جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ - 1 Jul 2022
 
۸
۳۴
مصلحی مطرح کرد؛

جزئیات فعالیت‌های جریان فتنه در جزوه راهبری آقازاده

پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: 334893
وزیر سابق اطلاعات گفت: در سال ۸۸ طی بازرسی از یک مرکز هدایت جریان فتنه که یکی از آقازاده‌ها در آن نقش داشت جزوه‌ای کشف شد که تمامی جزئیات فعالیت فتنه قبل و بعد انتخابات را تشریح کرده بود.
جزئیات فعالیت‌های جریان فتنه در جزوه راهبری آقازاده
به گزارش جهان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حیدرمصلحی شامگاه چهارشنبه در همایش عاشوراییان اظهار کرد: در حال حاضر دنیای اسلام یکی از طلایی‌ترین دوران خود را در طول تاریخ تجربه می‌کند و این مرهون توجه و عنایت به اصل ولایت است.

وی با اشاره به اینکه معماری نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر اصل امامت است، ادامه داد: بر همین اساس امام خمینی(ره) در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی با اهتمام لازم نسبت به تدوین ساختار حکومتی در نظام جمهوری اسلامی اقدام کردند و در این راستا اصل امامت به عنوان یک مقوله مهم مورد توجه قرار گرفت.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه احیای اصل امامت در ساختار حکومت جمهوری اسلامی به عنوان یک موضوع مهم مطرح است، افزود: به طور مثال در حال حاضر حل مشکلات لبنان با لحاظ تبیین اصل امامت از سوی سید حسن نصرالله در دستور کار قرار گرفته است و این موضوع مهمی است که خداوند در آیات ۵۱ تا ۵۵ سوره مائده به زیباترین شکل ممکن نسبت به اهمیت آن آگاهی داده است.

وی با تشریح دلایل صلابت و موفقیت نظام جمهوری اسلامی در طول چهار دهه گذشته گفت: به زعم برخی دشمنان در سال‌های نخست پیروزی انقلاب، حرکت انقلابی مردم ایران نیز مانند تحرکات برخی کشورهای عربی باید دچار مشکل می‌شد اما به برکت تدابیر هوشمندانه امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و تبعیت همگانی مردم از ولایت‌فقیه همواره شاهد افزایش جایگاه و مرتبه نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف بین‌المللی هستیم.

مصلحی با اشاره به اینکه تحمیل جنگ در نخستین سال‌های پیروزی انقلاب ناشی از کم توجهی دشمنان به ساختار حکومتی در ایران بود،اذعان کرد: در طول دوران جنگ تحمیلی میزان تحریم‌ها به شدیدترین شکل ممکن افزایش یافته بود و تمامی ابرقدرت‌های دنیا در برابر کشور ایران ایستادند.

وی اضافه کرد: در وضعیتی که دشمنان نظام از مشکل‌آفرینی برای مجموعه کشور با اتکای به جنگ سخت ناامید شدند از دهه هفتاد به تدوین جنگ نرم اقدام کردند و مقطع فعالیت دولت‌های سازندگی و اصلاحات اوج اجرای این سیاست‌های خصمانه از سوی به شمار می رود.

مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح روند حذف ارزش‌های اصیل انقلاب در دوران دولت اصلاحات و سازندگی ادامه داد: با آغاز به کار دولت نهم دشمنان نظام از احیای مجدد ارزش‌های انقلاب اسلامی احساس خطر کردند و در نتیجه به طراحی اهداف گسترده‌ای در جهت مشکل‌آفرینی در کشور اقدام کردند.

وی در ادامه فتنه سال ۸۸ را مصداق کودتای بین‌المللی در جهت نابودی نظام جمهوری اسلامی ذکر کرد و گفت: در جریان فتنه سال ۸۸ فرعون‌های منطقه حجم گسترده‌ای از منابع مالی خود را در جهت دست‌یابی به توطئه دشمنان نظام هزینه کردند و البته آمریکا با ترسیم اهداف گسترده در فضای مجازی نقش بسزایی در هدایت این جریان داشت.

مصلحی با اشاره به اینکه ایجاد فتنه در سال ۸۸ بر اساس برنامه‌ریزی‌های گسترده دشمنان داخلی و خارجی نظام بود، متذکر شد: در همان دوران طی بازرسی از یک مرکز هدایت جریان فتنه که یکی از آقازاده‌ها در آن نقش مهمی داشت جزوه‌ای کشف شد که تمامی جزئیات فعالیت جریان فتنه در مدت یک سال قبل از برگزاری انتخابات و یک سال پس از آن به شکل کامل تشریح شده بود.

وی یادآور شد: پس از انجام مطالعات گسترده پیرامون این جزوه مشخص شد تمامی سیاست‌گذاری‌های آن مبتنی بر تفکرات حزب توده بوده است و این حاکی از عمق هدف‌گذاری‌های دشمنان برای دست‌یابی به اهداف خود در ایران دارد.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه در جریان انعقاد قراردادهای بین‌المللی هوشمندی و درایت به عنوان یک اصل مهم مطرح است، افزود: در جریان انعقاد قرارداد الجزایر کم‌توجهی برخی خسارات گسترده اقتصادی و بین‌المللی را به کشور ایران تحمیل کرده است و انتظار داریم شاهد تکرار این موضوع ناگوار نباشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


از بابک زنجانی چه خبر
حالا شد بابک زنجانی ما؟؟؟؟
ما منظورت ما هستیم یا جهان؟
اما کاری به ایشون نداریم ولی مطمئنیم اون آقازاده فتنه گر مال شما اصلاح طلب هاست
از اون فتنه گر چه خبرررررررررررررررررر؟؟؟؟
Finland
از مم.ه و م.ر چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هادی
Latvia
بابک زنجانی شما هست دیگه
پس واسه کدوم دولت پول جابجا میکرده هان؟؟؟؟؟
ملت رو ساده فرض کردی؟؟؟؟؟
فتنه فتنه فتنه فتنه..
بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
حالا شد اصلاح طلب
سلام
از اعطای نشان ها.... به بابک چه خبر؟
از شهرام جزایری چه خبر؟
از کرسنت چه خبر؟
از استال ویل چه خبر؟
از حمایت نتانیاهو از اصلاح طلبان چه خبر؟
از آقازاده های وطن فروش چه خبر؟
احمد
سلام می رسونند. فعلا جز با هاشمی و روحانی با مسئول طراز اول دیگه ای عکس نداشته!!!!!
پیچک
بیچاره تا کی میتونی پنبه بذاری تو گوشت؟ ....
سعید
ما میگیم هم بابک زنجانی هم آقا زاده ها رو بگیرن...
....
چرا سکوت؟!
خوب چرا این حقایق را در اختیار مردم قرار نمی دهید...ند.
United States
خوب به دادگاه بدهد دهن آقازاده زده شود
وزیر شاع سابق
رزمنده
اقای مصلحی از دوست ز.. چه خبر؟!....
چرا اقازاده محترم رو اعدام نمی کنید؟ ....
Germany
آقاي مصلحي!! ما كه هنوز هم بعد از چند سال كه از فتنه گذشته نميتوانيم حتي اسم اين آقازاده را به زبان بياوريم و مسببين و قاتلين مردم را به مجازات برسانيم....
هادی
Latvia
جهان اگه صلاح میدونی در مورد گزارشی که دولت دیروز داد مبنی بر اینکه تورم کاهش داشته هم خبر بده!!!
نکنه این چیزا برات مهم نیست!!!!!!
فقط ضعف های دولت برات مهمه نه؟؟؟؟؟؟
نصیری
امان از دست اقزادها خدا .......
اعلام جرم عليه......
میثم
....
خوب اگه اطلاعات به این روشنی که آقازاده نقش داشت وجود داشت ، پس چرا کاری نکردید. چرا دستگیرش نکردید. چرا اون رو به مجازاتش نرسوندید.
...
ببینیم وزیر جدید چه می کنه
ای ول وزیر سابق
قاسم
نامه دکتر زیباکلام عالی بود عالی، دلم به حال شما.....
امیر
اگرازاحوالات من(م ه)خواسته باشیدبحمدالله راست راست می چرخم وبه برکت بابایی کسی هم بامن کاری ندارد
از کجا معلوم ....
محمد رضا
راستی مگه توی چندین ساله اخیر وزارت اطلاعات از .... خبر نداشت ؟ پ...
کیا
Iran, Islamic Republic of
منظور همان آقازاده ...........
منصف
United States
جناب مصلحى! از ...... چه خبر؟ ....
ای ول حاج حیدر
درود بر مصلحی سرباز سرافراز نظام
شما اگه از گذشته اش خبر داشتی این چیزا را نمی گفتی
عادل
.... این همه هزینه را برای کشور درست کردند
بابایی
.... جلوی این همه فساد رو بگیری