پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ - 30 Jun 2022
 
۱
۵

روایت زاکانی از مسافرکشی تا مبارزه با فساد مرتضوی!

پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب: 329587
بعدا' معلوم شد یکی از آقایان به نام "ر.ج" گزارشی علیه بنده در هفت بند را تقدیم دادستان مرتضوی کرد و مرتضوی بر اساس آن نامه ۱۹ صفحه ای با پیوست نامه ایشان برای ریاست مجلس ارسال کرد که منجر به پاسخ بنده شد. و بر اساس همان گزارش مدعی العموم شکایتی علیه من تنظیم کرد!
به گزارش جهان، علیرضا زاکانی در گوگل پلاس خود در پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد شبهات تحصیلی خود پاسخی را منتشر کرد که خواندن آن خالی از لطف نیست:

وی در این پاسخ نوشت:
با سلام و احترام؛ در رابطه با مدرک تحصیلی بنده ذیل یکی از پست ها سوالاتی را مطرح کرده بودید. از سوال شما سپاسگذارم و هریک از دوستان سوالی در رابطه با بنده دارند، با کمال میل پاسخ خواهم داد! اما پاسخ آن شبهه:

مقدمه اینکه مشکل آقای مرتضوی با بنده زمانی آغاز شد که طرح تحقیق و تفحص از آزمون دستیاری سال ۸۲ را کلید زدم و پس از مشخص شدن نقش منفی ایشان در دانشگاه آزاد (تحقیق و تفحص) بر این دشمنی گویا افزوده شد. غیر مستقیم پیغام داده بود علیه شما مدارکی داریم و جالب آنکه دو روز بعد هم جاسبی نیز به نماینده محترم هویزه همین اتهامات را علیه بنده مطرح کرد!

بعدا' معلوم شد یکی از آقایان به نام "ر.ج" گزارشی علیه بنده در هفت بند را تقدیم دادستان مرتضوی کرد و مرتضوی بر اساس آن نامه ۱۹ صفحه ای با پیوست نامه ایشان برای ریاست مجلس ارسال کرد که منجر به پاسخ بنده شد. و بر اساس همان گزارش مدعی العموم شکایتی علیه من تنظیم کرد!

شعبه ۲ کارکنان دولت در دادسرا از همه مراجع قانونی مرتبط با ادعاها (دیوان محاسبات، سپاه و وزارت بهداشت) استعلام کرد و جالب آنکه پاسخ همه مراجع ادعاهای اقای جیم را رد کردند(هرچند دو بار در دادستانی مدارک پرونده بنده گم شد!!) نهایتا'برای بنده منع تعقیب و با شکایت من برای آقای جیم حکم محکومیت در دادگاه صادر شد.

مدتی بعد آقای تقوی فرد (بعدها مدیرمسول روزنامه تامین اجتماعی مرتضوی شد!) با دسترسی به ادعای آقای جیم ویژه نامه رایگانی! را علیه من در روزنامه بامداد منتشر کرد که با شکایت بنده از ایشان هییت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا عدم تخفیف برای ایشان را صادر و در دادگاه نیز محکوم شد.

اما در مورد مدرک بنده:

اول اینکه بنده در دوران دبیرستان هیچگاه نمراتی را که ذکر کرده اید نداشته ام و تنها در سال ۶۲ دوتا تجدیدی دارم. زیرا بنده سال ۶۲ تا ۲۳اردیبهشت ماه در جبهه بودم و تنها ۷ روز بدون معلم درس خواندم و در طول تحصیل هم بعلت حضور در منطقه عملیاتی ترک تحصیل تلقی شده بودم! و ان دو درس هم مدتی بعد امتحان دادم و قبول شدم.

دوم اینکه در مدرکی که در بامداد منتشر شد و به استناد آن نوشته بود بنده سه ترم مشروط شدم باید عرض کنم ذیل همان نامه منتشر شده در بامداد نوشته شده بود که دو ترم از این سه ترم از مشروطی درآمده ام که دلیل آن تاخیر در اعلام نمرات بوده است که هنوز این چنین مشکلاتی برای دانشجویان رخ می دهد و نکته دیگر انکه آن یک ترم هم به آن دلیل مشروط شدم که مجبور بودم در کنار درس و مسولیت بسیج دانشگاه برای تامین خرج زندگی؛ یازده ماه از سال با ماشین کار کنم!

آنهایی که این اتهامات را علیه بنده مطرح کردند فردای قیامت علاوه بر فسادهایی که این روزها علیه شان علنی شده باید برای این دروغ ها نیز پاسخگو باشند.

موفق باشید التماس دعا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دکتر زاکانی
ما دوست داریم.
دشمنانتان خودشان را بخواب زده اند، بنابراین تلاش برای بیدارنمودنشان، بی فایده است.
ماشاءالله همه علیه هم مدرک رو میکنند. بگم بگم ها مثل اینکه ادامه دارد
مهدی
باید نشست و گریه کرد به حال کسانیکه ادعا کردند دکتر زاکانی .... بنده خدا رو توی دنشگاه علوم پزشکی تهران همیشه می دیدم و همیشه مورد احترام همه جریانهای سیاسی و ... بودند و در درس خواندن هیچ مشکلی نداشتند جیمیلم را گذاشتم و هرکسی که در این مورد سوالی داره میتونه از من بپرسه، یادم نمیره یه موقعی با ر_ م که از بچه های طرح و برنامه بسیج دانشجویی بود خوب درس نمی خواند و مشروطی های زیادی داشت نشسته بودیم و دکتر متولیان هم بودند که دکتر زاکانی و دکتر متولیان به شدت به ر - م به خاطر کم کاریش توپیدند و اقای زاکانی بر درس خواندن بسیار برای بچه های بسیج تاکید می کردند و خودشون و دکتر متولیان هر دو به این موضوع پایبند بودند.
4 ساله فقط دارن به مرتضوی اتهام میزنن!
چرا قوه قضاییه در انجام وظایفش کوتاهی میکنه! اگر اتهامه که با تهمت زنندگان برخورد کنه اگر هم واقعیه خوب با مرتضوی برخورد کنه.
دیگه بهانه خط قرمز هم وجود ندارد که!
مرتضی
حاج علی سرباز ولایت ....فقط همین