دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - 6 Dec 2021
 
۱
سلیمی نمین:

کابینه‌پیشنهادی باشعاراعتدال سازگاری‌ندارد

سطح کیفی کابینه یازدهم بالاتر از کابینه دهم است
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب: 304533
یک کارشناس مسائل سیاسی کابینه پیشنهادی یازدهم را از لحاظ سطح مدیریتی مناسب تر از کابینه دهم توصیف کرد و درعین حال گفت: افرادی که روحانی به عنوان وزیران کابینه آینده به مجلس معرفی کرده است با مفهوم شعار اعتدال سازگاری ندارند و سوابق برخی از این افراد نشان دهنده اعتدال نیست.
به گزارش جهان، عباس سلیمی نمین در گفتگو با مهر، در مورد ارزیابی اش از کابینه پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی، گفت: افرادی که روحانی به عنوان وزیران کابینه آینده به مجلس معرفی کرده است با مفهوم شعار اعتدال سازگاری ندارد و بعضا سوابق برخی از این افراد نشان دهنده اعتدال نیست.

وی با مقایسه وزیران معرفی شده برای کابینه یازدهم با وزیران کابینه دهم افزود: کابینه پیشنهاد شده نسبت به کابینه دهم ارتقاء کیفی دارد و با توجه به آنکه سطح مدیران در دولت احمدی نژاد تنزل یافته بود تاحدی این موضوع در کابینه پیشنهادی یازدهم شده برطرف شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی، با بیان اینکه ای کاش تامل بیشتری در انتخابات وزیران صورت می گرفت، تاکید کرد: مجلس باید در رای اعتماد به کابینه پیشنهادی دقت لازم را داشته باشد.

سلیمی نمین پیشنهاد برخی وزیران برای پست های حساس و امنیتی را ضعیف توصیف کرد و گفت: افرادی باید برای این وزراتخانه ها انتخاب شوند که خود توان و قدرت اداره آن جایگاه را داشته باشند نه اینکه به حسب ظاهر فردی متصدی وزارت خانه ای باشد اما دیگران آن پست را اداره کنند، چراکه در چنین وضعیتی هیچکس مسئولیت عملکرد آن وزرات خانه را برعهده نخواهد گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *