سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 17 May 2022
 
۰

وزير اطلاعات رژيم صهيونيستي: بايد فشارها بر ايران را در دوره روحاني هم تشديد کنيم

جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۸
کد مطلب: 301838
وزير اطلاعات و امور راهبردي رژيم صهيونيستي مدعي شد پس از انتخاب دکتر روحاني نيز بايد فشارها بر ايران همچنان افزايش يابد.
به گزارش جهان به نقل از شبکه تلويزيوني اسکاي نيوز، "يووال اشتاينيتز" در گفتگو با اين شبکه مدعي شد: "به نظر من ايران مهمترين و حساسترين مسئله زمان ماست. حال که روحاني انتخاب شده است، ما بايد ببينيم چگونه مي توانيم فشارها بر ايران را حفظ کنيم و حتي اين فشارها را افزايش دهيم. آنها بايد بدانند بايد برنامه هسته اي خود را کنار بگذارند."
 
وي درباره تاثير احتمالي تصميم اتحاديه اروپا براي مشخص کردن محصولات توليد شده در شهرکهاي يهودي نشين بر روند گفتگوهاي صلح گفت به نظر من اين تصميم به نفع روند گفتگوهاي صلح نخواهد بود بنابراين اگر مي خواهيم به اين مناقشه پايان دهيم و به پيمان صلح برسيم ، بهتر است تصميم گيري درباره پارامترها از جمله مرزهاي نهايي را فعلا کنار بگذاريم. اگر ما مي خواهيم به صلح برسيم، براي اسرائيليها مهم است احساس کنند از حمايت غرب برخوردارند.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *