Islamic Republic of
راست ميگه حواسشون نبود حرمت عاشورا و امام حسين رو شكستند!!
Iran, Islamic Republic of
اگر اقای روحانی نامزد اصلاحطلبان نبود پس چرا در اولین گفتگوی زنده ای که با رسانه ملی داشت ( اخبار ساعت 9 شبکه یک 92/3/24) از حمایت آقایان هاشمی و سید محمد خاتمی تشکر کرد؟!
زنده باد حاج حسین
United States
کور بشه چشم مخالفین بی منطق ایشون
سئا
Iran, Islamic Republic of
اين همه منفي؟؟؟ از عجيبم عجيب تره. معلومه بعضي ها از حاج حسين خيلي مي ترسند. پس::: زنده باد حاج حسين.
محمد
پس چرا سران فتنه رو محاکمه و اعدام نمیکنند؟
مگر تو جان دادی که میخواهی بستانی؟
Iran, Islamic Republic of
اگر به ناموست هم کسی ... کنه همین رو میگی یا تا بالای دار نره آروم نمیگیری ؟
United States
بعید نیست
غیرت اینا داستانه
استدلالت که مسخره است! اگر جان دادن با خدا بوده، خودش هم اگر دلش خواست می تواند بالای دار هم که رفته باشد، جانش را نگیرد. اگر فکر می کنی که کسی که حکم اعدام دیگری را صادر یا اجرا کرده او دارد جان طرف را می گیرد، پس با همین استدلال جان دهنده به او هم کسی غیر از خداست (مثلاً پدر و مادر فرد) آیا هر کس جان داد، همو باید جان بگیرد؟؟؟؟ شما هر چیزی به کسی می دهید، الزاماً خودتان پس می گیرید؟ یا هر چیز از دیگری می گیرید، خودتان به او داده بودید؟؟؟؟
ﻓﺘﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﻨﺎ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﻏﺎﯼ ﺷﺮﯾﻌﺘﻤﺪﺍﺭﯼ ﭘﺎﯾﮕﺎﻫﯽ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﭘﺲ ﺍﯾﻨﻬﻤﻪ ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﯿﻪ ؟
ایشون عصبانی نیست عزیزم
اما این که توهم یک عده جوگیر کار دست مملکت بده جای نگرانی داره
از قدیم گفتن توی دعوا از بچه همه چیز برمیاد متاسفانه حضرات افساد طلب نی نی کوچولوهایی هستند که تا بهشون بگن بالا چشمتون ابرو یا مردم به شما رای ندادن و مردم شما رو نمیخان به در و دیوار لگد میزنن وهمه چیز رو میشکونن.
این واقعا جای نگرانی و کنترل و اطلاع رسانی نداره عزیزم ؟
احمد
Iran, Islamic Republic of
مردم خائن وخادم را در روز رای گیری مشخص میکنند ؛ عصبانیت امثال آقای شریعتمداری بخاطر ترس از انتخابات مجلس دهم است....
نه اینکه اصلاح طلبان انتخاب ریاست جمهوری بردند بخاطر همونه اینقدر ادعا داری . البته راس میگی فتنه گران خادمن امانه خادم ملت ایران خادم صهیونیستها هستند.
Iran, Islamic Republic of
دمت گرم ، گل كفتي
نه به خاطر منافع شخصیشه
United States
بنده خدا مردم سال 88 مشخص کردند همفکران شما چه غلطی کردن تو خیابونا؟
برای اینکه دوباره همچین مساله ای تکرار نشه و بعضی اصلاح طلبا مثل بعضی اصولگراها تحمل و ظرفیت شکست پیدا کنن و فکرنکنن چون کاندید مد نظرشون رای نیاورده مملکت باید زیر و رو بشه
پایگاه نداره اما باید برخورد بشه که جرات تکرار نداشته باشند.
به خاطر اینه که دیگه عده ای فریب نخورند و به امثال موسوی رای ندهند...
Iran, Islamic Republic of
واقعا چه استدلالاتي ...!!!!!!!
پس استدلالهای عروس آذربایجان درسته ؟
Iran, Islamic Republic of
داماد لرستان رو بچسب که بزرگترین دلیل برای ابطال انتخابات بوده ؟
این جماعت که فهم و شعور ندارند بابا شما چه توقعی از این همه منطق اونها دارید ؟
Iran, Islamic Republic of
البته منم میگم تقلب شده چون تهرانیها که دامادشون احمدی نژاد رو ول نمیکنن برن موسوی رو که داماد لرستانه بچسبند
البته برای شماها در سطح فهم خودتون باید استدلال کرد...
من اگر جای موسوی بودم ادعای پیغمبری میکردم... وقتی امثال تو وجود دارند
رضا
پ ن پ داماد لر شد استدلال!!!!!!!
United States
از استدلال های توهمی شما بهتره
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
جناب استاد شريعتمداري عزيز حال كه واقعا حقيقت طلب هستيد و از خدا ميترسيد و به فتواي امام در مورد حق راي مردم و ميزان راي مردم اعتقاد و ايمان داريد ، حال كه شما هم به نوعي به انديشه وجود تقلب افتاده ايد و فكر ميكنيد مردم گمراه شده اند و در مقابل نيز 35 مليون نفر يا به قول شما كه مكرر گفته ايد 13 مليون نفر نيز به تقلب در شمارش ميانديشند.....
Iran, Islamic Republic of
چی میگی تو؟
شما کسانی هستید که معتقدید غیر از شما و همفکرانتان کسی حق سخن گفتن ندارد ولی زمان اینکه اعتقادتان را به دیگران تحمیل کنید گذشته است
شما متوجه شدی چی گفتی؟
امين
همه جا تو زندگيت اينجوري برداشت ميکني که واويلاست- بسيجي
Iran, Islamic Republic of
حال که شما حالت خوب نیست عزیزم .....
United States
خداییش در برابر این فتنه گران اگر سکوت کنیم هر غلطی دلشون بخواد می کنن
United States
دیکتاتوری و بی منطقی منشأ اون در اختیار این فتنه گران و برخی اصلاح طلبانه تندرو هست
شریعتمداری درود بر تو و استدلالت
United States
کم کم دارید اعتراف میکنید که تو انتخابات 88 تقلب شد
تو دیگه کی هستی سر دسته فتنه گران همه جا میگی تقلب نشده تومیگی شده نابغه برو از سر دستتون بپرس بهت میگه همهتونو گول زدند تا به خواسته های خودشون برسن که مردم آگاه ایران نذاشتند.
محسن
Iran, Islamic Republic of
کار آقای شریعتمداری بسیار پسندیده است این عزیز دارد قدم به قدم گوشه های تاریک جریان فتنه را روشن می کند تا مردم هشیار باشند چگونه فتنه گران گامهای خود را در تاریکی بر می دارند و ناگهان در یک نقطه ضربه خود را می زنند
ولی متاسفانه افرادی مانند آقای شریعتمداری بسیار کم هستند و نادر و وطن فروش فتنه جو چه بسیارند
محسن
Iran, Islamic Republic of
هم نام عزیز آقای شریعتمداری قدری تند رفتند به نظر من باید مرزبندی خود با فتنه را که سرش در غرب است کاملا مشخص کنیم ....
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
استدلالهای شریعتمداری آدم را یاد... می اندازد
آقای شریعتمداری
به ولله آخرتی هم هست
به ولله به حساب و کتاب تو هم رسیدگی خواهد شد
...
سرباز
مثل اين كه اين آقايا خانم در وادي سياست گذري نداشته است كه در آن حوزه صحت گفته هاي آقاي شريعتمداري را دريابد .آقا يا خانم محترم شما اول تعلق خاطر ت را نسبت به جناح هاي سياسي دور نموده وبعد در سخنان آقاي شريعتمداري تأمل كن آنگاه درخواهي يافت كه ايشان عين حقيقت را گفته زيا آنچه او گفته ياد آوري همان شعار هايي بوده فتنه گران در روز عاشوراي 88 در خيابانهاي تهران سر دادند اگر شما نشنيديد . ...
ااااا شماهم اعتقاددارید ؟پس باکدوم استدلال ادعای تقلب کردید ؟
بروبابا پیش ما جانماز اب نکش خرابکاریاتون تو فتنه وبیت المال سوزی یادتون رفته ادعای قیامت میکنی ؟
United States
شما فتنه گران مگه آخرتی رو هم قبول دارید که وجود داره؟
اگر معتقد بودید که روز عاشورا اون غلط کاری رو نمی کردید
United Kingdom
اگر اين تحليل شريعتمداري رو قبول كنيم پس با اون همه اعتراضش به اين دولت و وزراش چيكار كنيم مگه زنگنه آخوندي نعمت زاده نجفي ابتكار ظريف حجتي فاني فرجي دانا و... همه از اين آقايان به قول شما فتنه گر دفاع نكردن و تو ستادهاي سران فتنه !!!!! فعال نبودن پس تو اين دولت مطلوب آقاي شريعتمداري چيكار ميكنن؟؟؟؟.....
توبه کردند واعلام برائت از فتنه گران کردند جلسه رای به وزرا رو ندیدی عزیز .انتقاد به عملکرد دولته نه اینکه دولت طرفدار فتنه
Iran, Islamic Republic of
ای کاش حاج حسین و جهان نیوزی ها هم کمی در مورد وعده های رئیس جمهور سابق ... و آوردن پول نفت سر سفره مردم و در خواست های مکرر و نامه نگاری به امریکاییها و... ..... ..
طاهر
Iran, Islamic Republic of
با سلام
شریعتمداری جان شما اسم یک عده را فتنه و فتنه گر می نامید و مانیز یک عده را فتنه گر می نامیم....
شاكر
آقاي شريعتمداري از بيان اين مطالب چه چيزي عايد ميشود ؟ ....
رضا
اگر خيلي نگوييم بيشتريا تعدادي ازچيزهايي كه احمدي نژاد مي گفت ....
محمد
Latvia
جناب شریعتمداری عزیز خدا هست وبه او اعتقاد دارم ویقین دارم حق تعالی از برون ودرون انسانها کاملا" اگاه است اما همکار ودوست خوبم انچه که جنابعالی از فتنه 88 نقل می فرمائید متاسفانه همیشه تقریبا" یکطرفه است یقین دارم حضرتعالی از ماجراهای تخلف دو طرف اطلاع کامل دارید اما کم لطفی می فرمائید ویک طرفه به قاضی می روید جناب شریعتمداری اگر در نوشتار وگفتارتان عدالت را رعایت فرمائید یقین داشته باش که اعتماد منتقدان را هم جلب خواهید نمود جناب شریعتمداری راز اعتماد لبنانیها به فرزند راستین ولایت سید حسن نصرا... در لبنان بدون شک عدالت در گفتار ورفتار اوست واین موضوع است که اورا برای بیش از شصت درصد از لبنانی ها عزیز کرده است اگر جنابعالی وهمفکران در رسانه ملی ورسانه ها هم کمی جانب عدالت را رعایت نمائید شک نکن که وضعیت مقبولیت خیلی بهتر از امروز خواهد بود.
محسن
Iran, Islamic Republic of
من هم به این مطالب معتقدم اما نه به این شوری بلکه می گویم در کشور ما بسیاری افراد بودند که فکر می کردند حق با موسوی بوده ....
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاجی دوست داشتنی
United States
این طور استدلال شود سوال پیش می آید که در کدام انتخاب تقلب نشده !!!
....
رضا
خوب از فردا اصلاح طلب ها راه می افتند که منظور ما از تقلب همین جور چیزهای بیرون از چرخه و بستر اجرایی بوده و فلان ادعا و بهمان نسبتی...
امين
حاج حسين... حرف نداري تيزبيني تو برم- خدانگهدارت بسيجي مخلص خدا- خدايا تو را به حق زهراي اطهرت قسمت ميدهم، هم دراين دنيا و هم در آخرت همينطور که حاج حسين از دين خدا و رسولش و نايب برحقش دفاع ميکند رسول خدا و ائمه اطهار پشتيبان و شافي او در روز جزا باشند- انشاءاله-...
.... این همه زور زدید بعد 4 سال 13 ملیون رای !!! شد 18 میلیون :))
....
فرجی
Iran, Islamic Republic of
حاج حسین سربار قلم هستند.
حمید
بهادر جان شما یا معنی فتنه را نمیدونی چیه یا شوخی را!؟
حسین
هرچه باشه هم در سال 88 به رایی که به موسوی دادیم می بالیم ....
جلال
به نظر بنده اگر شما در زمان امام حسین (ع) بودی نیز از رای دادن به یزید می بالیدی

پس چند روزی با خدای خود خلوت کن
غريبه
اين يك حماقت است اگر واقعا به مي بالي .
ای ول حاجی
قاسم
این متن آقای شریعتمداری اگر چه خوب و مفید است اما دارای مغالطه جدی است ....
جنوبي
معلومه كه شما هنوز معناي مغالطه را نمي داني لطفا قدري در عالم مفاهيم غور كنيد تا دچار مغالطه نشويد .
بگو حق با كيست؟ با عاشورا يا آن حزب وجرياني كه اعضايش رقاصه ها و مجريش سوروس وبايگرانش فتنه گران و كاپيتانش ........
ای ول حاجی زدی به هدف مثل همیشه
مرتضي
خداوند رحمت كند پدر مادرحاج حسين شريعتمداري سردار قلم جمهوري اسلامي ايران ايران اسلامي به مرد ابوذر زمان افتخار ميكند كه جانا سخن از زبان ما مي راني
حاج حسین قلمت همیشه پرتوان....
Iran, Islamic Republic of
فتنه گراصلی امثال اسرائیل و امریکا هستند
Iran, Islamic Republic of
بازهم این.. سیم آخرزد...
متاسفم برای این تفکر
Iran, Islamic Republic of
....
خدایی شیرینی میدم
Iran, Islamic Republic of
...
کروبی و موسوی سران فتنه
محاکمه و اجرای عدالت
...
دو خط این تحلیلتو نخوندم ...
از هر کس می پرسم خوندی میگه حوصلشو ندارم
....
حاج حسین قلمت همیشه توانا
سردار قلم
رسول مشهدی
از تحلیل سطحی و ساده انگارانه حاج حسین کمال تشکر را دارم.
غلام علي نيستاني
Iran, Islamic Republic of
سلام اي برادر چه بگوئيم ديگر 0دلمان را خوش كرديم به اينكه دكتر روحاني فتنه را محكوم كرده بفرمائيد بررسي كنيد چه افرادي پست هاي مهم وكليدي امور اجرائي و دانشگاهها و نهادهاي دانشگاهي را تصاحب كرده اند هواداران جنبش سبز احكام به دست در تدارك قصاص چهره هاي ضد فتنه وجان نثاران انقلاب اسلامي..هستند و بي سروصدا و بي هيا هو تدبير به فروپاشي جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي دارند...
حسین
ببخشین یادمون نبود کاندیدای اصلاح طلبان دکتر جلیلی بوده و اصولگرایان یکپارچه از روحانی حمایت میکردن، این شریعتمداری روز روشن را هم شب میبینه
Farhad
بازم این پروفسور حرف زد!!!!!!!!!
محسن
Belgium
خودت بگو و خودت خوش باش که ملت حرفت رو قبول می کنند!
محسن
آقای شریعتمداری مرد شریفی هستند ولی اصلاح طلبان و فتنه گران خودشان را به روحانی چسباندند والان بیشتر پستها را در اختیار دارند هر کاری که دلشان میخواهد انجام میدهند تمام نیروهای ارزشی را برداشتند و.........
محسن
آـره راست میگی...
هدف كاسبين فتنه سر پوش گذاشتن به تخلفات گسترده انتخابات در سال 1388 نيست
...
در انتخابات مجلس شوراي اسلامي سال 1394 مردم هميشه در صحنه پاسخ كاسپين فتنه ، فتنه گران وانحرافي ها را خواهند داد مردم بهتر مي دادند چه كساني دروغ مي گويند وچه كساني راست مي گويند
اندكي صبر سحر نزديك است